Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm czarna felga , moze by cudnie , ale musi byc foto z oponą i nie na lewarku :naughty: plany kox :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm czarna felga , moze by cudnie , ale musi byc foto z oponą i nie na lewarku :naughty: plany kox :notworthy:

moze rant zostanie spolerowany jesli bedzie sie wydwaac mala lub zostanie zrobiony srebrny pasek wokol felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł..Fele Prosiaq style są :kox:

Szacuneczek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm czarna felga , moze by cudnie , ale musi byc foto z oponą i nie na lewarku :naughty: plany kox :notworthy:

moze rant zostanie spolerowany jesli bedzie sie wydwaac mala lub zostanie zrobiony srebrny pasek wokol felgi

Spolerowany rant optycznie pomniejszy felgę według mnie (mam tak na swoich).

Ewentualnie może dać ceinki srebrny paseczek.

Ale najpierw złóż to do kupy, a potem się bedziesz martwił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe co z tego Ci wyjdzie :co: :co: ale nicko i czarno-srebrno na 100% będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz liścia za małpowanie :cool1::wink4::tongue4: , ładnie Paweł ale rób całe czarne , lepiej będzie :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz liścia za małpowanie :cool1::wink4::tongue4: , ładnie Paweł ale rób całe czarne , lepiej będzie :przebiegly:

:naughty:

jest teraz czarna ;)

jak gdzies ja przerysuje to wtedy zrobie albo srerbny pasek na okolo albo rant w polere ;)[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 09:51_________________________________________________ale i tak najbardziej mnie cieszy ta szerokosc

10j z tylu

ah sexkonik.gif[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 09:52_________________________________________________94152076.th.jpg 2ff.th.jpg 71188893.th.jpg 12811208.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze wspolczuje budzie TT-ki jak bedzie tlukla na oponach 225/35 przy feldze 10j... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono ... Zaje$%^es z grubej rury :) Chyba jedyne felgi ktore pojawily sie w tym temacie ktore mi sie naprawde podobaja :notworthy::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono ... Zaje$%^es z grubej rury :) Chyba jedyne felgi ktore pojawily sie w tym temacie ktore mi sie naprawde podobaja :notworthy::good:

Będzie :kox: Dobry wybór :good:

ciesze sie ze sie podobaja ;)

Powiem szczerze, ze wspolczuje budzie TT-ki jak bedzie tlukla na oponach 225/35 przy feldze 10j... :)

hehe mysle ze jakos to zniesie ;P... musi

_________________________________________________

opony kupione 4 sztuki 225/35R19 i 2 sztuki 235/35R19 ;)[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 20:50_________________________________________________dzis przymierzalem jeszcze czerwone riale z rantem w 18" ;)

rialtt.th.jpg <-- to jako ciekawostka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garbus na felach od prisiaka:D szukaj tego co miales mi znalezc;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no fele będą kozak :good: a audio na święta... będziesz w zg pod kościołem kolędy puszczał? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no fele będą kozak :good: a audio na święta... będziesz w zg pod kościołem kolędy puszczał? :gwizdanie:

ta .... :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/odp_audi_tt_jaki_kolor_19_rh_wzor_porsche_turbo_ankieta-t106243.0.html;msg1229672#new <-- glosowac :gwizdanie:

_________________________________________________

tt odstawiona www.carmania.pl

do konca roku mam nadzieje ze odbiore juz ze skonczonym audio

_________________________________________________

jutro juz tt pozbecie sie deski ;) ktora leci do tapicera [br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 13:16_________________________________________________tt troche rozebrana :kox:

rozebranewnetrze2.th.jpg rozebranewnetrze1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i postanowione ... fele sie wlasnie maluja ( bedzie srebrny pasek na rancie )

opony beda z przodu i z tylu takie same 225/35R19

bialypasek.jpg

co do obicia tapicerskiego to: deska juz sie obszywa a dzis start z modelowaniem od nowa boczkow....

kurde chyba na swieta sie nie wyrobia :disgust:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 11:36_________________________________________________nastepny zakup to gwint i hid 4300k lub 5000k lub 6000k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram, hid 6000k,najladniej wyglada i swieci ok :good:

osobiscie jednak zalozyl bym ten spoiler na dupcie, bo dziwnie bez niej wyglada,no ale to juz Twoj wybor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...