Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Psyyyyyt

Wysłane z taboreta G3

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Psyyyyyt

Wysłane z taboreta G3

to psyt :wink:

Opublikowano

miałem takiego

w takiej budzie , nie rs, tylko skromne 1.8 - 115 PS

to psyt :wink:

to jaki plan jutro ?

śniadanie, bidon do pełna i jazda :)

50km musi pęknąć :wink:

to co TYCHY paprocany ? ok 22 km w jedną stronę może być

Opublikowano

miałem takiego

w takiej budzie , nie rs, tylko skromne 1.8 - 115 PS

to psyt :wink:

to jaki plan jutro ?

śniadanie, bidon do pełna i jazda :)

50km musi pęknąć :wink:

to co TYCHY paprocany ? ok 22 km w jedną stronę może być

spoko :wink:

Opublikowano

wyjazd ok 10 - 10.30

w zatem Tyszanie jutro robimy spota na paprocanach , my ze stanleyem będziemy tam ok 11.40

Opublikowano

wyjazd ok 10 - 10.30

w zatem Tyszanie jutro robimy spota na paprocanach , my ze stanleyem będziemy tam ok 11.40

:kox:

Opublikowano

to dzwońta 662 640 430 gdyby ktoś miał wątpliwości, który nr aktualny ale na 14 jadę na obiad do teściów :wink:

Opublikowano

DSC0058JP_wsxqpex.jpg

stalney 2009 rok :)

ale koza :grin:


to dzwońta 662 640 430 gdyby ktoś miał wątpliwości, który nr aktualny ale na 14 jadę na obiad do teściów :wink:

do tej godziny to nie jedną flaszkę obrócimy

Opublikowano

DSC0058JP_wsxqpex.jpg

stalney 2009 rok :)

ale koza :grin:

to dzwońta 662 640 430 gdyby ktoś miał wątpliwości, który nr aktualny ale na 14 jadę na obiad do teściów :wink:

do tej godziny to nie jedną flaszkę obrócimy

pięknie wyglądała na tych felgach :decayed: sprzedałem je za 900zł :decayed:

Opublikowano

DSC0058JP_wsxqpex.jpg

stalney 2009 rok :)

ale koza :grin:

to dzwońta 662 640 430 gdyby ktoś miał wątpliwości, który nr aktualny ale na 14 jadę na obiad do teściów :wink:

do tej godziny to nie jedną flaszkę obrócimy

pięknie wyglądała na tych felgach :decayed: sprzedałem je za 900zł :decayed:

jaki się tym dumnie jechało :decayed:

Opublikowano

wyjazd ok 10 - 10.30

w zatem Tyszanie jutro robimy spota na paprocanach , my ze stanleyem będziemy tam ok 11.40

Będę oczekiwał. tylko trzeba miejscówe , np koło prysznicy ....

Psyyyt

Opublikowano

DSC0058JP_wsxqpex.jpg

stalney 2009 rok :)

ale koza :grin:

to dzwońta 662 640 430 gdyby ktoś miał wątpliwości, który nr aktualny ale na 14 jadę na obiad do teściów :wink:

do tej godziny to nie jedną flaszkę obrócimy

pięknie wyglądała na tych felgach :decayed: sprzedałem je za 900zł :decayed:

jaki się tym dumnie jechało :decayed:

:decayed:

wyjazd ok 10 - 10.30

w zatem Tyszanie jutro robimy spota na paprocanach , my ze stanleyem będziemy tam ok 11.40

Będę oczekiwał. tylko trzeba miejscówe , np koło prysznicy ....

Psyyyt

psyt :wink:

Opublikowano

DSC0058JP_wsxqpex.jpg

stalney 2009 rok :)

ale koza :grin:

to dzwońta 662 640 430 gdyby ktoś miał wątpliwości, który nr aktualny ale na 14 jadę na obiad do teściów :wink:

do tej godziny to nie jedną flaszkę obrócimy

pięknie wyglądała na tych felgach :decayed: sprzedałem je za 900zł :decayed:

jaki się tym dumnie jechało :decayed:

:decayed:

wyjazd ok 10 - 10.30

w zatem Tyszanie jutro robimy spota na paprocanach , my ze stanleyem będziemy tam ok 11.40

Będę oczekiwał. tylko trzeba miejscówe , np koło prysznicy ....

Psyyyt

psyt :wink:

Dajcie znać 5 min wcześniej , jaki ambulans zamówie i panienki do masażu...

Opublikowano

tak se przeglądam zdjęcia i się trafiło coś takiego :

DSC0018JP_wsxqpqr.jpg

DSC0059JP_wsxqpqh.jpg

Opublikowano

yebany, jakie ma portfolio :grin:

PS. imprezy u studentek zawsze byly grube :decayed:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Senek. papry jutro o 11:30 .... ma rower?(koło)?

Opublikowano

:hi:

Senek. papry jutro o 11:30 .... ma rower?(koło)?

Na koło się połasił jakiś lamus :facepalm:

Wpadna na chwila

Opublikowano

W tym roku juz 200km...

Wysłane z taboreta G3

W tamtym sezonie prawie 5k km pękło... :guma::decayed:

tak se przeglądam zdjęcia i się trafiło coś takiego :

DSC0018JP_wsxqpqr.jpg

DSC0059JP_wsxqpqh.jpg

No widzę, że grubo... Pajda dawaj więcej! :decayed:

Psssyyttt...

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.