Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Arek, drugi dzień masz ten sam avatar

no wiem ale podoba mi sie i pasuje do mojego humoru :decayed:

a ta czarna... :slina: :slina:

wiesz co dobre :good::kox:

...bo został zaakceptowany

:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

K-ce sie schodza :>

:hi:

:hi:

Arek, drugi dzień masz ten sam avatar :confused4:

:wink4::polew:

...bo został zaakceptowany :good:

:tongue4:

Ty się zabierz do roboty,

bo wykonam jeden telefon... :przebiegly:

:polew: :polew: :decayed:

Opublikowano
Arek, drugi dzień masz ten sam avatar

no wiem ale podoba mi sie i pasuje do mojego humoru :decayed:

a ta czarna... :slina: :slina:

wiesz co dobre :good::kox:

...bo został zaakceptowany

:decayed:

w sumie blona była chyba lepsza... ale bez kitu prawie wszystkie wyższe ode mnie a ja mam 185 cm wzrostu..
Opublikowano
ale bez kitu prawie wszystkie wyższe ode mnie a ja mam 185 cm wzrostu..

:blink:

ale pewnie na szpilkach wszystkie byly :gwizdanie:

Opublikowano

i znowu gadka o d*pach :gwizdanie:

to jak tak z innej beczki:

http://moto.allegro.pl/item955677445_audi_r8_19.html

:kox:

ale tylko cztery sztuki, gdzie ja bym kupił jedną sztukę, żeby mieć jako zapas :disgust:

Opublikowano
i znowu gadka o d*pach

a dopiero 10:00 rano :gwizdanie:

to jak tak z innej beczki:

http://moto.allegro.pl/item955677445_audi_r8_19.html

ale tylko cztery sztuki, gdzie ja bym kupił jedną sztukę, żeby mieć jako zapas

a po co ci alu na zapas, kupuj bo to okazja :kox:

Opublikowano

i znowu gadka o d*pach :gwizdanie:

to jak tak z innej beczki:

http://moto.allegro.pl/item955677445_audi_r8_19.html

:kox:

ale tylko cztery sztuki, gdzie ja bym kupił jedną sztukę, żeby mieć jako zapas :disgust:

bierz je najwyzej kupisz ten spraj :gwizdanie:

Opublikowano
ale bez kitu prawie wszystkie wyższe ode mnie a ja mam 185 cm wzrostu..

:blink:

ale pewnie na szpilkach wszystkie byly :gwizdanie:

ehhhhhhhhhhhh były były ale i co z tego - jedna to miała z 2m jak nic
Opublikowano

i znowu gadka o d*pach :gwizdanie:

to jak tak z innej beczki:

http://moto.allegro.pl/item955677445_audi_r8_19.html

:kox:

ale tylko cztery sztuki, gdzie ja bym kupił jedną sztukę, żeby mieć jako zapas :disgust:

bierz je najwyzej kupisz ten spraj :gwizdanie:

:naughty:

Diman, to wpłać mi za to paliwo bo mi tylko tyle do nich brakuje :polew:

:wink4:

Opublikowano

i znowu gadka o d*pach :gwizdanie:

to jak tak z innej beczki:

http://moto.allegro.pl/item955677445_audi_r8_19.html

:kox:

ale tylko cztery sztuki, gdzie ja bym kupił jedną sztukę, żeby mieć jako zapas :disgust:

bierz je najwyzej kupisz ten spraj :gwizdanie:

:naughty:

Diman, to wpłać mi za to paliwo bo mi tylko tyle do nich brakuje :polew:

:wink4:

Diman, to ile Ty samochodów zatankowałeś???? :shocked:

Opublikowano

i znowu gadka o d*pach :gwizdanie:

to jak tak z innej beczki:

http://moto.allegro.pl/item955677445_audi_r8_19.html

:kox:

ale tylko cztery sztuki, gdzie ja bym kupił jedną sztukę, żeby mieć jako zapas :disgust:

bierz je najwyzej kupisz ten spraj :gwizdanie:

:naughty:

Diman, to wpłać mi za to paliwo bo mi tylko tyle do nich brakuje :polew:

:wink4:

Diman, to ile Ty samochodów zatankowałeś???? :shocked:

z tego co wiem to tylko jeden :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/item942962585_volvo_fm_9.html

Opublikowano

spadam załatwić kredyt na te fele, a później do roboty :rolleyes:

Opublikowano

spadam załatwić kredyt na te fele, a później do roboty :rolleyes:

jeszcze ja :gwizdanie:
Opublikowano

i znowu gadka o d*pach :gwizdanie:

to jak tak z innej beczki:

http://moto.allegro.pl/item955677445_audi_r8_19.html

:kox:

ale tylko cztery sztuki, gdzie ja bym kupił jedną sztukę, żeby mieć jako zapas :disgust:

bierz je najwyzej kupisz ten spraj :gwizdanie:

:naughty:

Diman, to wpłać mi za to paliwo bo mi tylko tyle do nich brakuje :polew:

:wink4:

Diman, to ile Ty samochodów zatankowałeś???? :shocked:

z tego co wiem to tylko jeden :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/item942962585_volvo_fm_9.html

no dokładnie :decayed:

Opublikowano

spadam załatwić kredyt na te fele, a później do roboty :rolleyes:

jeszcze ja :gwizdanie:

ciebie tez ma zalatwic :mysli:

Opublikowano

spadam załatwić kredyt na te fele, a później do roboty :rolleyes:

jeszcze ja :gwizdanie:

ciebie tez ma zalatwic :mysli:

nie ja muszę zapłacić za tankowanie :wink4:
Opublikowano

aaaa no to juz bedzie mial na zapas :decayed:

Opublikowano

stanley to policz mnie wkoncu bo serio cza bedzie jechac na drugie tankowanie a tu pierwsze niue zaplacone :gwizdanie:

Opublikowano

moze pierwsze bylo gratisowe :gwizdanie:

Opublikowano

moze pierwsze bylo gratisowe :gwizdanie:

bylo by fajnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 11:10_________________________________________________w sumie to bylo drugie zapomnialem :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.