Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Podłączenie zewnętrznego wzmacniacza do oryginalnego


Rekomendowane odpowiedzi

piotreklon:

to znaczy jak dokładnie podłączyłes?

Po WYSOKIEJ - z kabli które idą juz bezpośrednio do głośnika (subwoofera)

czy

po NISKIEJ - z kablis sygnałowych idących z radia do oryginalnego wzmacniacza zamontowanego w bagazniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:

zastanawiam sie nd podobnym rozwiazaniem jestem ciekawy czy udło sie tobie to jakos rozwiazac prosze o odp. pozdrawiam[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 15:10_________________________________________________jezeli jest taka mozliwosc to prosze o fotki tego rozwiazania:) jestem laikiem w tych sprawach pomc bardzo sie przyda:)i jeszcze jedna sprawa któredy pociagnales kable zasilajace wzmak???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten temat zaciekawiło mnie jedno stwierdzenie kolegi Vario Tech :"na 180 st mam scenę bassu na przodzie". Jako że jestem ciekawski i lubię się uczyć, to za pozwoleniem założyciela tematu (któremu wyjaśnienie tego zagadnienia może się też przydać) , chciałbym prosić o kilka slow na temat sceny bassu na przodzie. Autorowi tematu proponuje jednak poprowadzenie i podłączenie przewodu sygnałowego bezpośrednio do źródła dźwięku. Mimo wieloletniej dyskusji i sporach o wpływie przewodów na brzmienie wydaje mi się ,że będzie to pewniejsze rozwiązanie bez żadnych dodatkowych punktów połączeniowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...