Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiadomość dla dimana już nie mam cyferek :tongue4:

za to jest teraz DUPNE OKO
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiadomość dla dimana już nie mam cyferek :tongue4:

za to jest teraz DUPNE OKO

heheh wiem że wam nigdy nie dogodzę z moim nickiem , jest wyjątkowy :polew:

Opublikowano

Wiadomość dla dimana już nie mam cyferek :tongue4:

...i nad czym teraz diman będzie rozmyślał po nocach??? :mysli:

:wink4:

Opublikowano

Wiadomość dla dimana już nie mam cyferek :tongue4:

...i nad czym teraz diman będzie rozmyślał po nocach??? :mysli:

:wink4:

hehehe teraz ma następny problem - wielkość liter :naughty:

napewno będzie się do tego przyczepiał :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 14:58_________________________________________________Siema Kędzior :hi:

Opublikowano

siemka :> :hi: w końcu wikend

Oko i tak będziesz zapamiętany jako _oko1234 :tongue4::kox:

co tam słychować??

Opublikowano

dobry kogo nie widziałem! :hi:OKO no widzę, że mała zmiana... :wink4:

Opublikowano

no Witam przybyłych :hi:

Kędzior, zrobiłeś tam co dzisiaj? :naughty:

Opublikowano

siemka :> :hi: w końcu wikend

Oko i tak będziesz zapamiętany jako _oko1234 :tongue4::kox:

co tam słychować??

nom ja już się nie mogę doczekać aż wyjdę z roboty :gwizdanie: weakend :banan2: :banan2:

______________

dobry kogo nie widziałem! :hi:OKO no widzę, że mała zmiana... :wink4:

mała ale zauważalna :kox:

Opublikowano

hehe Akjam weź się do pracy :tongue4:

Pucek dzisiaj hu*nia mało co zrobiłem byłem w transporcie, poza tym pali się u nas ściana i zamieszanie na maxa

Opublikowano

hehe Akjam weź się do pracy :tongue4:

Pucek dzisiaj hu*nia mało co zrobiłem byłem w transporcie, poza tym pali się u nas ściana i zamieszanie na maxa

no noo widzę że tam u Ciebie na kopalni to non stop się co dzieje :gwizdanie:

na szczęście u mnie cisza jeśli chodzi o tego typu zagrożenia :)

Oko, a cóż taka zmiana nicka? przecież tak się zarzekałeś że nie zmienisz :decayed:

Opublikowano

hehe Akjam weź się do pracy :tongue4:

Pucek dzisiaj hu*nia mało co zrobiłem byłem w transporcie, poza tym pali się u nas ściana i zamieszanie na maxa

no noo widzę że tam u Ciebie na kopalni to non stop się co dzieje :gwizdanie:

na szczęście u mnie cisza jeśli chodzi o tego typu zagrożenia :)

Oko, a cóż taka zmiana nicka? przecież tak się zarzekałeś że nie zmienisz :decayed:

nom :kwasny:

Oko zmienił bo niewytrzymał presji Dimana

Opublikowano

Oko, a cóż taka zmiana nicka? przecież tak się zarzekałeś że nie zmienisz :decayed:

Nuda w pracy była siłą napędową dla tego czynu :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Oko, a cóż taka zmiana nicka? przecież tak się zarzekałeś że nie zmienisz :decayed:

Nuda w pracy była siłą napędową dla tego czynu :gwizdanie: :polew:

dobra, to dla odmiany opowiedz nam jaka jest geneza tego różowego avatara :tongue4:

Opublikowano

nom :kwasny:

Oko zmienił bo niewytrzymał presji Dimana

hehehe nom diman też mnie do tego przymuszał i już nie mogłem znieść jego wyrazu twarzy jak się pastwił nade mną i moim nickiem [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 15:20_________________________________________________

Oko, a cóż taka zmiana nicka? przecież tak się zarzekałeś że nie zmienisz :decayed:

Nuda w pracy była siłą napędową dla tego czynu :gwizdanie: :polew:

dobra, to dla odmiany opowiedz nam jaka jest geneza tego różowego avatara :tongue4:

:mysli: było o tym jakieś 200 str temu :wink4:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 15:20_________________________________________________Poprostu zazdroszcze koloru Puckowi :tongue4:

Opublikowano

hmmm, musialam przeOCZYć :tongue4:

Opublikowano

Poprostu zazdroszcze koloru Puckowi :tongue4:

:polew: :polew: :polew: i jego pulchnego wyglądu :polew:

Opublikowano

Poprostu zazdroszcze koloru Puckowi :tongue4:

:polew: :polew: :polew: i jego pulchnego wyglądu :polew:

:wink4: heheh podobny jak hu..j :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 15:25_________________________________________________WEAKEND czas zacząć! koniec pracy :>

:hi: Panie i Panowie

Opublikowano

Poprostu zazdroszcze koloru Puckowi :tongue4:

:polew: :polew: :polew: i jego pulchnego wyglądu :polew:

;(

Opublikowano

Poprostu zazdroszcze koloru Puckowi :tongue4:

:polew: :polew: :polew: i jego pulchnego wyglądu :polew:

;(

Kędzior!!! co zrobiłeś???? :angry:

znowu sie Pucuś zamknie w sobie ...

Opublikowano

Poprostu zazdroszcze koloru Puckowi :tongue4:

:polew: :polew: :polew: i jego pulchnego wyglądu :polew:

;(

:pociesz: trochę popakujesz i będzie znośnie :tongue4::wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.