Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jestem za prędzej jak 15 nie dam rady przyjechać

Co bedziesz rezal

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

Byles może u Krola????

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ostatnie:wink::beer:

Pajda nie da się:facepalm:

Na którą jutro i czy dałeś radę do Krzycha podjechać:wink:

na którą chcesz ? ale nie wcześniej niż 10 bo rano musze jeszcze coś załatwić , nie odebrałem ale ugadałem się na jutro rano :wink:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

Jestem za prędzej jak 15 nie dam rady przyjechać

?? o co ci chodziło :eusathink:

Opublikowano

To będę koło poludnia:wink:zdzwonimy się

Pitwm spać nara

Opublikowano
To będę koło poludnia:wink:zdzwonimy się

Pitwm spać nara

no spoko tak moze tak 11 zeby my cos porobili

Opublikowano

Jak o co chodzi o walenie di ryja

Opublikowano
To będę koło poludnia:wink:zdzwonimy się

Pitwm spać nara

no spoko tak moze tak 11 zeby my cos porobili

oki, a czy masz torksy żeby fofel wykręcić, bo trza zrobic jak ori:wink:
Opublikowano
Jak o co chodzi o walenie di ryja

no tak, tylko pierw rezanie a podwieczór flacha :decayed:

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

To będę koło poludnia:wink:zdzwonimy się

Pitwm spać nara

no spoko tak moze tak 11 zeby my cos porobili

oki, a czy masz torksy żeby fofel wykręcić, bo trza zrobic jak ori:wink:

:eusathink:, mogę zabrać moją nowa ekstra super walizkę z narzędziami :decayed:

Opublikowano
Jak o co chodzi o walenie di ryja

no tak, tylko pierw rezanie a podwieczór flacha :decayed:

Taaaa delektować sie będziemy:grin:

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

Jak o co chodzi o walenie di ryja

no tak, tylko pierw rezanie a podwieczór flacha :decayed:

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

To będę koło poludnia:wink:zdzwonimy się

Pitwm spać nara

no spoko tak moze tak 11 zeby my cos porobili

oki, a czy masz torksy żeby fofel wykręcić, bo trza zrobic jak ori:wink:

:eusathink:, mogę zabrać moją nowa ekstra super walizkę z narzędziami :decayed:

To zabierz:naughty:wyprubujemy ją

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

Nara do jutra

Opublikowano
Jak o co chodzi o walenie di ryja

no tak, tylko pierw rezanie a podwieczór flacha :decayed:

Taaaa delektować sie będziemy:grin:

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

Jak o co chodzi o walenie di ryja

no tak, tylko pierw rezanie a podwieczór flacha :decayed:

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

To będę koło poludnia:wink:zdzwonimy się

Pitwm spać nara

no spoko tak moze tak 11 zeby my cos porobili

oki, a czy masz torksy żeby fofel wykręcić, bo trza zrobic jak ori:wink:

:eusathink:, mogę zabrać moją nowa ekstra super walizkę z narzędziami :decayed:

To zabierz:naughty:wyprubujemy ją

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

Nara do jutra

nara do jutro

PS moze u mnie blutka pod fotel wsadzimy jak bedzie czas :decayed:

Opublikowano

TVP 2 :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

to psyt po raz ostatni chłopaki :wink:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

:hi:

:hi:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

:hi:

:hi:

Opublikowano

A ja sączę winko, za zdrowie naszych maluszków :naughty:

Opublikowano
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Czas gonić:grin:

Opublikowano

...czas spać :decayed:

Opublikowano

:hi:

Tapatalk

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.