Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
czyli gruba impreza :decayed: to jaki felunek planujesz? :grin:

trzeba się rozglądać za jakimś większym lokum - tu jest priorytet :kwasny:

niedaleko mnie jest mieszkanie do kupienia :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
czyli gruba impreza :decayed: to jaki felunek planujesz? :grin:

nie no żaden audi w garażu się kisi jak zatankowałem Uli miesiąc temu to zrobiła 240km :grin:

poki mam furę z roboty nie ładuję w coś co stoi i nie jeździ

trzeba się rozglądać za jakimś większym lokum - tu jest priorytet :kwasny:

240 to Arturek lekką nóżką robi na dzień:grin:

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

i wcale nie "trzyma" go na podnośniku :decayed:

no to ja robię 400-500 dziennie :wink:

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

i już tym rzygam

ja więcej jeszcze i się nie chwalę:grin:

Opublikowano
Burżuazja :grin:

Ale z tymi bixami mnie zadziwiłeś ... Muszę zawsze mieć stare h7 w bagażniku bo jak zobaczą , że to HIDy :facepalm:

Jechałem na DRLach, ewidentnie się zainteresowali autem, zjechaliśmy, wzięli dokumenty, kazali otworzyć maskę i włączyć światła mijania, potem drogowe i z latareczką patrzyli po oznaczeniach na lampach :decayed:

Na moje szczęście wszystko jest ori i był spokój :wink:

a wiedzieli wogle gdzie szukać oznaczeń :decayed:

aż się boję o moje lampy :whistling:..........i szmaty :facepalm:

Opublikowano
mała skosiła hajs może w końcu jakiś felunek sensowny wpadnie :polew:

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Wszystko musi być przygotowane w pogotowiu , lampy będę tak szybko rozkręcał jak wymiana opon w F1 :grin:

Nie no muszę naklejkę przylepić i Panowie tam nie dotykać i nie zaglądać bo może kopnąć :grin:

Dobrze , że mam 4300k i aż tego tak nie widać :whistling:

Opublikowano

ee...tam 50 i 20 na stacji:decayed:

...za te światło warto ryzykowac:wink:

Opublikowano
czyli gruba impreza :decayed: to jaki felunek planujesz? :grin:

nie no żaden audi w garażu się kisi jak zatankowałem Uli miesiąc temu to zrobiła 240km :grin:

poki mam furę z roboty nie ładuję w coś co stoi i nie jeździ

trzeba się rozglądać za jakimś większym lokum - tu jest priorytet :kwasny:

240 to Arturek lekką nóżką robi na dzień:grin:

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

i wcale nie "trzyma" go na podnośniku :decayed:

no to ja robię 400-500 dziennie :wink:

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

i już tym rzygam

ja więcej jeszcze i się nie chwalę:grin:

ja się żalę :decayed:

Opublikowano

Artur spryski masz więc czego się boisz

Opublikowano
Artur spryski masz więc czego się boisz

że mi się płyn skończy :decayed:

Opublikowano

Była to normalna policja oznakowana (skoda) ta która lata po A1/A4, nawet mnie zaskoczyli bo wiedzieli wszystko na temat legalności lamp.

Opublikowano

No oni patrzą najbardziej na spryski nic innego :wink:

Sam na wiosnę już będę się oglądał za zderzakiem nowym bo na zimę szkoda

Ja też miałem akcję w Gliwicach na A4 jadę o 1 w nocy a tu naglę koguty , ja już kur co prędkość ale na liczniku norma .

Kontrola i wgl sprawdzili dokumenty i powodem kontroli jest spalona żarówka w przyczepce :grin:

Opublikowano
Artur spryski masz więc czego się boisz

że mi się płyn skończy :decayed:

:polew:

Opublikowano

szkolili ich :decayed:

Pucek jak dobrze kojarzę to b7 na lampie ma wszystkie oznaczenia

Opublikowano

oznaczenia ksenonu w b5 chyba są na wszystkich.....,czy się mylę ???

Opublikowano

ja jeżdżę na HIDzie już 3 lata i nigdy nie miałem problemów :kox:

Opublikowano

no mnie "suka" zatrzymała...i spryski zaczął koleś oglądać...a ja: " bo Pan urwie jak będzie tak wyciągał", ale hidów pod maską się nie dopatrzył:grin::kox:

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

ja jeżdżę na HIDzie już 3 lata i nigdy nie miałem problemów :kox:
ja pięć i też tylko ten przekaźnik się zwiesił:kwasny:
Opublikowano

Się nie mają do czego dopierdalać, jak żarnik siedzi w soczewce to jest ok, gorzej jak jakieś ściule montują HID to zwykłych lamp - takich powinni ścigać :naughty:

Opublikowano
Się nie mają do czego dopierdalać, jak żarnik siedzi w soczewce to jest ok, gorzej jak jakieś ściule montują HID to zwykłych lamp - takich powinni ścigać :naughty:

dokładnie...szczególnie golfy, mercedesy i astry:whistling:

Opublikowano

:hi:

Wszystko fajnie tylko teraz już nie jest tak lekko bo gliniarze sprawdzają czy navi nie jest kradzione, oczywiście jeżeli ktoś posiadał papierki i zgłosił ten fakt po kradzieży.

Takie akcje to dalej gwiezdne wojny w polsce... jak ostatnio byłem zgłosic próbe kradzieży leona to siw od policjanta dowiedziałem cytuje ... po co pan przychodzi skoro nie ukradli tylko próbowali.... a co dopiero w przypadku navi ... za duzo pisania protokołów itd.

Wysłane z telewizora Note2

No widzisz, gliniarz c*paa, mnie ostatnio ściągali z A1 i trzepali całe auto bo widzieli gnojka w "lepszym" aucie :grin:

Szukali dragów i tyle ...

Bardziej patrzyli na stan techniczny, czy bixy są ori, numery nadwozia i takie tam, ale mogli mnie pocałować w jajca, gdybym jechał B5 to może i miał bym problem :grin:

Pucek wiem ze sie cieszysz z nowego zakupu, ale takie sprawdzanie to teraz podstawa przy zatrzymaniu przez policje, pierwsze co sprawdzaja to wlasnie czy masz ori xenon :wink:

jak niewierzysz to zapytaj Arturo hehe :decayed: ja mam niestety dosc czesto takie kontrole :wink:

a jezeli sprawdzali nr vin to widocznie mieli zgloszenie kradziezy takiego auta:wink: a napewno juz nie patrzyli ze "gnojek jedzie lepszym autem" hehehehe :grin:

Opublikowano

no to psyt lech shandy

Opublikowano
no to psyt lech shandy

:beer:

Wysłane z telewizora Note2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.