Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

boje sie stozka przy autach z turbina ... nie wiem czy dobrze czy sie pofilmowalem :wallbash:

to się pofilmowałeś :polew:

jak założysz ITG to nie ma bata, nic się nie stanie, jedni piszą że to nic nie daje, a wystarczy popatrzeć ile mi na down pipe + Tip + ITG wyszło :decayed:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 10:49_________________________________________________beznadziejnym stożkiem wykończysz tylko przepływkę, ale przy ITG problemu nie ma[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 10:50_________________________________________________

boje sie stozka przy autach z turbina ... nie wiem czy dobrze czy sie pofilmowalem :wallbash:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 10:43_________________________________________________powiedzcie mi jakie sa wg was koszty modyfikacji silnika tak na ok 250-260-270KM +/-

turbina -

wtryski -

ic + orurowanie -

wydech -

program (ew korekta) -

dolot -

cos jeszcze ?

jesli mozecie to uzupelnijcie mi tam ceny ;)

ja to widzę tak:

turbina - masz mega łatwo taką dostać, aż prosi się o jej wsadzenie, cena, kwestia oferty, ja myślę że wystarczy K04

wtryski - 380 cc ceny od 200 do 400 zł towar szybko się sprzedający :naughty:

ic + orurowanie - IC chinol z respektu 430 zł, orurowanie jakieś 300 zł z robotą (robione przez Kamila), łączki samco + opaski 200 zł

wydech - ja bym wywalił środkowy, wrzucić down pipe (350 zł) i tak zostawić, odetkasz go bardzo, a w dedykowany nie warto się pakować

program (ew korekta) - program wtedy tylko i wyłącznie indywidualny 1500 zł no chyba że masz plecy

dolot - TIP wyspawany z kwasówki 300 zł + stożek ITG 290 zł

teraz pytanie tego typu, jakie graty siedzą u Ciebie, bo jeżeli celujesz w te ~ 250 KM to musisz robić orurowanie do IC 60mm, przepływka od VR6 3'', down pipe 3''

myślę że te 250 koni to będzie mega max z K04, wtedy bym poszedł w coś więcej :naughty:

wiadomo, z czasem pragnienie rośnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ośka i 250koni.... w sam raz na rolkę bo z miejsca to będzie upalanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ośka i 250koni.... w sam raz na rolkę bo z miejsca to będzie upalanie

Kolego, jak opanuje sztukę ruszania to sobie poradzi, nie takie ośki mamy na forum :decayed:

pewna zwykła ośka, zrobiona na okolice 260 KM pojechała na równi z b7 3.0 TDI robione na 280 KM, ośka na spalonym sprzegle :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak tak naprawde malo sie rusza na pelnej piz*ie np ze strzalu ze sprzegla... przewaznie sie jedzie z kims z dwojki lub trojki ;)

wiec mysle ze te 250-260km bylo by w sam raz.

pucek2509 to ile wg ciebie musze liczyc za kompletna modyfikacje na tych gratach co ty podales aby uzyskac te 250km ?[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 11:30_________________________________________________pozatym jezdzilem mocna oska pare razy i dawala rade

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Astra/1182 :)

bylo tam 260KM... chwilowo bylo 300KM ale bylo sporo problemow przy tej mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program (ew korekta) - program wtedy tylko i wyłącznie indywidualny 1500 zł no chyba że masz plecy

GoodHope robi za 900 a renome gość ma :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoodHope robi za 900 a renome gość ma :good:

yep Nowak , masz blisko i gość ładnie Ci zestroi jak coś , albo inaczej , przynajmniej to co wyjdzie będzie prawdą :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson jak uzbieram pieniadze na jakies dlubanie przy silniku to sie pewnie odezwe skoro go tak wszyscy polecaja :)

ps. dzis odbior po poprawce deski od tapicera... zobaczymy co z tego wyniknie... jesli bedzie ok to auto powinno juz sie kulac na weekend.

ps2. na dniach tez pewnie kupie dystanse z 5x130 na 5x100 20mm ale kupie stalowe a nie aluminiowe ( po zapoznaniu sie z tematem jestem w stanie zaakceptowac ciut wieksza mase stali ... ale za to nie bedzie problemow z gwintami jak w aluminiowych )

ps3. felgi jeszcze nie pomalowane ( chodzi o srebrny pasek na rancie ) ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak felgi jeszcze nie pomalowane to przemyśl jeszcze ten pasek , bo moim zdaniem będzie to zdupy wyglądać na tych felgach . jak widać nie zawsze większość ma racje (patrz prezydent) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na TV4 oglądałem "drogówkę", był odcinek z Zielonej Góry i widać było jak przejeżdzasz jeszcze A4 :gwizdanie:

na ktorym kanale ?[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 13:50_________________________________________________

kiedy jakieś fotki audio - projektu ??

eh nie wiem

juz mnie to wk***ia coraz bardziej

dzis pojechalem z karolem do carmani i oczywiscie k**wa jeszcze full roboty

ja pier**le ile mozna przeciagac ?

w dodatku u nas 'kataklizm' bo w zg i warszawie ( oprocz gor ) najwiecej sniegu... juz mi buty przemakaja :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rabat bedzie :naughty: ale watpie czy po dobroci hehe

ale ile mozna byc bez auta

najpierw mialo byc na swieta

potem na nowy rok w zwiazku z tym ze sie zmienila koncepcja i zamiast skrzynki bedzie zabudowa ( ktora jeszcze nie zostala zaczeta ;/ )

ale najpierw tapicer spierdzielil obszycie deski skora... potem zle zrobil szwy... to deska na 3 raz obszywania poszla do innego tapicera ktory mial to zrobic na wtorek tydzien temu ... potem na ten weekend co wlasnie mija

a teraz ku***a znowu widze ze ch***j ruszone i sie dowiaduje ze info dostane w poniedzialek ( sory za te przeklenstwa ale juz mnie strzela )

.................

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 14:22_________________________________________________najbardziej mnie wkurza to ze Kuba z carmanii to moj znajomy i widze jak sie opierdala i gdyby nie to juz by dawno mial nokauta. ale widze ze u nas jest tak ze jak oddasz auto w znajome rece to kazdy lache na to kladzie.... za kazdym razem gdy tam jade obiecuje sobie ze wreszcie mu jebne a jakos mam za miekkie serce :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał te auto od nich i tyle, to nie jest dobra firma jeśli nie dba o klienta, czy to kolega czy jakiś inny cieć :gwizdanie:

dziwi mnie też to że znacie się, a on tak wali w jajo, znajomy to powinien właśnie zająć się w pierwszej kolejności Twoim autem :)

Silnik zamierzasz sam rezać czy komuś to potem zlecisz?

ja staram się robić wszystko sam, bo jak mam się kogoś prosić żeby mi to zrobił na czas to dzięki wielki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keżor szczerze wg mnie ma troche za duzo wiejski dodatkow np.

diody w lampach

lexus looki z tylu

przednia dokladka z jakiegos laminatu....

niby fajna koncepcja ale jakies niedopracowane szczegoly

zanim pomalowalem dach to myslalem czy zrobic tak czy tak jak mam....

ale ta koncepcja mi sie nie widzi pozatym duzo srebrnych tt ma tak dach zrobiony[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 21:44_________________________________________________ta jest dla mnie idealna

25059737.jpg

By nowak_zg at 2009-11-25

felgi carlin cm6 lub mam mt1 ;)[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 21:45_________________________________________________

sexkonik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...