Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiedzcie mi czy da się w b6 zakodować test wskazówek zegarów żeby po przekręceniu kluczyka one się wychylały?

a nie lepiej odkładać już na remont silnika ?

Panowie zwracam honor - udało mi się założyc te końcówki 100mm - dramat dobrze, że nie wspawałem od razu bo bym mega żałował - mega wiadro :facepalm:

zamieniam na 90mm

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powiedzcie mi czy da się w b6 zakodować test wskazówek zegarów żeby po przekręceniu kluczyka one się wychylały?

a nie lepiej odkładać już na remont silnika ?

Panowie zwracam honor - udało mi się założyc te końcówki 100mm - dramat dobrze, że nie wspawałem od razu bo bym mega żałował - mega wiadro :facepalm:

zamieniam na 90mm

Gaśnice to na sbl,u...

Wysłane z taboreta G3

Aaaaa psyyyyt

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Powiedzcie mi czy da się w b6 zakodować test wskazówek zegarów żeby po przekręceniu kluczyka one się wychylały?

a nie lepiej odkładać już na remont silnika ?

Panowie zwracam honor - udało mi się założyc te końcówki 100mm - dramat dobrze, że nie wspawałem od razu bo bym mega żałował - mega wiadro :facepalm:

zamieniam na 90mm

Jak padnie silnik to wtedy będę się martwił czy mam kasę na jego remont,a teraz cieszę się tym co mam...
Opublikowano

Powiedzcie mi czy da się w b6 zakodować test wskazówek zegarów żeby po przekręceniu kluczyka one się wychylały?

a nie lepiej odkładać już na remont silnika ?

Panowie zwracam honor - udało mi się założyc te końcówki 100mm - dramat dobrze, że nie wspawałem od razu bo bym mega żałował - mega wiadro :facepalm:

zamieniam na 90mm

Jak padnie silnik to wtedy będę się martwił czy mam kasę na jego remont,a teraz cieszę się tym co mam...
Miszka doradza remonty. A sam wymienia.... Burżuj...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

dzięki za spota

teraz psyt :wink:

Opublikowano

Powiedzcie mi czy da się w b6 zakodować test wskazówek zegarów żeby po przekręceniu kluczyka one się wychylały?

a nie lepiej odkładać już na remont silnika ?

Panowie zwracam honor - udało mi się założyc te końcówki 100mm - dramat dobrze, że nie wspawałem od razu bo bym mega żałował - mega wiadro :facepalm:

zamieniam na 90mm

Jak padnie silnik to wtedy będę się martwił czy mam kasę na jego remont,a teraz cieszę się tym co mam...

w sumie racja po co martwić się za wczasu :decayed:

żartuję sobię nie życzę tego nikomu :wink:

Multis, a co z naszą sprawą działamy coś czy olewka ?

Opublikowano

Powiedzcie mi czy da się w b6 zakodować test wskazówek zegarów żeby po przekręceniu kluczyka one się wychylały?

a nie lepiej odkładać już na remont silnika ?

Panowie zwracam honor - udało mi się założyc te końcówki 100mm - dramat dobrze, że nie wspawałem od razu bo bym mega żałował - mega wiadro :facepalm:

zamieniam na 90mm

Jak padnie silnik to wtedy będę się martwił czy mam kasę na jego remont,a teraz cieszę się tym co mam...

w sumie racja po co martwić się za wczasu :decayed:

żartuję sobię nie życzę tego nikomu :wink:

Multis, a co z naszą sprawą działamy coś czy olewka ?

Nie ukrywam, ze żelek akuku. Mam obawy...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Powiedzcie mi czy da się w b6 zakodować test wskazówek zegarów żeby po przekręceniu kluczyka one się wychylały?

a nie lepiej odkładać już na remont silnika ?

Panowie zwracam honor - udało mi się założyc te końcówki 100mm - dramat dobrze, że nie wspawałem od razu bo bym mega żałował - mega wiadro :facepalm:

zamieniam na 90mm

Jak padnie silnik to wtedy będę się martwił czy mam kasę na jego remont,a teraz cieszę się tym co mam...

w sumie racja po co martwić się za wczasu :decayed:

żartuję sobię nie życzę tego nikomu :wink:

Multis, a co z naszą sprawą działamy coś czy olewka ?

Nie ukrywam, ze żelek akuku. Mam obawy...

Wysłane z taboreta G3

co ?

Opublikowano

Twardy na zewnątrz. Miekkki w srodku...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Twardy na zewnątrz. Miekkki w srodku...

Wysłane z taboreta G3

za grypserke też lecą ostrzeżenia , zadzwonię jutro jeśli jest temat ok ?

Opublikowano

Twardy na zewnątrz. Miekkki w srodku...

Wysłane z taboreta G3

za grypserke też lecą ostrzeżenia , zadzwonię jutro jeśli jest temat ok ?
Heh.

Ide w kimono

Nara all

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

psyt jeszcze raz i KW :)

Opublikowano

Ja dopiero wróciłem .... mały dryn i jutro dawaj od nowa ....:( ehhh

Opublikowano

Panowie zwracam honor - udało mi się założyc te końcówki 100mm - dramat dobrze, że nie wspawałem od razu bo bym mega żałował - mega wiadro

było słuchać starszych

:grin::hi:

Opublikowano

To pssssssssst po pracy .

Opublikowano

Takim to dobrze, kibel jeszcze w robo :facepalm:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.