Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: pochwalony

Wysłane z taboreta G3

Panowie potrzebuje pomocy w diagnostyce mojego silnika,a dokładniej chodzi mi o sprawdzenie kąta wtrysku,sprawdzeniu czy ogólnie wtryski nie są rozjechane. Ogarnia ktoś z Was ten temat?

A pytam o to,bo wymieniłem wszystkie poduchy silnika i skrzyni i autem dalej trzęsie i chce sprawdzić czy to parametry nie mają z tym nic wspólnego,bo już pomysły mi się kończą.

Wojtaśny

rozjechaną to możesz mieć zbieżność :wink::grin:...resztę możemy sprawdzić ;)

......hamulce masz sprawne ?? :grin:

Tak hamulce mam sprawne. Wiesz dużo opini jest o tych silnikach,a zawsze chciałem taki mieć bo ma fajne brzmienie i dlatego uczę się go i nie mam jeszcze pojęcia co i jak nazwać...

Wojtaśny

Jak uczysz sie tego silnika, to arturoo będzie swietnym mentorem, także dla nas wszystkich..

A podstawowe pojecia przy 2.5 :

Assistance.

Laweta.

Mechanik.

Swap.

Vag.

Gedore...

...

Wysłane z taboreta G3

Wydatki dzięki technice...

Wysłane z taboreta G3

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: pochwalony

Wysłane z taboreta G3

Panowie potrzebuje pomocy w diagnostyce mojego silnika,a dokładniej chodzi mi o sprawdzenie kąta wtrysku,sprawdzeniu czy ogólnie wtryski nie są rozjechane. Ogarnia ktoś z Was ten temat?

A pytam o to,bo wymieniłem wszystkie poduchy silnika i skrzyni i autem dalej trzęsie i chce sprawdzić czy to parametry nie mają z tym nic wspólnego,bo już pomysły mi się kończą.

Wojtaśny

rozjechaną to możesz mieć zbieżność :wink::grin:...resztę możemy sprawdzić ;)

......hamulce masz sprawne ?? :grin:

Tak hamulce mam sprawne. Wiesz dużo opini jest o tych silnikach,a zawsze chciałem taki mieć bo ma fajne brzmienie i dlatego uczę się go i nie mam jeszcze pojęcia co i jak nazwać...

Wojtaśny

Jak uczysz sie tego silnika, to arturoo będzie swietnym mentorem, także dla nas wszystkich..

A podstawowe pojecia przy 2.5 :

Assistance.

Laweta.

Mechanik.

Swap.

Vag.

Gedore...

...

Wysłane z taboreta G3

Wydatki dzięki technice...

Wysłane z taboreta G3

:hi:

Mam nadzieje,że z aż tak drastycznych środków jak laweta i assistance nie będę musiał korzystać. Póki co nie mam na co narzekać prócz tych wibracji auta,które trochę są uciążliwe. Zresztą za dużo i tak nie mam co mówić jak jeżdżę nią dopiero od stycznia.

Wojtaśny

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

:hi: pochwalony

Wysłane z taboreta G3

Panowie potrzebuje pomocy w diagnostyce mojego silnika,a dokładniej chodzi mi o sprawdzenie kąta wtrysku,sprawdzeniu czy ogólnie wtryski nie są rozjechane. Ogarnia ktoś z Was ten temat?
A pytam o to,bo wymieniłem wszystkie poduchy silnika i skrzyni i autem dalej trzęsie i chce sprawdzić czy to parametry nie mają z tym nic wspólnego,bo już pomysły mi się kończą.

Wojtaśny


rozjechaną to możesz mieć zbieżność :wink::grin:...resztę możemy sprawdzić ;)





......hamulce masz sprawne ?? :grin:
Tak hamulce mam sprawne. Wiesz dużo opini jest o tych silnikach,a zawsze chciałem taki mieć bo ma fajne brzmienie i dlatego uczę się go i nie mam jeszcze pojęcia co i jak nazwać...

Wojtaśny
Jak uczysz sie tego silnika, to arturoo będzie swietnym mentorem, także dla nas wszystkich..

A podstawowe pojecia przy 2.5 :

Assistance.
Laweta.
Mechanik.
Swap.
Vag.
Gedore...
...

Wysłane z taboreta G3
Wydatki dzięki technice...

Wysłane z taboreta G3
:hi:


Mam nadzieje,że z aż tak drastycznych środków jak laweta i assistance nie będę musiał korzystać. Póki co nie mam na co narzekać prócz tych wibracji auta,które trochę są uciążliwe. Zresztą za dużo i tak nie mam co mówić jak jeżdżę nią dopiero od stycznia.

Wojtaśny

pojeździmy , dotrzemy to i owo i zobaczymy ,czy trzęsienie ustanie .....,czy też się nasili :D

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

od kiedy plan na grilowanie ? :) można by Rodzinnie wpadać :)

Opublikowano

od kiedy plan na grilowanie ? :) można by Rodzinnie wpadać :)

A gdzie to grillowanie ma być?

Wojtaśny

Opublikowano

:hi:

Grillowanie na dolince na Muchowcu. A kiedy zaczynamy? No myślę, że powoli już można o tym myśleć choć wieczorami jeszcze chłodno się robi...

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

20 stopni to już dobrze jest ;)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Grillowanie na dolince na Muchowcu. A kiedy zaczynamy? No myślę, że powoli już można o tym myśleć choć wieczorami jeszcze chłodno się robi...

Ale można by zacząć tak od 15 lub 16 bo w końcu jak z rodzinami to niektóre dzieci do późna nie wytrzymają. Nie wiem co Wy o tym sądzicie?

Wojtaśny

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

ja odpadam na popołudnie :kwasny:

Opublikowano

:hi:

Grillowanie na dolince na Muchowcu. A kiedy zaczynamy? No myślę, że powoli już można o tym myśleć choć wieczorami jeszcze chłodno się robi...

Ale można by zacząć tak od 15 lub 16 bo w końcu jak z rodzinami to niektóre dzieci do późna nie wytrzymają. Nie wiem co Wy o tym sądzicie?

Wojtaśny

Do 15 pracuje ....ja jak będzie pogoda to koło 18-19 z Córą mogę wpaść ;)
Opublikowano

20 stopni to już dobrze jest ;)

W ciągu dnia OK ale wieczorami jeszcze chłodno... :cool1:

:hi:

Grillowanie na dolince na Muchowcu. A kiedy zaczynamy? No myślę, że powoli już można o tym myśleć choć wieczorami jeszcze chłodno się robi...

Ale można by zacząć tak od 15 lub 16 bo w końcu jak z rodzinami to niektóre dzieci do późna nie wytrzymają. Nie wiem co Wy o tym sądzicie?

Wojtaśny

Wydaje mi się, że ciężko będzie się zebrać o tej porze... Czasem coś tam można zorganizować ale na pewno nie cyklicznie. :guma:

BTW Kto dziś będzie? Ja do robo na noc i auta nie mam ale może wpadnę na chwilę jak wszystko się dobrze ułoży. :cool::decayed:

Opublikowano

bry

Opublikowano

Ja będę, z grila dzisiaj raczej nic nie wyjdzie - pada deszczyk :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.