Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema Zmarzluchy :)

Pajda strzały ze sprzęgła bez włączonej kontroli już robiłeś na śliskim , czy sie kuźwa nie doczekam :)

Do statecznego ojca ani nie pisze bo pewnie Baśka by mu łeb urwała :D

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Chłopy, był kto w tym kolejkowie w SGL? Jakie wrażenia? Słyszałem że nie warto...

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Chłopy, był kto w tym kolejkowie w SGL? Jakie wrażenia? Słyszałem że nie warto...

Byłem i to na jakieś max 0.5 godz. Zwiedzania chociaż idzie trochę atrakcji pooglądać
Opublikowano

Siema Zmarzluchy :)

Pajda strzały ze sprzęgła bez włączonej kontroli już robiłeś na śliskim , czy sie kuźwa nie doczekam :)

Do statecznego ojca ani nie pisze bo pewnie Baśka by mu łeb urwała :D

Że co proszę?

Przy mojej emeryckiei jeździe to chyba się nie uda.

Dziś wpadły nokiany na zimę [emoji6]

BTW herbatka z prądem

Opublikowano

Siema Zmarzluchy :)

Pajda strzały ze sprzęgła bez włączonej kontroli już robiłeś na śliskim , czy sie kuźwa nie doczekam :)

Do statecznego ojca ani nie pisze bo pewnie Baśka by mu łeb urwała :D

nie wiem gdzie jest knefel wyłączający te systemy dla statecznych :decayed:

Opublikowano

:hi:

qr** nie mogę........... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Edytowane przez Ravu

Opublikowano

aż się łezka w oku kręci, kto nie miał malacza ten mało wie o życiu :grin:

w końcu udało mi się :pali::lol1:

alkohol to zło :)

żartowałem...to i to razem :glupek2::peace:

Opublikowano

...tera pyrsk a jak ŻÓnka z robo przijedzie, to i bydzie psssyt :beer:

:decayed:

Ravu...o co chodzi, bo nic nie wyświetlo?!

Opublikowano

psyt, Polko, pozdrów Żonka :wink:

Opublikowano

aż się łezka w oku kręci, kto nie miał malacza ten mało wie o życiu :grin:

Jo miołech tego z dwiema wajchami :naughty: ssani i rozruch i obowionzkowo sztil do rozruchu, jakby sie linka uyebała :grin:

psyt, Polko, pozdrów Żonka :wink:

danke...pozdrowia :)

Opublikowano

aż się łezka w oku kręci, kto nie miał malacza ten mało wie o życiu :grin:

Jo miołech tego z dwiema wajchami :naughty: ssani i rozruch i obowionzkowo sztil do rozruchu, jakby sie linka uyebała :grin:

psyt, Polko, pozdrów Żonka :wink:

danke...pozdrowia :)

ach wzięło mnie na sentymenty :)

ta linka w ziemie to chyba z 3 razy potrafiła jebnąć :) też woziłem lage , jak nie było lagi to parasolem też się dało, jakimś dobrym patykiem

:grin:

w zimie mi nie odpalał jak było - 25st chyba w 2000 albo 2001roku to stawiałem na górce i na pych zawsze zapalił,

albo stawiałem nad studzienką z ciepłą wodą tak, żeby silnik był cieplejszy i też dawało radę

jak sobie przypomnę to już wtedy się dążyło do lepszej serii:

- z wąskich zderzaków przejscie na szerokie,

- naleśniki zmienione na kubły

- wnętrze poliftowe ( przejście z okrągłego licznikia na prostokąty, cała "deska" rozdzielcza z polifta włącznie ze schowkiem z przodu na przeciw pasażera

- radio CD :kox:

- półka delikatna - nie taka na pół szyby tylko własna robota ( kiedyś za***ali)

- sportowa kiera

- białe kierunki z przodu, klosze z polifta tył

wady:

- raz w miesiącu zawsze się coś zjebało

- 2 razy wymiana uszczelki pod głowicą - samodzielnie - dlatego dwa razy :grin: w końcu przeszczep :facepalm:

- wymiana skrzyni biegów

- jeden dzwon z autobusem w Kato na Sokolskiej - babka mi wymusiła

Sex drugs & rock and roll

- najlepsze czasy :sexinbed: nawet pały mnie kiedyś na Muchowcu nakryły :grin:

- :pali: tego też trochę poszło

- i chyba najlepszy set jaki kiedykolwiek słyszałem jak dla mnie

to myk bo się rozgadałem :o

Opublikowano

Chłopy, był kto w tym kolejkowie w SGL? Jakie wrażenia? Słyszałem że nie warto...

Byłem i to na jakieś max 0.5 godz. Zwiedzania chociaż idzie trochę atrakcji pooglądać
Czyli szkoda hajsu... Dzięki. To już druga taka opinia...
Opublikowano

aż się łezka w oku kręci, kto nie miał malacza ten mało wie o życiu :grin:

Jo miołech tego z dwiema wajchami :naughty: ssani i rozruch i obowionzkowo sztil do rozruchu, jakby sie linka uyebała :grin:

psyt, Polko, pozdrów Żonka :wink:

danke...pozdrowia :)

ach wzięło mnie na sentymenty :)

ta linka w ziemie to chyba z 3 razy potrafiła jebnąć :) też woziłem lage , jak nie było lagi to parasolem też się dało, jakimś dobrym patykiem

:grin:

w zimie mi nie odpalał jak było - 25st chyba w 2000 albo 2001roku to stawiałem na górce i na pych zawsze zapalił,

albo stawiałem nad studzienką z ciepłą wodą tak, żeby silnik był cieplejszy i też dawało radę

jak sobie przypomnę to już wtedy się dążyło do lepszej serii:

- z wąskich zderzaków przejscie na szerokie,

- naleśniki zmienione na kubły

- wnętrze poliftowe ( przejście z okrągłego licznikia na prostokąty, cała "deska" rozdzielcza z polifta włącznie ze schowkiem z przodu na przeciw pasażera

- radio CD :kox:

- półka delikatna - nie taka na pół szyby tylko własna robota ( kiedyś za***ali)

- sportowa kiera

- białe kierunki z przodu, klosze z polifta tył

wady:

- raz w miesiącu zawsze się coś zjebało

- 2 razy wymiana uszczelki pod głowicą - samodzielnie - dlatego dwa razy :grin: w końcu przeszczep :facepalm:

- wymiana skrzyni biegów

- jeden dzwon z autobusem w Kato na Sokolskiej - babka mi wymusiła

Sex drugs & rock and roll

- najlepsze czasy :sexinbed: nawet pały mnie kiedyś na Muchowcu nakryły :grin:

- :pali: tego też trochę poszło

- i chyba najlepszy set jaki kiedykolwiek słyszałem jak dla mnie

to myk bo się rozgadałem :o

:grin: na wspomnienia Cię wzięło :decayed:

...a wiesz czemu nie odpalił?! Bo tzw. palec w aparacie zamarzał, trzebabyło tylko ściągnąć kopułkę z aparatu i rozruszać palcem i założyć kopułkę i "wio" :wink:

Opublikowano

Zdrowie...

Opublikowano

...jak powiedziałem też tak uczyniłem... psssyt :beer:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.