Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

mi sie podoba keskin kt5 i takie miałem na oku 18cali za 1500zł ale kasa poszła na cos innego

bardzo ładna felga głównie do czarnego auta :kox: jeszcze szerokość 9-10cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rial daytona :naughty: ewentualnie keskin kt5

P.S a gdzie ta fotka grilla ??

dorzucilem fotke w 1 poscie w ktorym widac grill z wersji 3.2 v6 :)

z tymi felgami to najchetniej bym wzial riale... ale sa ciezko dostepne w tym rozstawie i rozmiarze a w dodatku cholernie drogie

keskiny nie bylyby problemem jesli chodzi o nowe - 4200zl komplet (2x 8.5j, 2x 9.5j ) wiec cena do zaakceptowania jak za nowe 19" ( bo uzywek w 19" 5x100 nie ma )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda za***iście z tym dachem :kox:

Trzaśnij se lusterka w węglu i będzie całkiem miodnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym samym pomyslalem... ale to musialbym relingi sciagac... nie chce mi sie juz ladowac kolejnego worka pieniedzy :)(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym samym pomyslalem... ale to musialbym relingi sciagac... nie chce mi sie juz ladowac kolejnego worka pieniedzy :)(

Ściągnąc relingi 1 h.

Pomalowanie dachu u lakiernika - 400 - 1000 pln

Efekt..wszystkie sztuki Twe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąc relingi 1 h.

Tak... a listwy zaslepiajace te "rynny" w dachu - 400PLN/sztuka w ASO. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąc relingi 1 h.

Tak... a listwy zaslepiajace te "rynny" w dachu - 400PLN/sztuka w ASO. :naughty:

po co sciagac relingi? Z relingami i malowanym dachem avanty wygladaja super!

Dokładnie..Avant bez relingów to jak burdel bez prostytutek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność oglądać ową ttke z bliska i powiem szczerze że naprawde robi wrażenie! :kox: czekam na przejażdzke! :)

Przejażdżka sie odbyła! :kox: naprawde fajnie idzie!:D Jak jeszcze w planach masz czip to już w ogóle bajerka będzie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba cena za sztuke ... ;)[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 10:40_________________________________________________a nie ... to cena za 4 sztuki

ale to repliki

"BBS LE MANS LOOK !"

mialem takie do kupienia z oponami 235/35R19 ( prawie nowymi nowymi )

za 2500zl ;)

felgi mialy przejechane ok 3000-5000km :) opony tyle samo

felgi zostawilem .... i kupilem wtedy same opony :)

byla to czeska replika... na zywo praktycznie nie do odroznienia poza jednym faktem.... nie byla skrecana ;) byla tylko imitacja skrecenia felgi :) tzn byly srubki ale sie nie krecily hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się ta sztuka prezentuje... dach robi wrazenie :good: ale felnek sie przyda :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cerB bedzie na nastepny sezon... teraz juz mi sie nie oplaca kupowac

17" zostaja na zime

:)

szukam jeszcze jakigos fajne KIT`u lub GWINT`u ;) bo na air-ride narazie sobie nie moge pozwolic

tak zeby siedziala konkretnie ;)

na dniach dojdzie xenon... i moze niedlugo zaczne przekladac audio z a4 do tt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytając ten wątek dochodzę do wniosku że niedługo Nowak będzie pisał posty że dolał płynu do spryskiwaczy i dostanie na ten post 10odp - rewelka, super, wspaniałe mody.....

ludzie bez przesady, nie podniecajcie się autami jak by to była 6 w totka.zwykłe auto za pare złoty...

P.S. Nowak nie mam nic do Ciebie, ale jak jest nasrane kilkanaście stron z czego większość bez sensu to mnie coś bierze. zaraz ktoś napisze że nie muszę czytać. owszem nie muszę ale lubię wiedzieć co i jak a jak czytam same bzdety to w końcu muszę coś napisać,bez urazy....piszesz że zmieniłeś sprzegło czy rozrząd -a co to ma wspólnego z modyfikacjami auta????to jak ja bym napisał że zmieniłem pióra wycieraczek....

ludzie bez przesady...

w poprzednim aucie miałeś nasrane kilkadziesiąt stron bez sensu i tu zaczyna się to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pisalem gdzies o jakiejs pier***e typu dolanie plynu ?

moze dlatego tyle jest pisane .... bo w przeciwienstwie do niektorych sporo zmieniam

co widac na przykladzie poprzedniej a4 ...

a ze np pytam sie o zdanie co sadza niektorzy o felgach to chyba dobrze bo jest dyskusja na dany temat a chyba o to w tym watku chodzi.

moze najlepiej zamknac watki i niech nikt nic nie pisze ... tylko wlasciciel napisze co zmienil i koniec kropka ;) kazdy sobie przeczyta i zamknie sie temat.

no auto za pare zlotych.... a co aut za pare zlotych nie mozna komentowac ?

jest to auto za pare zlotych bo narazie mnie nie stac na to zeby wypierdzielic na auto bog wie ile....

czy tylko mega wypasione b8 moga byc komentowane ?

zwykle auto ?... no narazie prawie seria... chociaz i tak juz wiecej zrobione w niej jest niz w twoim b8 ;)

na dniach dojdzie audio xenon etc...

ogolnie caly czas cos jest robione ... i moze przez to jest tyle postow co ?

ale widze ze ci to przeszkadza....

a moze cos cie boli w tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...