Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

synek co się z Tobą dzieje,pomijam fakt, że nie jeździsz na spoty ( bo i ja się opierdalam) ale same kapeluty walisz ino :facepalm:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Psyyyyt...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Arturooo - będziesz jutro ? mam przesyłkę dla Ciebie


Turzol - będziesz jutro ???

mam dużo pytań - w sprawie chromów

Opublikowano

Jaki tu spokój... Na na na na.... nic się nie dzieje.... :song::decayed:

Jakich chromòw Soprano?:wink4:

Opublikowano

psyt i spać :)


Arturooo - będziesz jutro ? mam przesyłkę dla Ciebie


Turzol - będziesz jutro ???

mam dużo pytań - w sprawie chromów

a ten ino o samochodzie.... może kiedyś o piłce pogadamy, albo o d*pach ? :decayed:


Jaki tu spokój... Na na na na.... nic się nie dzieje.... :song::decayed:

Jakich chromòw Soprano? :wink4:

Akjam, Ty miałeś kiedy Nokie E52, masz ją jeszcze ?

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

Jaki tu spokój... Na na na na.... nic się nie dzieje.... :song::decayed:

Jakich chromòw Soprano? :wink4:

wokół szyb :decayed:

psyt i spać :)

Arturooo - będziesz jutro ? mam przesyłkę dla Ciebie

Turzol - będziesz jutro ???

mam dużo pytań - w sprawie chromów

a ten ino o samochodzie.... może kiedyś o piłce pogadamy, albo o d*pach ? :decayed:

o d*pach dupeczkach dupuniach pośladeczkach dupciach pipkach pipuniach :jerk: - zawsze

Opublikowano

no no :decayed:


:decayed:

masz jeszcze ten tel ?

Opublikowano

Stan no gdzieś chyba mam. :wink4:

Soprano no wiem, że wokół szyb ale co chcesz wiedzieć! :decayed:

Pajda Zderzak kupisz razem w pakiecie ze schowkiem? :naughty:

Opublikowano

Wszystko

Opublikowano

nie będzie mnie jutro...w pracy na 14 jestem do 22 :(


caly tydzien tak kwitne...jak ja nie lubię tych zmian....ehhh


Jaki tu spokój... Na na na na.... nic się nie dzieje.... :song::decayed:

Jakich chromòw Soprano? :wink4:

wokół szyb :decayed:

psyt i spać :)


Arturooo - będziesz jutro ? mam przesyłkę dla Ciebie


Turzol - będziesz jutro ???

mam dużo pytań - w sprawie chromów

a ten ino o samochodzie.... może kiedyś o piłce pogadamy, albo o d*pach ? :decayed:

o d*pach dupeczkach dupuniach pośladeczkach dupciach pipkach pipuniach :jerk: - zawsze

się w nim kogut odezwał :decayed:


soprano...przesyłkę ???

aha już wiem .....:naughty:...zamówiłem na allegro materacyk dla Córy do łóżeczka....,jestem do 14 w domu ..., o której będziesz ?? :D

Opublikowano

Aż nie wie jak sobie z tym poradzić bo na proste pytanie nie umie odpowiedzieć. :decayed:

Opublikowano

to ja jutro przyjade jako świeżak się przywitać, poświecić kołpakami na zimówkach i zabiore ze sobą płeć piękną to będzie tematycznie ;)

Opublikowano

małe i nyny :)

Opublikowano

Przesyłkę to ty będziesz wiózł dla Hammera

Edytowane przez oprych

Opublikowano

to ja jutro przyjade jako świeżak się przywitać, poświecić kołpakami na zimówkach i zabiore ze sobą płeć piękną to będzie tematycznie ;)

eeeee gdzie dorwałeś 18" stalówki ???

Przesyłkę to ty będziesz wiózł dla Hammera

o kosztach Ci coś wspominał....,czy na pałę lecisz i dopiero fv będziesz oczekiewał ?? :decayed:

Opublikowano

to ja jutro przyjade jako świeżak się przywitać, poświecić kołpakami na zimówkach i zabiore ze sobą płeć piękną to będzie tematycznie ;)

eeeee gdzie dorwałeś 18" stalówki ???

Przesyłkę to ty będziesz wiózł dla Hammera

o kosztach Ci coś wspominał....,czy na pałę lecisz i dopiero fv będziesz oczekiewał ?? :decayed:

eeee :D? nie mam 18" stalówek :D nie umiem ogarnąc tego pytania :D .. które zadałeś po moim poście :D

Opublikowano

pisałeś ,że masz kołpaki....rozumiem ,że masz 18 stalówki na zimę....skoro z kołpakami ;)


małe i nyny ?????????? to znaczy ...poszedł browarek i szykuję się do spanowic ;)

Opublikowano

pisałeś ,że masz kołpaki....rozumiem ,że masz 18 stalówki na zimę....skoro z kołpakami ;)

Wybacz tylko ponton na 16" :D czekam na letnie ogumienie.. moze na następny wtorek pokaże się na tym11033182_822066851162234_547929197806488

10646830_821393524562900_532860353225079

Opublikowano

grubo :grin:.....


nie zrażaj się wpadaj śmiało ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.