Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] 1.9 tdI 110ps avant:)wszystko na 2i3stronie;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

opisz wrażenia z jazdy po wymianie sprężyn kolego, ciekawy jestem czy różnica w komforcie jazdy będzie duża :mysli:

:)powiem tak lepiej na zakretach :decayed: a co do dziur i naszych drog slabszy komfort ale da sie strzymac i nie stoi juz jak koza :polew:

Opublikowano

Podobnej odpowiedzi się spodziewałem kolego, też muszę zakupić coś podobnego na sezon letni bo jak postawia autko na 17" to będzie można pod nim flaszkę na stojąco obalić :drunk:

Opublikowano
  • Autor

Podobnej odpowiedzi się spodziewałem kolego, też muszę zakupić coś podobnego na sezon letni bo jak postawia autko na 17" to będzie można pod nim flaszkę na stojąco obalić :drunk:

heheheh dokladnie ja tez zamierzam w 17 zainwestowac :evil: i niechcialem alroada cy cus :polew:
Opublikowano

no ciekawie, ciekawie ;)

i ten wskaźniczek doładownia :evil:

Opublikowano
  • Autor

no ciekawie, ciekawie ;)

i ten wskaźniczek doładownia :evil:

ciesze sie :decayed: no ze wskaznikiem bylo troche roboty ale udalo sie i jest :good:

Opublikowano

Grill na czarno... :sick3:

Reszta ok. :good:

Opublikowano
  • Autor

Grill na czarno... :sick3:

Reszta ok. :good:

Grill na czarno... :sick3:

kolego kwestia gustu mi sie to okropnie podoba a czyjes opinie mi wisza jak sopel lodu :polew:

Reszta ok. :good:

Opublikowano

Grill na czarno... :sick3:

Reszta ok. :good:

Grill na czarno... :sick3:

kolego kwestia gustu mi sie to okropnie podoba a czyjes opinie mi wisza jak sopel lodu :polew:

Reszta ok. :good:

ekhm... wyraziłem swoją opinię, ale w dalszym ciągu sądzę że zalatuje wiejskim tuningiem. :naughty:

Opublikowano

grill na czarno jest ok ale nie cały :confused4: tzn. znaczek CCCO mógł zostać w chromie

Opublikowano

a mi się ten chrom podobał

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kwestia gustu i tyle wolalem tak nizeli kupic ten tuningowy z alegro :blink:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 10:14_________________________________________________No i jak obiecalem sprezynki zamontowane :cool1: i jeszcze pare pierdolek wyrezalem :evil:

No i tak bylo przed wymiana springow zawias 1ba :sick3:

http://img706.imageshack.us/img706/9605/au2m.jpg

A tak juz po wymianie na -40 MTS Tech.....

http://img682.imageshack.us/img682/1834/au5p.jpg

http://img717.imageshack.us/img717/5464/au6.jpg

http://img4.imageshack.us/img4/7607/au7.jpg

I taki ladny zestawik zostal zamontowany :kox:

http://img11.imageshack.us/img11/9209/au1d.jpg

Wskaznik doladowania ktory pokazywalem wczesniej lecz teraz w lepszym swietle :chytry:

http://img688.imageshack.us/img688/2087/au3p.jpg

Wywalilem polpielniczke i zapalniczke i mam nowe miejsce na portfel :polew:

http://img716.imageshack.us/img716/4392/au4.jpg

I zapalniczke wkomponowalem w miejsce na kubki :naughty:

http://img59.imageshack.us/img59/3153/dsc08747.jpg :cool1:

No narazie wsio :kox: mam nadzieje ze sie spodoba :tongue4: bo mi tak :wink4:

Opublikowano

To sline na listwie wymiata :kox:

Opublikowano
  • Autor

To sline na listwie wymiata :kox:

:polew:to jeszcze szczeniackie chwyty :gwizdanie: ale jak zrobi sie cieplej wyp.... z tym znaczkiem :>

Opublikowano

rzeczywiscie u Ciebie ten tyl cos wysoko stoi :mysli:

Opublikowano
  • Autor

rzeczywiscie u Ciebie ten tyl cos wysoko stoi :mysli:

ale ciekawe jest to ze jak bak do pelna to jest :good::mysli:

Opublikowano

rzeczywiscie u Ciebie ten tyl cos wysoko stoi :mysli:

ale ciekawe jest to ze jak bak do pelna to jest :good::mysli:

to jest -40 ?? :shocked: :shocked: jakie masz tam amory? au6.jpg

Opublikowano
  • Autor

rzeczywiscie u Ciebie ten tyl cos wysoko stoi :mysli:

ale ciekawe jest to ze jak bak do pelna to jest :good::mysli:

a co amory maja wspolnego z zawiasem one amortyzuja anie jak sprezyny okreslaja wysokosc zawiechy!! :mysli:

to jest -40 ?? :shocked: :shocked: jakie masz tam amory? au6.jpg

rzeczywiscie u Ciebie ten tyl cos wysoko stoi :mysli:

ale ciekawe jest to ze jak bak do pelna to jest :good::mysli:

to jest -40 ?? :shocked: :shocked: jakie masz tam amory? au6.jpg

Opublikowano

a co amory maja wspolnego z zawiasem one amortyzuja anie jak sprezyny okreslaja wysokosc zawiechy!! :mysli:

no ja mam niby -20/30 AP springi i amor krótszy pod 1BE i u mnie z przodu ani z tyłu dwóch palców nie wsadzisz

Opublikowano

rzeczywiscie u Ciebie ten tyl cos wysoko stoi :mysli:

ale ciekawe jest to ze jak bak do pelna to jest :good::mysli:

to jest -40 ?? :shocked: :shocked: jakie masz tam amory? au6.jpg

jak to jest -40 to ja mam chyba -80, a nie -30 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a co amory maja wspolnego z zawiasem one amortyzuja anie jak sprezyny okreslaja wysokosc zawiechy!! :mysli:

no ja mam niby -20/30 AP springi i amor krótszy pod 1BE i u mnie z przodu ani z tyłu dwóch palców nie wsadzisz

ciekawe hmmm :gwizdanie: ale jak naleje do pelna to luzik wyrownuje sie :decayed:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 14:59_________________________________________________

a co amory maja wspolnego z zawiasem one amortyzuja anie jak sprezyny okreslaja wysokosc zawiechy!! :mysli:

no ja mam niby -20/30 AP springi i amor krótszy pod 1BE i u mnie z przodu ani z tyłu dwóch palców nie wsadzisz

Moze to sa +40 :polew: :polew: a ch.. wi i tak jest lepiej niz bylo przedtem :naughty:

ciekawe hmmm :gwizdanie: ale jak naleje do pelna to luzik wyrownuje sie :decayed:

[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 15:00_________________________________________________Ale zimowki sa 15tki i tez robia wizualny :sick3: wiec moze jak wpuszcze tam cosik wiekszego to bedzie to leper wygladalo :decayed: mam nadzieje :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.