Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mario....:doh:..:polew:.... ..w czwartek mnie nie ma SZO....we wtorek na SK...i piątek na SG...także ten tego...czym chata bogata.....:decayed:

wysłane z one v :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Mario....:doh:..:polew:.... ..w czwartek mnie nie ma SZO....we wtorek na SK...i piątek na SG...także ten tego...czym chata bogata.....:decayed:

wysłane z one v :)

Odpuść mam 2 zmiany więc w tym tygodniu spoty są twoje ...:D

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano

i to się nazywa koleżeństwo...:polew:

Opublikowano
Mario....:doh:..:polew:.... ..w czwartek mnie nie ma SZO....we wtorek na SK...i piątek na SG...także ten tego...czym chata bogata.....:decayed:

wysłane z one v :)

Odpuść mam 2 zmiany więc w tym tygodniu spoty są twoje ...:D

Wysłane z telewizora Note2

Kurfa nie będę 2'gi raz grafiku zmieniał.....teraz Ty sie zamieniasz....:grin:

wysłane z one v :)

Opublikowano

wyście są dupni:grin:

Opublikowano

:D:D:D

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano

to mi alergią zalatuje :grin::grin::grin:

Opublikowano

nie no...okres zapyleń roślin już chyba minął... :mysli: ??

:decayed:

Opublikowano
to mi alergią zalatuje :grin::grin::grin:

To tylko pozory ... tak na serio jak sie widujemy na spotach to przybijamy grabe a potem se jedziemy po majtach i jest git ... :D:D:D swoją drogą dawno sie nie widzieliśmy i troszke już tęsknie ... ;)

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano

Tak troche jak baby;)

Tapatalk

Opublikowano

ooOOO...Ooo:shock3:...to ja koło Was nie siedzę następnym razem:grin:

Opublikowano
Tak troche jak baby;)

Tapatalk

To oby takich bab było jak najwięcej na forum a spoty będa lepsze i ciekawsze i wtedy bedzie więcej niż 3 auta :P:D

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano
to mi alergią zalatuje :grin::grin::grin:

To tylko pozory ... tak na serio jak sie widujemy na spotach to przybijamy grabe a potem se jedziemy po majtach i jest git ... :D:D:D swoją drogą dawno sie nie widzieliśmy i troszke już tęsknie ... ;)

Wysłane z telewizora Note2

i znów pogoni cię do seata:grin:

Opublikowano
to mi alergią zalatuje :grin::grin::grin:

To tylko pozory ... tak na serio jak sie widujemy na spotach to przybijamy grabe a potem se jedziemy po majtach i jest git ... :D:D:D swoją drogą dawno sie nie widzieliśmy i troszke już tęsknie ... ;)

Wysłane z telewizora Note2

i znów pogoni cię do seata:grin:

Licze na to bo ... lubie to ... :D

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano
to mi alergią zalatuje :grin::grin::grin:

To tylko pozory ... tak na serio jak sie widujemy na spotach to przybijamy grabe a potem se jedziemy po majtach i jest git ... :D:D:D swoją drogą dawno sie nie widzieliśmy i troszke już tęsknie ... ;)

Wysłane z telewizora Note2

i znów pogoni cię do seata:grin:

Amen.

wysłane z one v :)

Opublikowano
to mi alergią zalatuje :grin::grin::grin:

To tylko pozory ... tak na serio jak sie widujemy na spotach to przybijamy grabe a potem se jedziemy po majtach i jest git ... :D:D:D swoją drogą dawno sie nie widzieliśmy i troszke już tęsknie ... ;)

Wysłane z telewizora Note2

i znów pogoni cię do seata:grin:

Amen.

wysłane z one v :)

:grin:
Opublikowano
to mi alergią zalatuje :grin::grin::grin:

To tylko pozory ... tak na serio jak sie widujemy na spotach to przybijamy grabe a potem se jedziemy po majtach i jest git ... :D:D:D swoją drogą dawno sie nie widzieliśmy i troszke już tęsknie ... ;)

Wysłane z telewizora Note2

i znów pogoni cię do seata:grin:

Amen.

wysłane z one v :)

:grin:

Klasyka ...:thumbup: Miron miał kiedyś ori kasete ery... :D i słuchał jej jadąc swoim malaczem ... :D

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano

pewnie teraz ma w B8 mp3 Ery :decayed:

Opublikowano
pewnie teraz ma w B8 mp3 Ery :decayed:

Nie wiem czy ma czy nie ale leci ten czas .... :)

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano
to mi alergią zalatuje :grin::grin::grin:

To tylko pozory ... tak na serio jak sie widujemy na spotach to przybijamy grabe a potem se jedziemy po majtach i jest git ... :D:D:D swoją drogą dawno sie nie widzieliśmy i troszke już tęsknie ... ;)

Wysłane z telewizora Note2

i znów pogoni cię do seata:grin:

Amen.

wysłane z one v :)

:grin:

Klasyka ...:thumbup: Miron miał kiedyś ori kasete ery... :D i słuchał jej jadąc swoim malaczem ... :D

Wysłane z telewizora Note2

zgadza się:wink:

...ale zawsze mnie to będzie ryć beret

:slina:

Stan...doyebałeś:grin::decayed:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

i tym oto miłym:slina: wokalem się żegnam...dobranoc:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.