Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Thx panowie

No to siadamy w fotele zapinamy pasy i jedziemy! Dawac do boju!

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki! :hi:

Co grają! :kox:

Opublikowano

W co dziś grają?

Naciapane z Z2

Opublikowano

W co dziś grają?

Naciapane z Z2

W to co zawsze

Bolesci gazet nie czytasz, radia i tv też nie masz?

Opublikowano

psyt pod meczyk :wink:

Opublikowano

W co dziś grają?

Naciapane z Z2

W to co zawsze

Bolesci gazet nie czytasz, radia i tv też nie masz?

Gazet nie czytam a na TV oglądam tylko TVN Turbo ;-)

Naciapane z Z2

Opublikowano

YebaNi! Pięknie!

Opublikowano

YebaNi! Pięknie!

[emoji106] [emoji33] [emoji106]

Brawo

Opublikowano

psyt, za to zwycięstwo :wink:

Opublikowano

A nie wierzylismy,nie...

Co za Mecz!

Opublikowano

No mówiłem że będzie 5 bramki a było 6 i to do nas

W co dziś grają?

Naciapane z Z2

W to co zawsze

Bolesci gazet nie czytasz, radia i tv też nie masz?

Gazet nie czytam a na TV oglądam tylko TVN Turbo ;-)

Naciapane z Z2

To sobie onet.pl wlacz na 5 min. i bedzie wszystko jasne
Opublikowano

siema ! :)

Opublikowano

spot dzisiaj był, gdzie byłeś ?


Do dzisiaj nie piłem białego wina :jerk:

foto_70064abedfb8e26a965bdd523a0a38a8.jp

Opublikowano

No mówiłem że będzie 5 bramki a było 6 i to do nas

W co dziś grają?

Naciapane z Z2

W to co zawsze

Bolesci gazet nie czytasz, radia i tv też nie masz?

Gazet nie czytam a na TV oglądam tylko TVN Turbo ;-)

Naciapane z Z2

To sobie onet.pl wlacz na 5 min. i bedzie wszystko jasne
Kolejna moda... Był małysz i inni teraz piłka ręczna.... Jakoś rok temu nikt się tym nie interesował....a teraz wszyscy by se dali d*py ogolic z podniety...i miliony wpisów na FB... Nie kumam tego... Rozumiem jak ktoś faktycznie jara się danym sportem kibicuje jakiejś tam drużynie na dobre i złe itd... Ale to zwykła.moda... Kolejne 5 min...Ja tam.wole szarą rzeczywistość....i lepiej jakby o takich tematach pisali....

https://youtu.be/BrW_62y_HM8

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Cześć

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

No mówiłem że będzie 5 bramki a było 6 i to do nas

W co dziś grają?

Naciapane z Z2

W to co zawsze

Bolesci gazet nie czytasz, radia i tv też nie masz?

Gazet nie czytam a na TV oglądam tylko TVN Turbo ;-)

Naciapane z Z2

To sobie onet.pl wlacz na 5 min. i bedzie wszystko jasne
Kolejna moda... Był małysz i inni teraz piłka ręczna.... Jakoś rok temu nikt się tym nie interesował....a teraz wszyscy by se dali d*py ogolic z podniety...i miliony wpisów na FB... Nie kumam tego... Rozumiem jak ktoś faktycznie jara się danym sportem kibicuje jakiejś tam drużynie na dobre i złe itd... Ale to zwykła.moda... Kolejne 5 min...Ja tam.wole szarą rzeczywistość....i lepiej jakby o takich tematach pisali....

https://youtu.be/BrW_62y_HM8

Naciapane z Z2

Szara rzeczywistość

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

No mówiłem że będzie 5 bramki a było 6 i to do nas

W co dziś grają?

Naciapane z Z2

W to co zawsze

Bolesci gazet nie czytasz, radia i tv też nie masz?

Gazet nie czytam a na TV oglądam tylko TVN Turbo ;-)

Naciapane z Z2

To sobie onet.pl wlacz na 5 min. i bedzie wszystko jasne
Kolejna moda... Był małysz i inni teraz piłka ręczna.... Jakoś rok temu nikt się tym nie interesował....a teraz wszyscy by se dali d*py ogolic z podniety...i miliony wpisów na FB... Nie kumam tego... Rozumiem jak ktoś faktycznie jara się danym sportem kibicuje jakiejś tam drużynie na dobre i złe itd... Ale to zwykła.moda... Kolejne 5 min...Ja tam.wole szarą rzeczywistość....i lepiej jakby o takich tematach pisali....

https://youtu.be/BrW_62y_HM8

Naciapane z Z2

Co ty dupisz za fleki

Sportem sie interesuje od zawsze, jak ty grales na ps1 i sie na niego jarales i waliles gruche po przejechaniu trasy to ja kibicowalem w spodku reprezentacji czy to w siatkówkę czy pilke reczna

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.