Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Troszkę postów wyżej

Numer posta... pomimo że śledze

Wysłane z taboreta...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Napisano dziś, 16:05


po majówce

k**wa to nie ten długi weekend

na 90% chcieli i dupnąć mojego szczura lądowego w Wa-wie - na szczęście czujność starego udaremniła to

Miszka82, dnia 17 Sie 2014 - 15:53, napisał:


po majówce

k**wa to nie ten długi weekend

na 90% chcieli i dupnąć mojego szczura lądowego w Wa-wie - na szczęście czujność starego udaremniła to
tak też mnie to zdziwiło

proszę :wink:
Opublikowano

Jeśli chodzi o CAN to mi jeszcze zejdzie troche. Nasłuchać to gówno tocìężki temat. Podziwiam ludzi którzy to ogrnęli. Np emu CAN di kiery

Wysłane z taboreta...

Napisano dziś, 16:05

po majówce

k**wa to nie ten długi weekend

na 90% chcieli i dupnąć mojego szczura lądowego w Wa-wie - na szczęście czujność starego udaremniła to

Miszka82, dnia 17 Sie 2014 - 15:53, napisał:

po majówce

k**wa to nie ten długi weekend

na 90% chcieli i dupnąć mojego szczura lądowego w Wa-wie - na szczęście czujność starego udaremniła to

tak też mnie to zdziwiło

proszę :wink:
Myślałem że chodzi o p.s.y.

Wysłane z taboreta...

Musimy mu kupić znaczek 2.5 tdi . To jak jak autoalarm

Wysłane z taboreta...

quwa a auto od ucha to tester jakiś :eusathink:

Przynajmniej miernik kupileś...

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

Musimy mu kupić znaczek 2.5 tdi . To jak jak autoalarm

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
Opublikowano

:hi:

po majówce :kox:

:doh: k**wa to nie ten długi weekend :grin:

na 90% chcieli i dupnąć mojego szczura lądowego w Wa-wie - na szczęście czujność starego udaremniła to :wink:

:hi:

po majówce :kox:

:doh: k**wa to nie ten długi weekend :grin:

na 90% chcieli i dupnąć mojego szczura lądowego w Wa-wie - na szczęście czujność starego udaremniła to :wink:

tak też mnie to zdziwiło :grin:

to to

Opublikowano

Musimy mu kupić znaczek 2.5 tdi . To jak jak autoalarm

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
Pociś Kamila...

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

Trza jednak przyznać że gdyby nie Oprych. Nie było by tematu i uciechy z luster...

Dziękuje Dziękuje :banan::dancing::dance2::good::banan2:

Opublikowano

Pociś Kamila...
:sick3: nie jest w moim typie :sarcastic:

1406475556_qvp9f0_600.jpg


:grin::grin::grin:

Opublikowano

Przywykłem...

Wysłane z taboreta...

Trza jednak przyznać że gdyby nie Oprych. Nie było by tematu i uciechy z luster...

Dziękuje Dziękuje :banan::dancing::dance2::good::banan2:
Insiracja. Ciśnienie ucha. Heh. Ciekawe kiedy to u mnie zawita. Teraz czekam na kompa ze 180km. Softa potem udostępnie....

Wysłane z taboreta...

Zdrowie ...

Wysłane z taboreta...

Pociś Kamila...

:sick3: nie jest w moim typie :sarcastic:

1406475556_qvp9f0_600.jpg

:grin::grin::grin:

Nie obiecuje... wale i już. Potem do roboty...

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

quwa tylko czemu mnie ten mod tyle kosztował :facepalm:

Opublikowano

quwa tylko czemu mnie ten mod tyle kosztował :facepalm:

Policz...

Wysłane z taboreta...

Bimber mu sie odezwal...

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

a wiesz ile złodzieja kosztuje kradzież A4 z 2,5 litrowym silnikiem

Opublikowano

Bimber 14 zł. Chipsy przynisłem Ja. Kanpki Sylwia. Siedzenie ze mną 3h : BEZCENNE

Wysłane z taboreta...

:polew:

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

-miernik

-prawie mk wykopcony

-paliwo,telefon

-1.5l wódy

-1l łychy

:facepalm:

ale efekt BEZCENNY :grin:

Opublikowano

Bimber 14 zł. Chipsy przynisłem Ja. Kanpki Sylwia. Siedzenie ze mną 3h : BEZCENNE

Wysłane z taboreta...

:polew:

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

quwa tylko czemu mnie ten mod tyle kosztował :facepalm:

Po tym Twoim bimbrze musiałem siwuchą zapijać.... i kto tu jest stratny...

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

a wiesz ile złodzieja kosztuje kradzież A4 z 2,5 litrowym silnikiem

tego nie kradną bo może nie odpalić :polew:

Bimber 14 zł. Chipsy przynisłem Ja. Kanpki Sylwia. Siedzenie ze mną 3h : BEZCENNE

Wysłane z taboreta...

:polew:

Wysłane z taboreta...

:facepalm:

Opublikowano

-miernik

-prawie mk wykopcony

-paliwo,telefon

-1.5l wódy

-1l łychy

:facepalm:

ale efekt BEZCENNY :grin:

Miernik masz za moje zniżki...

Wysłane z taboreta...

:grin:

Wysłane z taboreta...

a wiesz ile złodzieja kosztuje kradzież A4 z 2,5 litrowym silnikiem

tego nie kradną bo może nie odpalić :polew:

Bimber 14 zł. Chipsy przynisłem Ja. Kanpki Sylwia. Siedzenie ze mną 3h : BEZCENNE

Wysłane z taboreta...

:polew:

Wysłane z taboreta...

:facepalm:
Po tym poście producenci znaczków uwierzyli w ludzkość. A Arturooo ma banana...

Wysłane z taboreta...

Edytowane przez Multis

Opublikowano

znikam

narta

Multis podjade jutro koło południa podrzuce ci ten przełącznik

Opublikowano

Zdrowie... xaraz sie stock skonczy...

Wysłane z taboreta...

znikam

narta

Multis podjade jutro koło południa podrzuce ci ten przełącznik

Ok. Ogarnę jak najszybciej...

Wysłane z taboreta...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.