Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja lampy wyciągłem bo żarniki wymieniałem.

Wojtaśny

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wojtek pv :wink:

Opublikowano

Panowie potrzebuje pomocy w diagnostyce mojego silnika,a dokładniej chodzi mi o sprawdzenie kąta wtrysku,sprawdzeniu czy ogólnie wtryski nie są rozjechane. Ogarnia ktoś z Was ten temat?

A pytam o to,bo wymieniłem wszystkie poduchy silnika i skrzyni i autem dalej trzęsie i chce sprawdzić czy to parametry nie mają z tym nic wspólnego,bo już pomysły mi się kończą.

Wojtaśny

Edytowane przez morsik26

Opublikowano

Co tu tak cicho? Rezają wszyscy czy jak? :decayed:

Opublikowano

Ja w trasie :wink: a na A4 zasięg jest :facepalm:

Opublikowano

:hi:

i winko z Żonką sączę :decayed:

Opublikowano

Co tu tak cicho? Rezają wszyscy czy jak? :decayed:

właśnie że nie :kwasny:

dziś późne popołudnie na sportowo rowerek ze stanleyem :wink: --> endomondo.pl :D

dziś dzwoniłem do mojego lakiernika za pomalowanie zderzaka zaśpiewał 700 zł oczywiście cena jest z montażem :facepalm:

Opublikowano

dziś dzwoniłem do mojego lakiernika za pomalowanie zderzaka zaśpiewał 700 zł oczywiście cena jest z montażem :facepalm:

przekomandos z tą ceną :grin:

Opublikowano

Co tu tak cicho? Rezają wszyscy czy jak? :decayed:

właśnie że nie :kwasny:

(...)

dziś dzwoniłem do mojego lakiernika za pomalowanie zderzaka zaśpiewał 700 zł oczywiście cena jest z montażem :facepalm:

:blink: Malowanie pod czujnik kosztuje mniej! Ja w piątek odebrałem mój zderzak przedni z demontażem/montażem i oczywiście malowanie 400... :cool:

Opublikowano

Co tu tak cicho? Rezają wszyscy czy jak? :decayed:

właśnie że nie :kwasny:

dziś późne popołudnie na sportowo rowerek ze stanleyem :wink: --> endomondo.pl :D

dziś dzwoniłem do mojego lakiernika za pomalowanie zderzaka zaśpiewał 700 zł oczywiście cena jest z montażem :facepalm:

to zmien lakiernika, bo to jakiś ciul (sorry, ale innego określenia nie znalazłem) :facepalm:

...za dwa błotniki rozumiem, ale jeden...?! :blink:

Opublikowano

Co tu tak cicho? Rezają wszyscy czy jak? :decayed:

właśnie że nie :kwasny:

(...)

dziś dzwoniłem do mojego lakiernika za pomalowanie zderzaka zaśpiewał 700 zł oczywiście cena jest z montażem :facepalm:

:blink: Malowanie pod czujnik kosztuje mniej! Ja w piątek odebrałem mój zderzak przedni z demontażem/montażem i oczywiście malowanie 400... :cool:

tyle to powinno kosztować u normalnego rzemieślnika :wink: szczególnie jak nie bierzesz FV

Opublikowano

:wink4:


A jest dobry i wiem, że zrobi to dobrze. Miałem kilka odprysków a chcę zrobić polerkę i takie tam i musiałem to pomalować... :whistling:

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

psyt i spać :wink:

Opublikowano

Panowie potrzebuje pomocy w diagnostyce mojego silnika,a dokładniej chodzi mi o sprawdzenie kąta wtrysku,sprawdzeniu czy ogólnie wtryski nie są rozjechane. Ogarnia ktoś z Was ten temat?

A pytam o to,bo wymieniłem wszystkie poduchy silnika i skrzyni i autem dalej trzęsie i chce sprawdzić czy to parametry nie mają z tym nic wspólnego,bo już pomysły mi się kończą.

Wojtaśny

rozjechaną to możesz mieć zbieżność :wink::grin:...resztę możemy sprawdzić ;)

......hamulce masz sprawne ?? :grin:

Opublikowano

Panowie potrzebuje pomocy w diagnostyce mojego silnika,a dokładniej chodzi mi o sprawdzenie kąta wtrysku,sprawdzeniu czy ogólnie wtryski nie są rozjechane. Ogarnia ktoś z Was ten temat?

A pytam o to,bo wymieniłem wszystkie poduchy silnika i skrzyni i autem dalej trzęsie i chce sprawdzić czy to parametry nie mają z tym nic wspólnego,bo już pomysły mi się kończą.

Wojtaśny

rozjechaną to możesz mieć zbieżność :wink::grin:...resztę możemy sprawdzić ;)

......hamulce masz sprawne ?? :grin:

Tak hamulce mam sprawne. Wiesz dużo opini jest o tych silnikach,a zawsze chciałem taki mieć bo ma fajne brzmienie i dlatego uczę się go i nie mam jeszcze pojęcia co i jak nazwać...

Wojtaśny

Opublikowano

luzik ...pytam o hebelki bo go trzeba będzie trochu pogonić ;).....

Opublikowano

luzik ...pytam o hebelki bo go trzeba będzie trochu pogonić ;).....

Spoko powinny dać radę [emoji6]

Wojtaśny

Opublikowano

aha :D

Opublikowano


dziś dzwoniłem do mojego lakiernika za pomalowanie zderzaka zaśpiewał 700 zł oczywiście cena jest z montażem
Pajda niech ci go tylko pomaluj montaż przy 0,7 się ogarnie :wink:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.