Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie jest przewod odprowadzający wilgoć z parownika ?


a4avant

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Chcialem odgrzybic uklad klimatyzacji w moim B6 bo po wylaczeniu strasznie smierdzi. Znalazlem taki preparat na allegro: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=186215943

ale nie wiem gdzie jest wspominany tam PRZEWOD ODPROWADZAJĄCY WILGOć Z PAROWNIKA?

Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co polecacie?Taka pianke ktora sie wezykiem wstrzykuje w kratki nawiewu czy moze taki srodek ktory stawia sie na podlodze samochodu wlacza i wlacza klime na zamkniety obieg ?

pianke nawet ta która jest na alegro, ale niewpuszczona tylko we wloty ale tak jak napisałem po wyjeciu wentylatora masz piekny dostep do parownika i tam mozesz dojsc z pinka bezposredno na parownik :biggrin:

ja tak robie u siebie w firmie i to jest 100%efekt i zadowolenie klientów a wszystkie te wynalazki niebardzo mnie przekonuja a duzo o nich czytałem poza bajerem efektu zadnego , nieraz nawet trzeba cisnieniowo wyczyscic parownik ale to widac gołym okie po wyjeciu wentylatora

pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dzisiaj z tym bawilem. Za radą Icemana odkrecilem schowek i prawde powiedziawszy troche sie zmartwilem zobaczywszy te kable i dużo plastiku. Nie bardzo wiedzialem jak zabrac sie za wymontowanie wentylatora. Poszedlem inna droga przez filtr przeciwpyłkowy. Jest ono dużo prostsza / przynajmniej dla mnie/ i chyba tak samo skuteczna chociaz nie widzialem parownika ale to są słowa laika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dzisiaj z tym bawilem. Za radą Icemana odkrecilem schowek i prawde powiedziawszy troche sie zmartwilem zobaczywszy te kable i dużo plastiku. Nie bardzo wiedzialem jak zabrac sie za wymontowanie wentylatora. Poszedlem inna droga przez filtr przeciwpyłkowy. Jest ono dużo prostsza / przynajmniej dla mnie/ i chyba tak samo skuteczna chociaz nie widzialem parownika ale to są słowa laika.

możesz zalac ta droga wentylator i go spalic :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zalac ta droga wentylator i go spalic

No nie pomyślałem. Chociaż w instrukcji pisało aby nie włączać napięcia przez pół godziny a ja poczekałem prawie godzinę. Udało się :biggrin: ale nauczka aby słuchać fachowców.

w instukcji czego srodka :question: on był przeznaczony do A4 :rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zalac ta droga wentylator i go spalic :twisted:

o rany, przecież większość zakładów tak wykonuje odgrzybiania chyba ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zalac ta droga wentylator i go spalic :twisted:

o rany, przecież większość zakładów tak wykonuje odgrzybiania chyba ? :lol:

i tym sie róznia tamte warsztaty z moim , zupełnie inne podejscie do tematu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tym sie róznia tamte warsztaty z moim , zupełnie inne podejscie do tematu

może dlatego do Icemana ludzie jeżdza po 600 km. by naprawic klime.l:

Mógłbyś przy okazji odgrzybiania jakies A4 zrobis jakies fotosy i wrzucic na forum, byłyby przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tym sie róznia tamte warsztaty z moim , zupełnie inne podejscie do tematu

może dlatego do Icemana ludzie jeżdza po 600 km. by naprawic klime.l:

Mógłbyś przy okazji odgrzybiania jakies A4 zrobis jakies fotosy i wrzucic na forum, byłyby przydatne.

mam taki zamiar zrobił bym zdjecia swojej a ja pod schowkiem ma milion kabli od sprzetu audiovideo i nikt by sie niepołapał :rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w instukcji czego srodka :question: on był przeznaczony do A4 :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ano tak ..." Przed nałożeniem wyłączyć instalacje elektryczną" ... " Po zastosowaniu nie uruchamiać silnika ani instalacji elektrycznej przez co najmniej pół godziny." to cytat z instrukcji srodka firmy Motip: Klimaanlagen reiniger airco cleaner. Professional.

Nie wiedziałem ze sa srodki dedykowane do poszczególnych modeli :a4fan::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki zamiar zrobił bym zdjecia swojej a ja pod schowkiem ma milion kabli od sprzetu audiovideo i nikt by sie niepołapał :rotfl: :rotfl: :rotfl:
to mogę udostępnić moja furmankę do sesji zdjęciowej w zamian za usługę :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem ze sa srodki dedykowane do poszczególnych modeli

bo nie sa :rotfl:

[ Dodano: 17-04-2007, 07:06 ]

mam taki zamiar zrobił bym zdjecia swojej a ja pod schowkiem ma milion kabli od sprzetu audiovideo i nikt by sie niepołapał :rotfl: :rotfl: :rotfl:
to mogę udostępnić moja furmankę do sesji zdjęciowej w zamian za usługę :cool:

i co jeszcze :question: Zdeniu zapraszam rabacik dostaniesz , albo sam odgrzybisz :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...