Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Brak informacji o rezerwie


mario2008

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych użytkowników! Mam problem z prawidłowym wskazaniem poziomu paliwa tzn. nie zapala się kontrolka rezerwy. Wskazówka pokazuje 0 więc wydaje mi się, że kontrolka rezerwy powinna się zapalić informując mnie, że już jadę na rezerwie. Tymczasem ona się tylko zapala gdy przekręcę kluczyk w stacyjce żeby zapalić samochód i za chwilę gaśnie. Gdzie może być problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskazówka pokazuje 0 więc wydaje mi się, że kontrolka rezerwy powinna się zapalić informując mnie, że już jadę na rezerwie.

W baku jest taka płytka, sprzężona z pływakiem. Może być tak, że już się ścieżki wytarły i nie zamyka obwodu lub jest słaby styk i po prostu oszukuje z poziomem paliwa w baku.

Wyjmij pływak, i na sucho sprawdź stan faktyczny, tzn wepnij z powrotem wtyczkę i zobacz w jakim położeniu pływaka wskaźnik na desce pokaże Ci zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dziś w końcu dobrałem się do pływaka, przeczyściłem płytkę (choć wcale nie wyglądała na brudną) i dalej to samo, czyli rezerwa nie chce się zapalić przy wskazaniach zegara równych zero paliwa. Proszę o pomoc w tym temacie. Może można gdzieś dostać samą płytke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...