Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiecie może gdzie można gdzieś poblisku kupić Plasti Dip?

Tychy Żwakowska ja kupowałem u nich - co prawda nie nazywa się to Plasti Dip tylko Plasti Lak ale to to samo - trzyma już dobry rok na grilu i listwie na zderzaku z tyłu - na bezdotyku z biska nie złazi

Siema czy ktos obeznany w temacie moglby na najblizszym spocie podlaczyc waga do mojej audicy? Stawiam flache

skąd jesteś ? :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wiecie może gdzie można gdzieś poblisku kupić Plasti Dip?

Tychy Żwakowska ja kupowałem u nich - co prawda nie nazywa się to Plasti Dip tylko Plasti Lak ale to to samo - trzyma już dobry rok na grilu i listwie na zderzaku z tyłu - na bezdotyku z biska nie złazi

Siema czy ktos obeznany w temacie moglby na najblizszym spocie podlaczyc waga do mojej audicy? Stawiam flache

skąd jesteś ? :decayed:
A nie wiesz jak ta firma się nazywa? Jaka cena może wiesz? Ja chce kupić srebrny bo mam zamiar felgi przemalować,bo moje czarne się tak brzydkie zrobiły że szok.
Opublikowano

czterdzieści zeta za puszkę - mi starczyło na pomalowanie listw drzwiowych S4, gril w masce i zderzaku i listwa na zderzaku tył i się skończył ale grubo dawałem - myślę , że na felgi ze 2-3 sztuki stykną

o tutaj http://tychy.cylex.pl/firmy/tukan-s-c--11418597.html

Opublikowano

Wieczór :wink4:

Opublikowano

czterdzieści zeta za puszkę - mi starczyło na pomalowanie listw drzwiowych S4, gril w masce i zderzaku i listwa na zderzaku tył i się skończył ale grubo dawałem - myślę , że na felgi ze 2-3 sztuki stykną

o tutaj http://tychy.cylex.pl/firmy/tukan-s-c--11418597.html

Fajnie dzięki Ci bardzo za pomoc [emoji1]
Opublikowano

Co tak tu wszyscy zarobieni?

Opublikowano

psyt :wink:

Opublikowano

Na bank nie tak jak Ty w robocie :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:hi:

Pany gdzie nad wode polecacie żeby z dzieciakiem się popluskać?

Opublikowano

:hi:

Pany gdzie nad wode polecacie żeby z dzieciakiem się popluskać?

basen w Miko ja tam w zeszłym roku jeździłem albo ponoć gdzieś w Łące jest jakieś jeziorko z plażą

http://www.mosir.mikolow.eu/obiekty-sportowe2/osrodek-rekreacyjny-planty/otwarte-kapielisko-miejskie.html

Opublikowano

:hi:

Pany gdzie nad wode polecacie żeby z dzieciakiem się popluskać?

basen w Miko ja tam w zeszłym roku jeździłem albo ponoć gdzieś w Łące jest jakieś jeziorko z plażą

http://www.mosir.mikolow.eu/obiekty-sportowe2/osrodek-rekreacyjny-planty/otwarte-kapielisko-miejskie.html

Nawet brodzik jest. Jedziem tam! Dzieki Miszka

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Pany gdzie nad wode polecacie żeby z dzieciakiem się popluskać?

basen w Miko ja tam w zeszłym roku jeździłem albo ponoć gdzieś w Łące jest jakieś jeziorko z plażą

http://www.mosir.mikolow.eu/obiekty-sportowe2/osrodek-rekreacyjny-planty/otwarte-kapielisko-miejskie.html

Nawet brodzik jest. Jedziem tam! Dzieki Miszka

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Pogorii i spot audi w jednym i frekwencja lepsza niż na kato i Gliwicach
Opublikowano

:hi:

Pany gdzie nad wode polecacie żeby z dzieciakiem się popluskać?

basen w Miko ja tam w zeszłym roku jeździłem albo ponoć gdzieś w Łące jest jakieś jeziorko z plażą

http://www.mosir.mikolow.eu/obiekty-sportowe2/osrodek-rekreacyjny-planty/otwarte-kapielisko-miejskie.html

Nawet brodzik jest. Jedziem tam! Dzieki Miszka

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Pogorii i spot audi w jednym i frekwencja lepsza niż na kato i Gliwicach

Potwierdzam :ok2: . Zapraszam do DG. Tylko nie kierujcie się drogą na plażę. Tam zawalone jest od rana :kwasny:​ .

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.