Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Achtung Achtung Tyszaki !

Turzol dziś my gadali żeby się spiknąć na ST może piątek na KSW byśmy się gdzieś wybrali ?

d28f9e021213f7a805ce67cb0f124e99.jpg

A to na jutrzejsze popołudnie chłopaki [emoji12]

dobra opcja !

Morsik lało/leje u Was bo czarno jak skurwęsyn ?

miałeś dzwonić jakiś czas temu :whistling:

Skoro dobra opcja to wpadaj jutro też [emoji3]

Lało i trochę się poblyskalo od Aushwitza.

No miałem i jakoś tak zeszło i za dużo problemów

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tam dziewczyny porabiacie?

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

No i B5 już u nowego właściciela. Ostatnie 10km ze smutkiem w oczach, bo auto nigdy nie zawiodło.

Jeszcze teraz odmalowane, to lakier jak talala :jerk:

Opublikowano

U mie ani jedna kropelka nie spadła :decayed:

Tyś jest w druga mańka :decayed:
hee...?! :blink: Przetłumacz :grin: ...tyś jest w?? Co?? :P
Opublikowano

No i B5 już u nowego właściciela. Ostatnie 10km ze smutkiem w oczach, bo auto nigdy nie zawiodło.

Jeszcze teraz odmalowane, to lakier jak talala :jerk:

Zrobiłeś ostatnie foto ?
Opublikowano

patrząc, że ja dałem 38, to ten egzemplarz w ogóle się nie opłaca

No i B5 już u nowego właściciela. Ostatnie 10km ze smutkiem w oczach, bo auto nigdy nie zawiodło.

Jeszcze teraz odmalowane, to lakier jak talala :jerk:

Zrobiłeś ostatnie foto ?

nie było okazji, jeszcze się nadaży :wink:

Edytowane przez stanley

Opublikowano
patrząc, że ja dałem 38, to ten egzemplarz w ogóle się nie opłaca
To przeplaciles.

Mysle ze za 30 pójdzie

Opublikowano
patrząc, że ja dałem 38, to ten egzemplarz w ogóle się nie opłaca
To przeplaciles.

Mysle ze za 30 pójdzie

to do tej co wkleiłeś dorzuć wypas który jest u mnie i policz jeszcze raz :naughty:

Opublikowano

Tv puls - straszny film

Opublikowano

No to psyt po ciężkim popołudniu na warsztacie.

Stanley a jak silnik ?

Opublikowano

No to psyt po ciężkim popołudniu na warsztacie.

Stanley a jak silnik ?

póki co ok, oddałem się kwintesencji jazdy dieslem - moment robi swoje :)

Opublikowano

To ojcu dałeś jechać b7 :P trzeba przyznać że teraz ta b5 robi wrażenie z tym lakierem

Opublikowano

No i B5 już u nowego właściciela. Ostatnie 10km ze smutkiem w oczach, bo auto nigdy nie zawiodło.

Jeszcze teraz odmalowane, to lakier jak talala :jerk:

Te stafek ponoć tata miał brać? :@

Naciapane z Z2

Opublikowano

Cześć

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

U mie ani jedna kropelka nie spadła :decayed:

Tyś jest w druga mańka :decayed:
hee...?! :blink: Przetłumacz :grin: ...tyś jest w?? Co?? :P

Tyś jest w drugą stronę :grin:

Morsik dzięki za zaproszenie ale już też jesteśmy umówieni :wink:

aha no i :hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

No i B5 już u nowego właściciela. Ostatnie 10km ze smutkiem w oczach, bo auto nigdy nie zawiodło.

Jeszcze teraz odmalowane, to lakier jak talala :jerk:

Te stafek ponoć tata miał brać? :@

Naciapane z Z2

No i wziął
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.