Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Wysprzęglik wymiana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich mam pytanko jak wymienić wysprzęglik w a4 1.9tdi afn - dużo z tym roboty??[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 23:52_________________________________________________widze że nikt nie pomoże - a czy żeby wymienić wysprzęglik trzeba wyjmować skrzynie??

Opublikowano

witam wszystkich mam pytanko jak wymienić wysprzęglik w a4 1.9tdi afn - dużo z tym roboty??[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 23:52_________________________________________________widze że nikt nie pomoże - a czy żeby wymienić wysprzęglik trzeba wyjmować skrzynie??

Nie trzeba, wysprzęglik znajduje się nad lewą półosią, po wymianie konieczne jest odpowietrzenie sprzęgła.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam wszystkich mam pytanko jak wymienić wysprzęglik w a4 1.9tdi afn - dużo z tym roboty??[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 23:52_________________________________________________widze że nikt nie pomoże - a czy żeby wymienić wysprzęglik trzeba wyjmować skrzynie??

Nie trzeba, wysprzęglik znajduje się nad lewą półosią, po wymianie konieczne jest odpowietrzenie sprzęgła.

A pracy jest mniej więcej na 1h -> wymiana plus jeszcze z godzinę na odpowietrzenie (czas podaję dla niewprawionych w pracy ludzi)...

  • 1 rok później...
Opublikowano

koledzy da się samemu wymienić ten wysprzęglik ? jak to zrobić, i jak wymienić samemu płyn hamulcowy?- może być przyczyną tego iż pedał ciężko chodzi, może byc to wina wysprzeglika ? i w dodatku skrzypi pedał sprzęgła , proszę o poradę :hi:

Opublikowano

jak pedał ciężko chodzi to może być wysprzeglik , pompa sprzęgła lub sprzęgło już niedomaga ja tak miałem ze pedał chodził bardzo ciężko wymieniłem sprzęgło i git. Co do wymiany wysprzeglika to zajmie ci jakols godzinę ,wysprzeglik jest przykręcony na jedna śrubę klucz ampul o ile pamiętam przyda się lusterko małe i latarka lub przenoska , odkręcasz jedna śrubę od wysprzeglika wyciągasz do ,przewód do wysprzeglika jest na takiej zawleczce wyciągasz ja przewód lęko pociągniesz i samo schodzi zakładasz przewód do nowego wysprzeglika wkładasz zawleczkę wkładasz wysprzeglik do skrzyni przykręcasz go i zostaje odpowietrzenie. Odkręcasz korek od płynu hamulcowego dolewasz płyn pod korek i tak samo jak hamulce odpowietrzasz jedna osoba pompuje druga luzuje i tak az przestanie powietrze lecieć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.