Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Głupie kodowanie musisz wyłączyć funkcję zamykania drzwi jeżeli o to chodzi :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Witam witam:)

mam pytanko czy na jutrzejszym spocie zabiera ktoś ze sobą vaga? głupieje mi moduł komfortu;/ m.in. strzela mi zamkami za każdym razem jak przekroczę 15km/h... sprawdzałem wtyczki w drzwiach, były czyszczone, a część kabli w miejscu przetarcia wycięta i wlutowana na nowo, niestety problem nie ustąpił:(

a ilu mniej więcej będzie forumowiczów?? bo jest opcja dostarczenia dobrych pączków:)):) hehe:)

pozdrawiam!!

Jak będzie addassko a zapowiada się, że będzie to dostarcz SPORROOOO dobrych pączków. :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Witam witam:)

mam pytanko czy na jutrzejszym spocie zabiera ktoś ze sobą vaga? głupieje mi moduł komfortu;/ m.in. strzela mi zamkami za każdym razem jak przekroczę 15km/h... sprawdzałem wtyczki w drzwiach, były czyszczone, a część kabli w miejscu przetarcia wycięta i wlutowana na nowo, niestety problem nie ustąpił:(

a ilu mniej więcej będzie forumowiczów?? bo jest opcja dostarczenia dobrych pączków:)):) hehe:)

pozdrawiam!!

Jak będzie addassko a zapowiada się, że będzie to dostarcz SPORROOOO dobrych pączków. :decayed:

inaczej mówiąc fchuuuuuuuuuuuuuj

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

heheh ok załatwioone:) przywiozę coś dobrego:)

zapalam samochód, ruszam nastepnie po przekroczeniu 15 km/h aktywuje sie to zamykanie drzwi, zapier***sobie poczym skrzyzowanie swiatla i czerwone:D albo bardziej żółte jak kto woli:P znowu ruszam i znowu powyżej 15km/h się to aktywuje..i tak za kazdym razem po przekroczeniu 15km/h ... problem w tym że nie zamyka tych drzwi, słychac jakby zamknal i odrazu otworzył, tak sie tez dzieje jak zamykam auto z pilota...

Opublikowano
Witam witam:)

mam pytanko czy na jutrzejszym spocie zabiera ktoś ze sobą vaga? głupieje mi moduł komfortu;/ m.in. strzela mi zamkami za każdym razem jak przekroczę 15km/h... sprawdzałem wtyczki w drzwiach, były czyszczone, a część kabli w miejscu przetarcia wycięta i wlutowana na nowo, niestety problem nie ustąpił:(

a ilu mniej więcej będzie forumowiczów?? bo jest opcja dostarczenia dobrych pączków:)):) hehe:)

pozdrawiam!!

To chyba normalne ,że zamyka się auto :wink:

wysłane z one v :)

Opublikowano
Witam witam:)

mam pytanko czy na jutrzejszym spocie zabiera ktoś ze sobą vaga? głupieje mi moduł komfortu;/ m.in. strzela mi zamkami za każdym razem jak przekroczę 15km/h... sprawdzałem wtyczki w drzwiach, były czyszczone, a część kabli w miejscu przetarcia wycięta i wlutowana na nowo, niestety problem nie ustąpił:(

a ilu mniej więcej będzie forumowiczów?? bo jest opcja dostarczenia dobrych pączków:)):) hehe:)

pozdrawiam!!

To chyba normalne ,że zamyka się auto :wink:

wysłane z one v :)

arturroo opisalem to akurat post wyzej :P to nie jest normalne..:P normalnie by bylo raz, i zamknal by wszystkie zamki..

Opublikowano
Witam witam:)

mam pytanko czy na jutrzejszym spocie zabiera ktoś ze sobą vaga? głupieje mi moduł komfortu;/ m.in. strzela mi zamkami za każdym razem jak przekroczę 15km/h... sprawdzałem wtyczki w drzwiach, były czyszczone, a część kabli w miejscu przetarcia wycięta i wlutowana na nowo, niestety problem nie ustąpił:(

a ilu mniej więcej będzie forumowiczów?? bo jest opcja dostarczenia dobrych pączków:)):) hehe:)

pozdrawiam!!

To chyba normalne ,że zamyka się auto :wink:

wysłane z one v :)

arturroo opisalem to akurat post wyzej :P to nie jest normalne..:P normalnie by bylo raz, i zamknal by wszystkie zamki..

:wink:....ominąłem stronę w tapatalku.....

wysłane z one v :)

Opublikowano

:hi:

i pssyyyt:beer: po robocie

Opublikowano

to psyt :wink:

Opublikowano

kebab za mną chodzi od kilku dni :slina:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
kebab za mną chodzi od kilku dni :slina:

Za mną też...

Tapatalk

Opublikowano
kebab za mną chodzi od kilku dni :slina:
No ja dziś w robo też miałem smaka na kebaba... :naughty:
Opublikowano
:hi:

ojciec, potrafisz powiedzieć mniej więcej ile ml mleczka zjadał wasz ostatni bobas w ciagu doby? ew ile na przysłowiową kolację ? :decayed:

Mam wrażenie, że nasz bąbel je sporo więcej jak Ala 2 lata wcześniej :wink:

Opublikowano
kebab za mną chodzi od kilku dni :slina:

a za mną gryll :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
kebab za mną chodzi od kilku dni :slina:

a za mną gryll :decayed:

chyba gryll bar :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.