Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam :hi:

Ma ktos namiar tel do davidoff82 ?

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

No to dziś wycieczka rowerowa na Łysine zobaczyć jak wygląda nowo otwarty Beach Bar.

Opublikowano

No to dziś wycieczka rowerowa na Łysine zobaczyć jak wygląda nowo otwarty Beach Bar.

Będziemy

Ze stanleyem

ruszamy na rowery i dobrze że to podsunołes

https://www.facebook.com/pages/%C5%81ysina-Beach-Bar/1585162611755766

Opublikowano

No to dziś wycieczka rowerowa na Łysine zobaczyć jak wygląda nowo otwarty Beach Bar.

Będziemy

Ze stanleyem

ruszamy na rowery i dobrze że to podsunołes

No ja będę ruszał z rodzinką koło 13 dopiero.
Opublikowano

No to dziś wycieczka rowerowa na Łysine zobaczyć jak wygląda nowo otwarty Beach Bar.

Będziemy

Ze stanleyem

ruszamy na rowery i dobrze że to podsunołes

No ja będę ruszał z rodzinką koło 13 dopiero.

O 13 to będziemy przy połowie piwa juz :D

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

No to dziś wycieczka rowerowa na Łysine zobaczyć jak wygląda nowo otwarty Beach Bar.

Będziemy

Ze stanleyem

ruszamy na rowery i dobrze że to podsunołes

No ja będę ruszał z rodzinką koło 13 dopiero.

O 13 to będziemy przy połowie piwa juz :D
No to jeszcze zostanie druga połowa [emoji3] ja dziś i tak o suchym pyszczku bo trzeba na 22 do roboty iść.

No to dziś wycieczka rowerowa na Łysine zobaczyć jak wygląda nowo otwarty Beach Bar.

Będziemy

Ze stanleyem

ruszamy na rowery i dobrze że to podsunołes

No ja będę ruszał z rodzinką koło 13 dopiero.

O 13 to będziemy przy połowie piwa juz :D
No to jeszcze zostanie druga połowa [emoji3] ja dziś i tak o suchym pyszczku bo trzeba na 22 do roboty iść.

Pajda i Stanley dzięki za mini spota rowerowego [emoji3]

Opublikowano
Pajda i Stanley dzięki za mini spota rowerowego [emoji3]

dzięki :hi: miło było pogadać :wink:

Opublikowano

No i mini spocik w beach barze zaliczony [emoji6]

Morsik26 milo bylo poznac całą familie.

76a9c6043f5da87feccd96e6d1398a4f.jpg

Opublikowano

No i mini spocik w beach barze zaliczony [emoji6]

Morsik26 milo bylo poznac całą familie.

76a9c6043f5da87feccd96e6d1398a4f.jpg

Nie ma problemu [emoji3] nam również było miło z Wami spędzić ten czas [emoji3] żona stwierdziła,że musimy częściej się spotykać w tak miłym towarzystwie [emoji6]
Opublikowano

:hi:

powrót Zakopiec- Tychy średnie spalanie 7L - toż to jak w dieslu :kox:

Opublikowano

:hi:

powrót Zakopiec- Tychy średnie spalanie 7L - toż to jak w dieslu :kox:

Mnie też ostatnio spalanie zadziwia. Dzisiaj trasa Tychy - BB - Tychy, bez pałowania i bez dotykania tempomatu wyszło 5,4l/100km.

Opublikowano

:hi:

powrót Zakopiec- Tychy średnie spalanie 7L - toż to jak w dieslu :kox:

Mnie też ostatnio spalanie zadziwia. Dzisiaj trasa Tychy - BB - Tychy, bez pałowania i bez dotykania tempomatu wyszło 5,4l/100km.

to chyba jechałeś 90-100 km/h

Opublikowano

:hi:

powrót Zakopiec- Tychy średnie spalanie 7L - toż to jak w dieslu :kox:

Mnie też ostatnio spalanie zadziwia. Dzisiaj trasa Tychy - BB - Tychy, bez pałowania i bez dotykania tempomatu wyszło 5,4l/100km.

to chyba jechałeś 90-100 km/h

stałem na zwężce przed Bielskiem kilkanaście minut, potem wyprzedzanie maruderów i tak 120-130km/h max cisnąłem. Potem praktycznie cały czas miasto żeby się przebić pod Szyndzielnie. Także się lekko zdziwiłem że tak mało pokazał

Po wymianie pompek mam takie niskie spalanie, wcześniej na starych pompkach nie schodziłem poniżej średniej 7,5l/100 z całego baku

Opublikowano

:hi:

powrót Zakopiec- Tychy średnie spalanie 7L - toż to jak w dieslu :kox:

Mnie też ostatnio spalanie zadziwia. Dzisiaj trasa Tychy - BB - Tychy, bez pałowania i bez dotykania tempomatu wyszło 5,4l/100km.

mnie nie zdziwiło bo jechałem wiochami żeby nie stać jak reszta ciemniaków na zakopiance , później na kompie średnia wyszła 7L wraz z 5 minutowym studzeniem - w sumie nie wiem po czym ale tak profilaktycznie,

średnia prędkość 54km/h, jak leciałem do Szczawnicy A4 to spalanie 8,6 wg fis i to jest standard ale i średnia prędkość 76km/h więc wysoka

Opublikowano

psyt :wink:

Opublikowano

Psssyt i po grillu ;)

Opublikowano

:hi:

powrót Zakopiec- Tychy średnie spalanie 7L - toż to jak w dieslu :kox:

Diesel a przynajmniej mój spokojnie 5.2

naciepane z GT-I9195

Na takiej trasie oczywiście

naciepane z GT-I9195

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.