Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

aha. No mysle ze okazja :) Jakbys wiedzial o okazyjnym b5 albo b6 w benzynie to PM :) najlepiej 1.8T i wiadomo jaki naped :) Bo patrze juz nawet na mobile.de i takie porzadne auta zaczynaja sie od ~26 tys dodac do tego oplaty, oplaty dla goscia ktory mi pomoze sprowadzic, rozrzad i wychodzi 30 tys zl :) Lekko patologicznie jak za b5... Zeby nie robic offtopa. Piekna TeTetka. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prawie jak mojej żony ex TTka, tyle że miała Q.... wymieniła na bertone turbo cabrio :)

Ładna, oby służyła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy rozpoczynasz mody ? Na pierwszy ogień pewnie pójdą fele i zawias :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm z tymi modami to jest tak ze auto najpierw musi byc w perfekcyjnym stanie a potem dopiero mody

mam na sprzedaz jeszcze sprzet i felgi + wzmacniacz rockforda ... i jak to wszystko posprzedaje ( chociaz moze sprzet z a4 bedzie w tt bo te bose to nie gra w porownaniu do tego co mialem w a4 ) to zaczne mody.

narazie musze wymienic plyny typu oleje itd.. filtry i rozrzad

potem zaczynam mody:

1. sciema szyb

2. malowanie dachu na czarno

3. zawias

4. felga

5. xenon

( te 5 to sa priorytetowe )

nastepne to:

6. 2 rurki z tylu jak w wersji 225

7. chip

8. moze body z wersji 3.2 v6

9. zrobienie audio znowu na komponentach audio-systema, vibe`a i rockforda ( co do tego jeszcze nie podjalem decyzji )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie felgi masz na handel?

Jak co z ksenonami to mogę załtwić każdy komponent do ksenonów w rewelacyjnych cenach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aju

felgi na handel to ori 19" z RS6 9j ET35 + opony prawie nowki 235/35R19

http://allegro.pl/item666195339_oryginalne_felgi_audi_rs6_19_235_35r19_tanio.html

a co do xenonow to chce po prostu kupic zestaw HID 4300K[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 16:50_________________________________________________dodalem 1 virtual na felgach kahn rsv, glebie, sciemie szyb i czarnym dachem ( 1 post )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niech sobie mowia ze to nie prawdziwe audi :)

mi sie od zawsze podobala tt i moze kiedys postawie w garazu taka :good: na vt poprostu kozackie - nic wiecej nie potrzeba :naughty: zazdroszcze ale narazie nie stac mnie chyba na tankowanie pb :confused4: napisz ile pali masz juz jakis poglad na ta sprawe ?? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem napisać, "kochałem" ten klimatronik, dużo wygodnijszy niż w naszych B5 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niech sobie mowia ze to nie prawdziwe audi :)

mi sie od zawsze podobala tt i moze kiedys postawie w garazu taka :good: na vt poprostu kozackie - nic wiecej nie potrzeba :naughty: zazdroszcze ale narazie nie stac mnie chyba na tankowanie pb :confused4: napisz ile pali masz juz jakis poglad na ta sprawe ?? pozdro

hehe mam nadzieje :) ze bedzie jeszcze jedna w lubuskim wiec zycze spelnienia tego aby i u ciebie zawitala tt

o spalaniu jeszcze nic nie wiem

z tego co sie dowiadywalem to miasto 9-15L ( w zaleznosci czy mulisz czy jezdzisz sprawnie )

trasa 7-10L ( w zaleznosci czy jedziesz 100km/h czy normalnie ok 160km/h +/- )

w poniedzialek bedzie zarejestrowana juz i ubezpieczona prawdopodobnie

bo w pt nie uwinalem sie i sie spoznilem 30min do urzedu komunikacji :([br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 21:43_________________________________________________

zapomniałem napisać, "kochałem" ten klimatronik, dużo wygodnijszy niż w naszych B5 :>

fakt ten klimatronik jest fajny w obsludze :) i duzo ladniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna TT-ka ;) mój brat ma taką czarną cabrio, więc ja osobiście nie uważam, że to auto dla "geja" czy dla "fryzjera". GRATULUJĘ PIĘKNEJ SZTUKI! jak dla mnie tylko na "-" brak spojlera z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna TT-ka ;) mój brat ma taką czarną cabrio, więc ja osobiście nie uważam, że to auto dla "geja" czy dla "fryzjera". GRATULUJĘ PIĘKNEJ SZTUKI! jak dla mnie tylko na "-" brak spojlera z tyłu

hehe spoko :) dzieki

ale ja spojlera raczej nie bede montowac ( wiem ze lepiej sie prowadzi ) ale linia tt bardziej mi sie podoba bez spojlera ( chociaz wiem ze zdania sa podzielone ... i nie uwazam zeby spojler byl zly.. ale jakos wole bez ( hehe sam sie juz zakrecilem w tym co napisalem ale chyba wiadomo o co chodzi )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka malinka :decayed: siedziałem w takiej jednej ae czarnej... siedziało się bardzo fajnie :evil:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze po skali modow ostatniej B5 i zapowiedziach 350Z/S6 kazdy spodziewal sie czegos innego... a tu TT, w dodatku tylko 180PS i FWD.

Liczylem na wiecej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak... z może jeśli tak tanio kupiłeś to byś ja opchnął i kupił s6 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze po skali modow ostatniej B5 i zapowiedziach 350Z/S6 kazdy spodziewal sie czegos innego... a tu TT, w dodatku tylko 180PS i FWD.

Liczylem na wiecej ;)

Flyer ja tez liczylem na wiecej ... ale nie zawsze ma sie to co sie chce tak naprawde

na s6 bym mial gdybym sie postaral

na 350z jednak zabraklo by narazie funduszy

nie wszystko wyszlo tak jak powinno

wiec zostalo TT :) i starczy na troche modow

Nowak... z może jeśli tak tanio kupiłeś to byś ja opchnął i kupił s6 :evil:

narazie nie ma na to szans ... wsiadlem i sie zakochalem jak w tym aucie sie siedzi

jak w takiej malej puszce

w dodatku juz mam plan na mody

wiec najpierw musze go zrealizowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie przy tej roznicy cen to nawet za duzo nie stracisz przy sprzedaży :good: ale w takim razie czekam na mody :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...