Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
6 minut temu, stanley napisał:

To jest forum motoryzacyjne emoji12.png

:lol::oklasky:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dziękuję koledzy. Co do Seata, to w BB został tylko salon/komis. Tak gogel pado.

by Huawei P8

Komot ?

Opublikowano
Komot ?

Tak. Tylko komis został

by Huawei P8

Opublikowano

Mam w skodzie ziomka w BB ;)

Opublikowano
Mam w skodzie ziomka w BB [emoji6]

A jak się ma moja sprawa da coś radę ogarnąć?
Opublikowano
Pany fani PS4... Gra tutaj ktoś w Resident Evil 7 Biohazard??? Gra rozp..la system....
Naciapane z Z2

A gra [emoji6]
Narazie przeszłem demo cała jedna plansza i trzeba będzie kupić pełna wersję
Opublikowano

A jak się ma moja sprawa da coś radę ogarnąć?

Nic jeszcze nie wiem :( ... czekam na info cały czas
Opublikowano
Dnia 24.01.2017 o 18:15, stanley napisał:

Spoty można zamknąć. Same lenie na Śląsku.

zamykaj

Godzinę temu, pajda napisał:


A gra emoji6.png
Narazie przeszłem demo cała jedna plansza i trzeba będzie kupić pełna wersję

skąd Ty masz na to czas przy dziecku ?

aha :hi:

Opublikowano

Nic jeszcze nie wiem [emoji20] ... czekam na info cały czas


Oki dzięki [emoji5]
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

Pajda bier w ciemno pomimo ceny.... Jest moc... Do tego po ciemku na słuchawkach można narobić w gacie

e5e31b02d0aa5551c028c37e7d214838.jpg

Ja wyrwałem za 239 zł wiec cena niby standard ale gra sie rozchodzi jak ciepłe bułki. Od wczoraj miałem rezerwacje.

Już raz prawie popuściłem w gacie... Ide zalanym kanałem w wodzie jak żur a tu nagle lekkie zabulgotanie i trup... Po ciemku na słuchawkach mega efekty...

765505e8d4ce920d9d0b870c1ed630f3.jpg

Horror roku i myśle nie tylko... Tu są takie sceny i dźwięki że można naprawde nawalić do pampersa grając w ciemnicy

Kolejna masakra znikąd....

544467bea6ee8c6a9a741072657abbb5.jpg

Reszty ci nie zdradze... Wal do sklepu i siennie zastanawiaj

Naciapane z Z2

Opublikowano

Kur..a mario jak ja po nocach w ciszy gram w mario bros i moja mi z nienacka wchodzi zeby mnie opierd...ć to też można popuścić w gacie ;)

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
Kur..a mario jak ja po nocach w ciszy gram w mario bros i moja mi z nienacka wchodzi zeby mnie opierd...ć to też można popuścić w gacie [emoji6]

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka



Majki uwierz mi na słowo... No inny wymiar horroru... Mam nadzieje kiedyś zagrać w to na VR... To dopiero musi ryć beret....


Dobra wdupiłem mu siekiera w łeb i ide spać.... Jestem mega zadowolony z zakupu po ok 5h grania... A wopny weekend sie dopiero rozpocznie jutro o 14 i ogień


Naciapane z Z2

b8154394eb861e050d1ea1803cedd786.jpg

Naciapane z Z2

Opublikowano
Kur..a mario jak ja po nocach w ciszy gram w mario bros i moja mi z nienacka wchodzi zeby mnie opierd...ć to też można popuścić w gacie [emoji6]

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka



:grin:
Opublikowano

Majki uwierz mi na słowo... No inny wymiar horroru... Mam nadzieje kiedyś zagrać w to na VR... To dopiero musi ryć beret....


Dobra wdupiłem mu siekiera w łeb i ide spać.... Jestem mega zadowolony z zakupu po ok 5h grania... A wopny weekend sie dopiero rozpocznie jutro o 14 i ogień


Naciapane z Z2

b8154394eb861e050d1ea1803cedd786.jpg

Naciapane z Z2



No trzeba uderzyć do sklepu [emoji1]

Na ps1 Resident Evil przeszedłem całego , jak również silent hil i hitmena
Opublikowano

No to myk drineczek z Dorką. 

 

Ps Ostatnio w robocie dowiedziałem sie że jestem alkoholikiem :grin: 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.