Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Huczenie przy skręcie


Petara

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli jeszcze ktos bedzie to czytal, to w moim przypadku okazal sie to faktycznie przegub. Chrobotalo mi w przednim prawym kole przy skrecie kierownicy. Jest OK, wiec jesli ktos ma podobne objawy, warto sprawdzic przegub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jeszcze ktos bedzie to czytal, to w moim przypadku okazal sie to faktycznie przegub. Chrobotalo mi w przednim prawym kole przy skrecie kierownicy. Jest OK, wiec jesli ktos ma podobne objawy, warto sprawdzic przegub.

Wymieniałeś czy czyściłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dołączam sie do tematu u mnie w B5 tez słychać dziwne chrobotanie na początku wydawało mi się ze to wachacze więc wymieniłem mechanik powiedział później ze to końcówka drążka wymieniłem i dalej to słychać ale nie zawsze .

Np jak w miejscu kręcę kierownicą powoli takie drżenie czuć jak druga osoba przyłozy palec do górnych wachaczy po obu stronach czasami słychać podobny głos jak by z tego samego miejsca jak na prostej chamuje i raz poczułem na pedale hamulca delikatne bicie i czasami przy ruszaniu i delikatnym ruchu kierownicą ale jak zabieram ze sobą mechanika to po złości nic i tak śmigam puki co wydaje mi się ze to może wina któregoś wahacza a dokładniej sworznia który może jest sparciały i czasami (np przy skręcie lub ruchu wachaczy) po prostu czasami sie obkręca i może dlatego czuć takie chrobotanie. Jak myslicie?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...