Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tu sie coś dzieje to wstąpie :gwizdanie:

:hi:

:wink4::hi:

jak widzisz szału niema :(

SG zamarzło a tu coś piszą :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:good: i tu dobrze prawisz tez chyba bede musial czegos nowego poszukac bo tu gdzie pracuje sie lipa dzieje :(

nom teraz ciężko o dobrą pracę :confused4:

co tam Diman porabiasz? gdzie reszta ziomali?

wlasnie pisalem sobie cv do roboty jutro ide pare porozdawac po firmach nie ma na co czekac a ziomale nie wiem gdzies pouciekali chyba ze strachu przed nami :gwizdanie:

hehe no wiadomo :silacz: :silacz:

chodź Diman na kopalnie :tongue4: byś z Puckiem targał :decayed:

a gdzie sa przyjecia na ktora kopalnie :mysli:

Opublikowano

a gdzie sa przyjecia na ktora kopalnie :mysli:

a teraz zaś ciężko się załapać pod kopalnie przynajmniej pod KHW, niewiem jak z JSW

Opublikowano

diman KWK RŚ-Bielszowice ale to kawałek od Ciebie :gwizdanie:

Opublikowano

korzystam z formowego hostingu zdjec zaraz to usune

uw4qr.jpg

uwbUS.jpg

uwgU9.jpg

uwlTr.jpg

uwqSJ.jpg

uwtmS.jpg

hehe powiedz szczerzę że poprostu chcesz się pochwalić :tongue4:

Opublikowano

korzystam z formowego hostingu zdjec zaraz to usune

uw4qr.jpg

uwbUS.jpg

uwgU9.jpg

uwlTr.jpg

uwqSJ.jpg

uwtmS.jpg

Krolu no pikne,to jutro mi je do SG przywiez :hi:
Opublikowano

korzystam z formowego hostingu zdjec zaraz to usune

uw4qr.jpg

uwbUS.jpg

uwgU9.jpg

uwlTr.jpg

uwqSJ.jpg

uwtmS.jpg

Krolu no pikne,to jutro mi je do SG przywiez :hi:

za 800 paczek ktore przywieziesz pewnie ci posci :gwizdanie:

Opublikowano

za 800 paczek ktore przywieziesz pewnie ci posci :gwizdanie:

groszowe sprawy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

groszowe sprawy :polew: :polew: :polew:

faktycznie :nabijasie: :nabijasie:

przez pomyłke wcisnął 1-o zero więcej zaraz poprawi :naughty:

Opublikowano

korzystam z formowego hostingu zdjec zaraz to usune

uw4qr.jpg

uwbUS.jpg

uwgU9.jpg

uwlTr.jpg

uwqSJ.jpg

uwtmS.jpg

Krolu no pikne,to jutro mi je do SG przywiez :hi:

bierz http://www.allegro.pl/show_item.php?item=955564733

Opublikowano

krolu 3 fotki ci nie hulaja w linku z allegro :gwizdanie:

Opublikowano

krolu 3 fotki ci nie hulaja w linku z allegro :gwizdanie:

nie, nie chciało mi się ich dodawać bo nie ma sensu
Opublikowano
taaa na Aledrogo....Ty masz dla klubowiczów zniżki :rolleyes:

no to jest aukcja Krola :gwizdanie: nom ma zniżke hehe doręczy ci je za friko na spota :polew:

Opublikowano

krolu 3 fotki ci nie hulaja w linku z allegro :gwizdanie:

nie, nie chciało mi się ich dodawać bo nie ma sensu

:good: oki

Opublikowano

no to jest aukcja Krola :gwizdanie: nom ma zniżke hehe doręczy ci je za friko na spota :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 23:10_________________________________________________

:good: oki

diman strony im nabijasz

:decayed:

Opublikowano

dobra pany ja spadam bo ciezki dzien jutro nara do jutra :hi:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 23:11_________________________________________________

no to jest aukcja Krola :gwizdanie: nom ma zniżke hehe doręczy ci je za friko na spota :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 23:10_________________________________________________

:good: oki

diman strony im nabijasz

:decayed:

no to co wala mnie strony gadka sie liczy :decayed:

Opublikowano
:hi: Diman
Opublikowano

no to co wala mnie strony gadka sie liczy :decayed:

a z nami się chyba dobrze pociska bajere? :decayed:

trzym się Diman :hi:

Opublikowano
:hi: z rana. Jeszcze jedna dniówka i weekend :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.