Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
siema chlory :decayed:

:polew:

ochlaptus ile strzeliłeś ?? co przyznaj się ! :whistling:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za pewne ze trzy....

....litry:decayed:

Opublikowano
Liga Światowa: Polska - USA

jaki horror :shock3::kox: ale zwycięstwo :decayed:

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

Z Audi nic. :decayed:

ziomek szuka E90 :facepalm:

Jaki rok to coś mu znajdę. :wink4:
Siema z wieczora! :wink4:

Panie co się z Panem dzieje ?

A w robo siedzę teraz a w tym tygodniu w DE byłem. :wink4:

jest krombacher :decayed:?

Nie ma bo czasu nie było a powrót... :whistling:

:thumbdown:

kupiłby Ci w PL powiedział, że z DE, waliłbyś w nieświadomości ale zachwycałbyś się jak niemieckim :sarcastic:

tak samo z tymi Haribo :facepalm:

smakosze j**ane

Opublikowano
siema chlory :decayed:

:polew:

ochlaptus ile strzeliłeś ?? co przyznaj się ! :whistling:

kilka piwek ale to .uj

zadzwoniłem do mojej żeby przyjechała:facepalm::facepalm:

i tu niespodzianka zderzak sam się wyrwał usłyszałem:doh:

Opublikowano
siema chlory :decayed:

:polew:

ochlaptus ile strzeliłeś ?? co przyznaj się ! :whistling:

kilka piwek ale to .uj

zadzwoniłem do mojej żeby przyjechała:facepalm::facepalm:

i tu niespodzianka zderzak sam się wyrwał usłyszałem:doh:

:facepalm:

sammmm?!:polew:

Opublikowano
siema chlory :decayed:

robimy jutro te wspomaganie ?

Opublikowano

normalnie

to wina krawężnika

ona stała a on chciał iść:grin::grin::grin:

Opublikowano
normalnie

to wina krawężnika

ona stała a on chciał iść:grin::grin::grin:

osz curva...yebany, nóg dostał...:shock3::shock3::shock3:

:polew:

Opublikowano

robimy jutro te wspomaganie ?

jutro drzwi muszę kumplowi wstawić,a później do teścia na urodziny więc odpada:facepalm:

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

normalnie

to wina krawężnika

ona stała a on chciał iść:grin::grin::grin:

osz curva...yebany, nóg dostał...:shock3::shock3::shock3:

:polew:

i najlepsze że to wszystko moja wina :facepalm:

:polew:

Opublikowano

robimy jutro te wspomaganie ?

jutro drzwi muszę kumplowi wstawić,a później do teścia na urodziny więc odpada:facepalm:

:shock3: łohoho...ale musiała być impra...:kox: "jak się bawić, to się bawić...drzwi wyyebać, okno wstawić":grin:
Opublikowano

robimy jutro te wspomaganie ?

jutro drzwi muszę kumplowi wstawić,a później do teścia na urodziny więc odpada:facepalm:

:polew:

to wiesz co ? we że Ty się ode mnie odpier**l :grin:

Opublikowano

robimy jutro te wspomaganie ?

jutro drzwi muszę kumplowi wstawić,a później do teścia na urodziny więc odpada

jak się bawić to się bawić drzwi wyjeb... okno wstawić :polew:

wstaw mu okno :whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:polew::polew::polew:
Opublikowano

i najlepsze że to wszystko moja wina :facepalm:

:polew:

powiedz proszę jakich argumentów użyła, że to Twoja wina??:grin:
Opublikowano

i najlepsze że to wszystko moja wina :facepalm:

:polew:

powiedz proszę jakich argumentów użyła, że to Twoja wina??:grin:

bo musiała po mnie przyjechać a tak by tego nie zrobił:grin:

a na najlepsze jest to że ona sama zaparkowała w tym miejscu i była z siebie dumna:facepalm:

Opublikowano

:polew:

no to skąd ja to znam:facepalm::grin:

Opublikowano

i jak tu nie PIĆ :grin:

Opublikowano

moja ostatnio parkowała pod chatą jej rodziców - tyłem przy takiej lekkiej górce, efekt - zgubiła korek od LPG :facepalm: i fc**j trawy miedzy zderzakiem a dokładką i uchwytem na holowanie :grin:

ja na to patrzę i myślę, k**wa jak tak można :facepalm: ?

a ona mi na to że lekko dojechała do pagórka :naughty:

i te siano zwisające ze zderzaka :facepalm:

Opublikowano
moja ostatnio parkowała pod chatą jej rodziców - tyłem przy takiej lekkiej górce, efekt - zgubiła korek od LPG :facepalm: i fc**j trawy miedzy zderzakiem a dokładką i uchwytem na holowanie :grin:

ja na to patrzę i myślę, k**wa jak tak można :facepalm: ?

a ona mi na to że lekko dojechała do pagórka :naughty:

i te siano zwisające ze zderzaka :facepalm:

:grin: choćby z jakieś wsi wyjechał...i bydło pasł:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.