Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A o mnie zapomniałeś??? :naughty:

Nie tylko o Tobie :decayed::grin:

:wink:

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:naughty: No trochę dużo :wink4:

:facepalm:

śpi na kasie i się jeszcze zastanawia :grin:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

A o mnie zapomniałeś??? :naughty:

:hi:

nie :wink:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
A o mnie zapomniałeś??? :naughty:

Nie tylko o Tobie :decayed::grin:

:wink:

:hi:

pamiętam :wink:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Jutro Wam to ogarnę, może w końcu bedzie spokojny dzień :wink:

Opublikowano

No to MU pograł... :whistling:

Opublikowano

Jutro Wam to ogarnę, może w końcu bedzie spokojny dzień :wink:

:banan: ok :decayed:

Opublikowano
:naughty: No trochę dużo ale się jeszcze zastanowię! :wink4:

kto bogatemu zabroni w stodole wymieniać :whistling:

za profi robotę trzeba się liczyć ze cena nie bedzie niska

PS. a ile Ci stanley chce skroić ?

Opublikowano

Dzieki panowie :decayed: dziś niestety sie nie wyrobiłem :kwasny: ale w przyszlym bede :wink:

Opublikowano
:naughty: No trochę dużo ale się jeszcze zastanowię! :wink4:

kto bogatemu zabroni w stodole wymieniać :whistling:

za profi robotę trzeba się liczyć ze cena nie bedzie niska

PS. a ile Ci stanley chce skroić ?

jak klient wybredny i przychodzi bez flachy, to tylko fakturuję, a tajle na aucie zostają stare :grin:

Opublikowano
:naughty: No trochę dużo ale się jeszcze zastanowię! :wink4:

kto bogatemu zabroni w stodole wymieniać :whistling:

za profi robotę trzeba się liczyć ze cena nie bedzie niska

PS. a ile Ci stanley chce skroić ?

jak klient wybredny i przychodzi bez flachy, to tylko fakturuję, a tajle na aucie zostają stare :grin:

No i dlatego nie chce robić tam rozrządu. :decayed: Stan PW. :wink4:

Opublikowano
:beer: na rozluźnienie:wink:
Opublikowano

dzieki za spota :hi:

Opublikowano
:naughty: No trochę dużo ale się jeszcze zastanowię! :wink4:

kto bogatemu zabroni w stodole wymieniać :whistling:

za profi robotę trzeba się liczyć ze cena nie bedzie niska

PS. a ile Ci stanley chce skroić ?

jak klient wybredny i przychodzi bez flachy, to tylko fakturuję, a tajle na aucie zostają stare :grin:

No i dlatego nie chce robić tam rozrządu. :decayed: Stan PW. :wink4:

flachę byśmy zrobil w BT przy śniadaniu :decayed:

Opublikowano

To się zrobi na pewno! :wink4: A jakbym czasem rozrząd robił w stodole to też się wypije! :naughty::grin:

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

Widzieliście komenty na temat S6 Szymenia? :facepalm: W jego wątku jest jeszcze innych kilka linków z innych stronek gdzie jakieś debile się wypowiadają! Znawcy qr**! :grin::decayed:

Bardzo szybkie S6 spotyka na drodze Lambo - Joe Monster

Opublikowano
To się zrobi na pewno! :wink4: A jakbym czasem rozrząd robił w stodole to też się wypije! :naughty::grin:

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

Widzieliście komenty na temat S6 Szymenia? :facepalm: W jego wątku jest jeszcze innych kilka linków z innych stronek gdzie jakieś debile się wypowiadają! Znawcy qr**! :grin::decayed:

Bardzo szybkie S6 spotyka na drodze Lambo - Joe Monster

nawet tych komentownie czytam, masakra

---------- Post dopisany 26-02-2014 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2014 at 23:59 ----------

http://a4-klub.pl/slaskie-91/wymien-rozrzad-aso-318264/

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.