Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Prośba o sprawdzenie logów


o8yw4t3l

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj

zle logi.....pewnie będzie kosz

ale .....z tego co widać to to czujniczek do wymiany[G62 pokazuje ponad 96*-chyba bzdura]i do tego błąd

turbinka nie dmucha..lub dmucha w atmosfere[sprawdzić dolot pod wzgl. szczelności]

generalnie i tak za dużo napsałem :wink4: temat zapewne wyląduje w koszu :confused4:

pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to znowu się starałem na marne sam w dodatku DYNAMIKE stawiałem a tu lipa, może ktoś pomoże z tym wszystkim czytałem chyba ze 4x http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.htmli tym się kierowałem...niemam opcji w vagu BS zabloowana..pastylka do aktywacji podana opcja full ale i tak to nic nie dało.. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , jak dla mnie wygada to na wielka nieszczelnosc miedzy turbina a kolektorem ssacym przeplywka widzi spora mase powietrza a czujnik doladowanie jakos nie widzi tego powietrza wiec zaczol bym od sprawdzenia wszystkich wezy od turba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrazu podziękuje za jakie kolwiek info Paweł69 tobie równierz dziękuje za informacje usterke znalazłem przy węrzu na intercoolerze, nie było obejmy i łapało powietrze aż świastało na wyższych obrotach. poczytam jeszcze o LOG-ach jak dokładnie je zrobić bo na interfejsie kkl usb 409 us nie daje mi opcji BS stąd pewnie mój błąd jeśli pomogli byście mi z AFN-kiem a dokładniej vag-iem to był bym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...