Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tp ile kilosów zrobiłeś ? Ja dziś 45.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tp ile kilosów zrobiłeś ? Ja dziś 45.

25

Opublikowano

Spoko. Znasz jakąś fajną trase wokół pogorii ?

Opublikowano

Spoko. Znasz jakąś fajną trase wokół pogorii ?

niestety nie

Opublikowano

Siema z wieczorka :wink4:


Spoko. Znasz jakąś fajną trase wokół pogorii ?

Której Pogorii? :wink4: Gdzieś tam kiedyś jeździłem ale wolisz trasy asfaltowe czy bardziej las itp?

Opublikowano

psyt :wink:

zrobiłem dziś małą rundkę na kole ale sie tel. zawiesił i na endomondo nic nie poszło :facepalm::kwasny: a tak się starałem na wzniesieniach stawałem na pedałach a tu taki klops :(

hehe

coś ostatnio te endomondo się wiesza...

PS. W czwartek ma być fajna pogoda, robimy jakiś większy wypad?

aha i strój już doszedł :naughty::decayed:

Opublikowano

7031dccb30715e2117429b4f9bfca8a1.jpg

Nie sądzisz ,że trochę nazbyt ekstrawagancki ?? :D

Opublikowano

Borat... :grin:

Opublikowano

Siema z wieczorka :wink4:

Spoko. Znasz jakąś fajną trase wokół pogorii ?

Której Pogorii? :wink4: Gdzieś tam kiedyś jeździłem ale wolisz trasy asfaltowe czy bardziej las itp?
Ogólnie byle by wyszło od 30 do 60 km
Opublikowano

7031dccb30715e2117429b4f9bfca8a1.jpg

Nie sądzisz ,że trochę nazbyt ekstrawagancki ?? :D

Fajny kolor, będzie się rzucał w oczy [emoji12]

psyt :wink:

zrobiłem dziś małą rundkę na kole ale sie tel. zawiesił i na endomondo nic nie poszło :facepalm::kwasny: a tak się starałem na wzniesieniach stawałem na pedałach a tu taki klops :(

hehe

coś ostatnio te endomondo się wiesza...

PS. W czwartek ma być fajna pogoda, robimy jakiś większy wypad?

aha i strój już doszedł :naughty::decayed:

Co masz na myśli mówiąc większy wypad?

Ile km?

Jazda do Ustronia i na zot [emoji41]

Opublikowano

Ja w czwartek pracuje. Ale trzeba by wkońcu przełamać pułap 50 km tylko zawsze albo pogoda albo zbyt mało czasu. Wczoraj te 45 km moje skończyły się w deszczu co widać po liczniku ...

055ac1daf1b54a911af5d13e225f803e.jpg

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Ja w czwartek pracuje. Ale trzeba by wkońcu przełamać pułap 50 km tylko zawsze albo pogoda albo zbyt mało czasu. Wczoraj te 45 km moje skończyły się w deszczu co widać po liczniku ...

055ac1daf1b54a911af5d13e225f803e.jpg

Pakujemy graty i jedziemy na objazd jeziora żywieckiego :whistling::naughty: i kawałek trasy i widoczki i wciry dostaniemy :)

Ja we wtorek 16 mam dopiero wolne na taki wypad :( od rana

Opublikowano

To jezioro żywieckie bankowo zalicze i wizyte na spocie w żorach... A z trudniejszych to trasa istebna kubalonka stożek istebna ale to już typowa wyrypa mtb ... Ale kiedyś trzeba stać się mężczyzną...

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

To może się zgadamy na to jeziorko ??

Opublikowano

Można ... Tylko teraz raczej nie bo w czwartek robie a w marzeniach mam na piątek trase istebna kubalonka stożek istebna ale sam wiesz jak jest z pogodą itd. Ale zobaczymy. Trzeba robić pompe na 7 czerwca na maraton katowicki haha

Ale to jezioro ogarniemy tylko ciężko będzie żeby wszystkim pasowało a i miron by się pewnie skusił bo ja bym mu rower zzabrał na nismo

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

:hi:


:hi:

Pakujemy graty i jedziemy na objazd jeziora żywieckiego :whistling::naughty: i kawałek trasy i widoczki i wciry dostaniemy :)
Ja we wtorek 16 mam dopiero wolne na taki wypad :( od rana

czwartek ? ew weekend, bo w czwartek będą same procesje :grin:

Edytowane przez stanley

Opublikowano

:hi:

:hi:

Pakujemy graty i jedziemy na objazd jeziora żywieckiego :whistling::naughty: i kawałek trasy i widoczki i wciry dostaniemy :)

Ja we wtorek 16 mam dopiero wolne na taki wypad :( od rana

czwartek ? ew weekend, bo w czwartek będą same procesje :grin:

mam na 14 do pracy :whistling:

Opublikowano

no to jakiś inny termin, daj znać jakby coś

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.