Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] ORI dojazdówka - czy będzie pasować do kół?


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

mam okazje kupic dojazdowke ori Audi [razem ze styropianem itd.].

Jezdze na 235/35/19", dojazdowka to prawdopodobnie 125/80/17".

Porownywalem rozmiary, srednice i obwod kola, roznica to 2,4%. Torsen nie bedzie sie buntowal przy takiej roznicy?

Swoja droga - zastanawiam sie, czy wejdzie mi we wneke w bagazniku, skoro np. 225/55/16" [kompletne koło] nie miescilo sie :confused4:

Ostatnio ogladalem wneke w bagazniku w B6 Hołka - i byl sporo wiekszy otwor. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Jak to jest- w każdej B6 nie ma zapasu tylko jakiś klej??

Trzy opcje:

* zwykłe koło

* dojazdówka

* zestawa naprawczy

Zależy co zostało wybrane w salonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja mam zestaw naprawczy, który ma już pewnie 7 lat i nie wiem czy jest dobry. Po drugie słyszałem, że jak się go użyje to opona idzie w kubeł. Prawda to??

ja słyszałem że nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja mam zestaw naprawczy, który ma już pewnie 7 lat i nie wiem czy jest dobry. Po drugie słyszałem, że jak się go użyje to opona idzie w kubeł. Prawda to??

Nie wiem jak dokładnie ten do Audi klej działa

Ale kleiłem już kiedyś takim sprzętem oponkę i śmiga dalej, także myślę, że raczej będzie się nadawała dalej do użycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja słyszałem że tak...opona po takim zestawiku jest już do niczego...kiedyś czytałem wypowiedzi tych co używali...ja mam zapas taki sam jak ORI czyli 205/55/16" i bardzo się z tego cieszę...bo zapas ma taka samą fele jak cztery pozostałe..i myślę że to najlepsza opcja... :wink4:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 11:04_________________________________________________jedni piszą że jest ok...drudzy że poracha...trudno stwierdzić... :kox: najlepiej kupić zapas pod resztę kół..i po problemie.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja słyszałem że tak...opona po takim zestawiku jest już do niczego...kiedyś czytałem wypowiedzi tych co używali...ja mam zapas taki sam jak ORI czyli 205/55/16" i bardzo się z tego cieszę...bo zapas ma taka samą fele jak cztery pozostałe..i myślę że to najlepsza opcja... :wink4:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 11:04_________________________________________________jedni piszą że jest ok...drudzy że poracha...trudno stwierdzić... :kox: najlepiej kupić zapas pod resztę kół..i po problemie.. :gwizdanie:

Po problemie... tylko u mnie nie miesci sie 19" zapas we wneke... :gwizdanie:

Probowalem upchnac tez 225/55/16", ktore odpowiada wysokosci 235/35/19" i nie weszlo... a troche uciazliwe jest jezdzic z kolem w bagazniku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

a ten klej jak ma już 6 lat to jest coś jeszcze warty czy raczej dolina?

Na tym "kleju", piance jest data przydatności do użycia. Sprawdz i będziesz wiedział, czy czasem nie musisz kupić nowego zestawu :)

____________________

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak nie chodzi o kasę to też bym wybrał na Twoim miejscu dojazdówkę i miał święty spokój. Potem się martw klej sklei nie sklei...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...