[ALL] Pytanie o zmnieniarke?

Stolar

Witam mam problem odnośnie zmnieniarki. Posiadam zmieniarke Pioneer CDX-P600 i nie mam pojęcia czy da sie w jakiś sposób ją podłączyc do mojego radia- Audi Chorus zwykły kaseciak. Czy jest możliwość podłączenia tej zmieniarki do tego radia, jak nie to czy jest możliwość podłączenia jakiejkolwiek zmieniarki do tego radia. A może lepsza okazałaby się zmiana tego radia na oryginalne Audi tylko na cd. Prosze o pomoc, z góry dzięki!

Właśnie wyczytałem że jednak do mojego radia nie da sie podłączyć zmieniarki to jest ten Chorus 1 który był montowany od 1997r. :kwasny: Jendak mam pytanie czy byłaby możliwość podłączenia RNS-E zamiast tego radia? Czy jest dużo roboty z tym żeby to wcisnąć? Na jakiej zasadzie działa RNS-E?

myślałem ze masz Audi Chorus by Grundig (od 2000) a do tego można..

:szukaj: