Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: . Szkoda nie dałem rady wczoraj :facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pany bo jestem zielony w temacie , jeśli zgłaszam szkodę ze swojego AC np drzewo podczas burzy jebło mi na auto to czy wtedy lecą mi jakieś zniżki ?

Opublikowano

No lecą Ci zniżki AC jak nie masz ochrony zniżek :wink4:

Opublikowano

nie ku..a lecą zniżki drzewu :D:kox:

Opublikowano

:nabijasie::polew: :polew: :nabijasie::sarcastic:

Opublikowano
:nabijasie:
Opublikowano

no drzewo ma chyba wyjebane na to :decayed:

a jeszcze dopytam czy jest opcja taka żeby rzeczoznawca nie przyjeżdżał tylko ja gadam co się stało i robią kosztorys - bo coś mi się obiło o uszy, że takie coś się da ? ale nie znam szczegółów ?

Opublikowano

no drzewo ma chyba wyjebane na to :decayed:

a jeszcze dopytam czy jest opcja taka żeby rzeczoznawca nie przyjeżdżał tylko ja gadam co się stało i robią kosztorys - bo coś mi się obiło o uszy, że takie coś się da ? ale nie znam szczegółów ?

Tak jest takie cos. Przez tel mówisz co masz oni wyceniaja jak akceptujesz to kasa na konto i po temacie
Opublikowano

no drzewo ma chyba wyjebane na to :decayed:

a jeszcze dopytam czy jest opcja taka żeby rzeczoznawca nie przyjeżdżał tylko ja gadam co się stało i robią kosztorys - bo coś mi się obiło o uszy, że takie coś się da ? ale nie znam szczegółów ?

Tak jest takie cos. Przez tel mówisz co masz oni wyceniaja jak akceptujesz to kasa na konto i po temacie

senkju

Opublikowano

no drzewo ma chyba wyjebane na to :decayed:

a jeszcze dopytam czy jest opcja taka żeby rzeczoznawca nie przyjeżdżał tylko ja gadam co się stało i robią kosztorys - bo coś mi się obiło o uszy, że takie coś się da ? ale nie znam szczegółów ?

Tak jest takie cos. Przez tel mówisz co masz oni wyceniaja jak akceptujesz to kasa na konto i po temacie

senkju

+ mogą prosić kilka zdjęć

np. masz zderzak do wymiany, dostaniesz ok 500zł

Opublikowano

no drzewo ma chyba wyjebane na to :decayed:

To jest pewniak :D

Opublikowano

nie ku..a lecą zniżki drzewu :D:kox:

:grin::grin::grin::grin::grin::lol:

Opublikowano

Widze nie tylko ja poniosłem straty ... Umnie jednak samochody nie tknięte a ucierpiała wiata na działce...58ef9570d4b785afccfae29daf64b282.jpg

Wiata zamknieta od strony pola wiec zadzialalo jak żagiel ... Kotwy zabetonowane na ok 90 cm w ziemi wygieło.... Także bede ją rezał aby była odporniejsza... Na otwarte pole ... No i płot się obstał....

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Widze nie tylko ja poniosłem straty ... Umnie jednak samochody nie tknięte a ucierpiała wiata na działce...58ef9570d4b785afccfae29daf64b282.jpg

Wiata zamknieta od strony pola wiec zadzialalo jak żagiel ... Kotwy zabetonowane na ok 90 cm w ziemi wygieło.... Także bede ją rezał aby była odporniejsza... Na otwarte pole ... No i płot się obstał....

orzesz ale musiało wiać :kwasny:

to nie ciekawie masz teraz na tej działce

Opublikowano

Ja ? Mam lajt to tylko wiata ... Znam gorsze przypadki z tej nocy ... Do roboty jak jechałem to naprawde grube drzewa na autach leżały i drogach a jechałem w trakcie ok 5 rano ... Tiry staly na a4 bo im naczepami narywalo a knurów mial paraliż ... Straż pożarna do teraz ogarnia wioche z gałęzi itd

Mnie naprawa wiaty będzie kosztować ok 1000 zł i będzie git więc dobrze że tylko tyle

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

:hi:

I psyyt po robocie :D

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.