Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć :hi:

A ja dziś mini spota zaliczyłem w de :)

20160526_103316.jpg

20160526_103218.jpg

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć :hi:

A ja dziś mini spota zaliczyłem w de :)

20160526_103316.jpg

20160526_103218.jpg

No piękne fury [emoji3]
Opublikowano

Wiem że jeszcze przed południem ale psyt

20160526_110510.jpg

Opublikowano

pijesz - jedziesz :grin:

Opublikowano

Qurwa przymusowy postuj Niemcy też świętują :facepalm:


Wczoraj 50km w 2,30h przejechałem :facepalm: te uje jak mają dzień wolnego nie umieją jeździć

Opublikowano

:hi:

Ucho a gdzie Ursus :decayed:


Pajda autko odebrane ??

Tak

No i fajnie :thumbup1: czyli co cieszysz się dalej jazdą czy masz go dość i konkretnie już coś szukasz ..??

Opublikowano

:hi:

Panowie kto dziś sypał kwiatki na procesji? hehe

Opublikowano

Qurwa przymusowy postuj Niemcy też świętują :facepalm:

Wczoraj 50km w 2,30h przejechałem :facepalm: te uje jak mają dzień wolnego nie umieją jeździć

to tak jak u nas :decayed:

Opublikowano

Qurwa przymusowy postuj Niemcy też świętują :facepalm:

Wczoraj 50km w 2,30h przejechałem :facepalm: te uje jak mają dzień wolnego nie umieją jeździć

to tak jak u nas :decayed:
+1
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Qurwa przymusowy postuj Niemcy też świętują :facepalm:

Wczoraj 50km w 2,30h przejechałem :facepalm: te uje jak mają dzień wolnego nie umieją jeździć

to tak jak u nas :decayed:
+1
Nie tak jak u nas,my nie mamy autostrad ;-)

Quwa jaka tu cisza,wszyscy walą

Opublikowano

Morsik26 dzięki za biesiade.

Pieczone bylo wyśmienite!

Opublikowano

Morsik26 dzięki za biesiade.

Pieczone bylo wyśmienite!

My również dziękujemy za odwiedziny.
Opublikowano

Multis ogaraniasz też telefony ?

Wczoraj utopiłem w płynie chłodzącym swojego Samsunga galaxy a3 i dziś po podpięciu pod ładowarke załączy się na sekunde po czym się wyłączy ładowanie i nie ładuje oraz głośnik rozmowy ciszej go słychać... na gwarancje nie mam co iść bo odrzucą widząc wilgoć w środku a szkoda mi go bo fajny ten telefon i mam jeszcze rok abonamentu na nim.

Opublikowano

Morsik26 dzięki za biesiade.

Pieczone bylo wyśmienite!

My również dziękujemy za odwiedziny.

My również dziękujemy :)

Opublikowano

:hi:

Ucho a gdzie Ursus :decayed:

Pajda autko odebrane ??

Tak

No i fajnie :thumbup1: czyli co cieszysz się dalej jazdą czy masz go dość i konkretnie już coś szukasz ..??

hmm czym tu się cieszyć, juz mi się znudziło i z chęcią bym sie przesiadł do innego auta ale czy to bedzie audi to nie wiem , ale chyba benzyna +LPG i tu za duzego wyboru nie ma :

- b7 w 1.8T

- volvo

- bmw e90 lub e61

http://allegro.pl/show_item.php?item=6216189942#thumb/2

Opublikowano

Pajda, dowiedz się jakie butle wchodzą do Volvo i BMW, bo tak jak gadaliśmy, w twoim przypadku musiałbyś tankować co 2 dni.

DO BMW E90 wchodzi chyba tylko 48l

https://www.facebook.com/Silesia-Cars-Instalacje-Gazowe-Katowice-688030271243792/


Jak dla mnie, to te Volvo w środku jest brzydkie.

Wymień min 5 aspektów w czym te Volvo będzie lepsze od np B7 1.8T :wink:

Opublikowano

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8turbo-s-line-163km-serwisowany-w-aso-bezwypadkowy-szwajcar-ID6yog0T.html


Pajda, dowiedz się jakie butle wchodzą do Volvo i BMW, bo tak jak gadaliśmy, w twoim przypadku musiałbyś tankować co 2 dni.

DO BMW E90 wchodzi chyba tylko 48l

https://www.facebook.com/Silesia-Cars-Instalacje-Gazowe-Katowice-688030271243792/


Jak dla mnie, to te Volvo w środku jest brzydkie.

Wymień min 5 aspektów w czym te Volvo będzie lepsze od np B7 1.8T :wink:

mowiłem ci ze nie mam napinki na audi

volvo nie musi być lepsze, ważne żeby było inne

wsiadając do b7 czuł bym sie ze wsiadan znów do b6


http://www.e60-forum.de/thread.php?threadid=22459&sid=5399eb14e6d5cfb2cdc87bd3f47e8591#272786

Opublikowano

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8turbo-s-line-163km-serwisowany-w-aso-bezwypadkowy-szwajcar-ID6yog0T.html

Pajda, dowiedz się jakie butle wchodzą do Volvo i BMW, bo tak jak gadaliśmy, w twoim przypadku musiałbyś tankować co 2 dni.

DO BMW E90 wchodzi chyba tylko 48l

https://www.facebook.com/Silesia-Cars-Instalacje-Gazowe-Katowice-688030271243792/

Jak dla mnie, to te Volvo w środku jest brzydkie.

Wymień min 5 aspektów w czym te Volvo będzie lepsze od np B7 1.8T :wink:

mowiłem ci ze nie mam napinki na audi

volvo nie musi być lepsze, ważne żeby było inne

wsiadając do b7 czuł bym sie ze wsiadan znów do b6

http://www.e60-forum.de/thread.php?threadid=22459&sid=5399eb14e6d5cfb2cdc87bd3f47e8591#272786

wiem, że żadna przesiadka, ale A4 ogarnia większość rozumnych mechaników, części kosztują grosze

nie wiem jak jest w przypadku Volvo

Ja byłbym głupi nie kupując czegoś z grupy VW. ( wiem, że Ty masz inaczej)

Za remont B5 zapłaciłem grosze, gdzie ktoś pewnie położył by min 3tys PLN

PS. Krzychu, ile wziąłbyś za tą robotę prywatnie ?? BTW - dzięki za ogarnięcie tematu - Ojciec będzie robił też tez zawias :wink:

JUż po 22 więc

Edytowane przez stanley

Opublikowano

Stanley prywatnie ok 500zł -550zł za tą głowice. Nie ma sprawy wiem tylko tyle że nie opłaca sie robić silników mnie jako mechanikowi w aso bo nie zarabiam na tym policzyli mi na to 10h w tych ich śmiesznych czasach z elsy nie uwzględniają mycia części ( mam jobla na tym punkcie ) czyszczenie uszczelnień dreptanie na magazyn po narzędzia itp...

Opanujemy te zawieszenie też tylko niech ojciec sie zastanowi kiedy mu pasuje a ja sie dostosuje z robotami na warsztacie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.