Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale że po stacyjce?. Czyli Pajdos bedzie miał lepiej?. Kurwin przekaźniki mi się kończą....

Wysłane z taboreta...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobrze ze nocki to troche mniej pójdzie... jak tam lustra?

Pajdosowi sie podobało?

Wysłane z taboreta...

co miało mi się podobać lustra składane czy układ który zrobiłeś ?

Ale że po stacyjce?. Czyli Pajdos bedzie miał lepiej?. Kurwin przekaźniki mi się kończą....

Wysłane z taboreta...

co bede mieć lepiej :D

Opublikowano

To lepiej żebyś miał więcej... :naughty:

Opublikowano

Bajer sie liczy. Układ to pikuś na kolanie robiony. On ma robić to co cieszy oko. A nie sie podobać...

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

No! To zamawiaj przekaźniki :D

Opublikowano

Multis musisz się wybrać do Bawarskiej Chaty głodny nie wyjdziesz :wink:

golonko bardzo dobre :D

ale czytał na necie że nie każdemu taki zestaw sie podoba i opinie na necie są różne

http://oslislo.pl/ostryga/?p=2817

Opublikowano

Zastanawiam się czy nie wywalicć przekaźników i wszystko na cyfrówce zrobić...mam jeszcze zapas układów "wojskowych".... pora z prototypów na produkcyjne wejść. :grin:

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

No! To zamawiaj przekaźniki :D

:grin:

ten już pewnie 10 PW do multisa posłał że biere :grin:

Zastanawiam się czy nie wywalicć przekaźników i wszystko na cyfrówce zrobić...mam jeszcze zapas układów "wojskowych".... pora z prototypów na produkcyjne wejść. :grin:

Wysłane z taboreta...

a czym to jest sterowane przez drzwi ? a co bedzie jak ja mam autozamykanie po przekroczeniu 15 km/h? :eusathink:

Opublikowano

Napisano dziś, 22:03
Bajer sie liczy. Układ to pikuś na kolanie robiony. On ma robić to co cieszy oko. A nie sie podobać...

Wysłane z taboreta...
:thumbup1: układu nie widać a oko cieszy :tongue4:
Opublikowano

Heheh. Ucho. Zdjęcie przełącznika lusterek dawaj...

Bo moje takie.

a41818679b6202daa9a8afd2c2559e8a.jpg

Wysłane z taboreta...

No! To zamawiaj przekaźniki :D

:grin:

ten już pewnie 10 PW do multisa posłał że biere :grin:

Zastanawiam się czy nie wywalicć przekaźników i wszystko na cyfrówce zrobić...mam jeszcze zapas układów "wojskowych".... pora z prototypów na produkcyjne wejść. :grin:

Wysłane z taboreta...

a czym to jest sterowane przez drzwi ? a co bedzie jak ja mam autozamykanie po przekroczeniu 15 km/h? :eusathink:

No właśnie i to musze dorobić. Twój już to będzie miał...

Wysłane z taboreta...

Zdrowie stock...

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

musiałbym iść na dół a już mi się nie chcę :P

rano zrobię :wink:

Opublikowano

musiałbym iść na dół a już mi się nie chcę :P

rano zrobię :wink:

Rano nie będzie podświetlenia...

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

Po 4tej jade :wink:

Opublikowano

Wczoraj mi się nie podobało to.... ale to może balantines... pajda i oprych bedzie mial lepsze.... :polew:

Wysłane z taboreta...

Prototyp...

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

musiałbym iść na dół a już mi się nie chcę :P

rano zrobię :wink:

Rano nie będzie podświetlenia...

Wysłane z taboreta...

co wy chcecie zdjecie przełącznika ? :eusathink:

sterownik_do_lusterek_w_audi_a4_b8.jpg

Opublikowano

Ale jednej rzeczy trzeba Ci pogratulować: wytrwałości.

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

:grin:

nie wierzysz w swoją robotę

Opublikowano

musiałbym iść na dół a już mi się nie chcę :P

rano zrobię :wink:

Rano nie będzie podświetlenia...

Wysłane z taboreta...

co wy chcecie zdjecie przełącznika ? :eusathink:

sterownik_do_lusterek_w_audi_a4_b8.jpg

Muszę zobaczyć jak to zmodyfikować pod mój układ...

Leciał na dół extra...

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

Wy coś kurw knujecie

Znajdę ta wypowiedź Akjam-a jak pisał że to jest be bo nie ori

Opublikowano

:grin:

nie wierzysz w swoją robotę

Gdyby nie Twoja robota, dalej bylibymy w lesie przez "fachowców". Więc Ty dyktujesz cene....

Wysłane z taboreta...

Wy coś kurw knujecie

Znajdę ta wypowiedź Akjam-a jak pisał że to jest be bo nie ori

:polew:

Wysłane z taboreta...

Wy coś kurw knujecie

Znajdę ta wypowiedź Akjam-a jak pisał że to jest be bo nie ori

Ty masz po kosztach...

Wysłane z taboreta...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.