Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

łoookooo :hi:

żadne 16, żadne 17, tylko 18'' :wink4:

znawca sie znalazl :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

łoookooo :hi:

żadne 16, żadne 17, tylko 18'' :wink4:

znawca sie znalazl :decayed:

teraz wiem co dobre :gwizdanie:

Opublikowano

łoookooo :hi:

żadne 16, żadne 17, tylko 18'' :wink4:

znawca sie znalazl :decayed:

teraz wiem co dobre :gwizdanie:

świeże 18" to sie napina :tongue4:

Opublikowano

łoookooo :hi:

żadne 16, żadne 17, tylko 18'' :wink4:

najlepiej to kupować na każdy sezon nowe 18" z oponami

zedrzeć do połowy i dalej do żyda :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 14:47_________________________________________________hahaha a za rok to już obciach na 18" bedzie :polew: :polew:

Opublikowano

łoookooo :hi:

żadne 16, żadne 17, tylko 18'' :wink4:

najlepiej to kupować na każdy sezon nowe 18" z oponami

zedrzeć do połowy i dalej do żyda :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 14:47_________________________________________________hahaha a za rok to już obciach na 18" bedzie :polew: :polew:

dokladnie jeszcze niedawno 17 to byl :kox: a tera to min 18 musi byc

Opublikowano
  • Autor

no , minimum 18" i wtedy auto jest do przeżycia :polew:

Opublikowano

łoookooo :hi:

żadne 16, żadne 17, tylko 18'' :wink4:

znawca sie znalazl :decayed:

teraz wiem co dobre :gwizdanie:

świeże 18" to sie napina :tongue4:

eeeeeee tam :decayed:

jak Rafał dzisiaj kupi felgi to będę mu zazdrościł :gwizdanie:

Opublikowano

łoookooo :hi:

żadne 16, żadne 17, tylko 18'' :wink4:

znawca sie znalazl :decayed:

teraz wiem co dobre :gwizdanie:

świeże 18" to sie napina :tongue4:

eeeeeee tam :decayed:

jak Rafał dzisiaj kupi felgi to będę mu zazdrościł :gwizdanie:

hehehe się dowiemy gdzie parkuje i ... :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano

łoookooo :hi:

żadne 16, żadne 17, tylko 18'' :wink4:

znawca sie znalazl :decayed:

teraz wiem co dobre :gwizdanie:

świeże 18" to sie napina :tongue4:

eeeeeee tam :decayed:

jak Rafał dzisiaj kupi felgi to będę mu zazdrościł :gwizdanie:

myslisz ze wyczai co lepszego nie mozliwe :mysli::polew:

Opublikowano

znalazł fajne :gwizdanie:

podobały mi się od zawsze, ale do BBS LM jeszcze im brakuje :>

Opublikowano

hehehe się dowiemy gdzie parkuje i ... :gwizdanie:

:polew: :polew:

bandzior :tongue4:

Opublikowano

hehehe się dowiemy gdzie parkuje i ... :gwizdanie:

:polew: :polew:

bandzior :tongue4:

e tam chciałbym tylko pożyczyć :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 15:05_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hehehe się dowiemy gdzie parkuje i ... :gwizdanie:

:polew: :polew:

bandzior :tongue4:

e tam chciałbym tylko pożyczyć :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 15:05_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:

no jasne :gwizdanie:

Opublikowano

hehehe się dowiemy gdzie parkuje i ... :gwizdanie:

:polew: :polew:

bandzior :tongue4:

e tam chciałbym tylko pożyczyć :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 15:05_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:

no jasne :gwizdanie:

ciiicho Kędzior się pojawił :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 15:09_________________________________________________ :polew:

Opublikowano

najwiekszy spamer katowic :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no te co Rafał chce , złe nie są :kox:

Opublikowano

no te co Rafał chce , złe nie są :kox:

chyba mówił że to z esy

Opublikowano

no te co Rafał chce , złe nie są :kox:

zgadzam się, dobrze że się nie uparł na te OZ które pokazał jako drugie :polew:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 15:12_________________________________________________

no te co Rafał chce , złe nie są :kox:

chyba mówił że to z esy

Rafał nie chce już z eSy :naughty:

Opublikowano

no te co Rafał chce , złe nie są :kox:

zgadzam się, dobrze że się nie uparł na te OZ które pokazał jako drugie :polew:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 15:12_________________________________________________

no te co Rafał chce , złe nie są :kox:

chyba mówił że to z esy

Rafał nie chce już z eSy :naughty:

sie mu nie dziwie :naughty:

Opublikowano

Diman, noo z eSy są ciulate :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.