Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?

Które wybrać w 18"

  1. 1. Które wybrać w 18"

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bartek, zanim wybrałem fele zastanawiałem sie na poważnie nad Alutecami :mysli:

Na szczęście Klubowicze mi je odradzili, zresztą widziałem sporo aut na tych felach i żadna rewelacja :thumbdown:

Jeżeli zastanawiasz się nad Tomasonami to bierz TN6 (zwykle lub BLACK) lub TN5 bo też są fajne.

Opublikowano

te tn 4 kiepsko wyglądają w 18"

wyglądają średnio tutaj, bo wysoko siedzi auto i jest kapieć 235... przy 1BE i 225/40/18 byłoby dużo lepiej :wink4:

Opublikowano

jak tak to TN4 :good:

Opublikowano

raczej żadna :gwizdanie:

Opublikowano

ta ma chyba najwięcej gumy :tongue4: i to raczej są 18" :wink4:

getimage.php?id=Li9pbWFnZXMvZ2FsbGVyeS9wcmV2aWV3LzQvMy9kLzQzZGUzYjIyYmY3MDEzNDc2ZjBiNTdmNjhkYmU2YWM3LmpwZw==

Opublikowano

RS6 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

RS6 :naughty:

nie. to odpada. ori mi wogóle nie podchodzą. :)

Piechol - to jest A3 więc zupełnie inaczej to wygląda. ale mi zrobiliście mętlik w głowie :tongue4:

byłem prawie zdecydowany na TN6 ale teraz już sam nie wiem.

czy jest taka opcja żebym mógł poprosić kogoś o wstawienie do mojej furki TN4 i TN6 na zawieszeniu - 30mm? nie jestem wogóle kumaty w photoshopie :(

66558160bed75208med.jpg

Opublikowano

Piechol - to jest A3

wiem :kox::tongue4: ale moim zdaniem będzie ok w Avancie B6 :good:

Opublikowano

TN4 nie kupuj - wczoraj widziałem 18" w B6 u siebie i porażka zwykła :thumbdown: Kiedyś sam się napalałem na te fele, ale jak je na żywo zobaczyłem, to baaardzo się cieszę, że wziąłem RS6 :>

Jak coś to sprawdź sobie TN6 - polecam przymiarkę przed kupnem..

Opublikowano
  • Autor

Jak coś to sprawdź sobie TN6 - polecam przymiarkę przed kupnem..

??? ale w jaki sposób zrobić przymiarkę? :mysli:

Opublikowano

Jak coś to sprawdź sobie TN6 - polecam przymiarkę przed kupnem..

??? ale w jaki sposób zrobić przymiarkę? :mysli:

najlepiej jak jest możliwość to założyć na auto :wink4:

Opublikowano
  • Autor

najlepiej jak jest możliwość to założyć na auto :wink4:

nie ma takiej mozliwości. co , pójdę do sklepu i poproszę Pana o założenie nowej felgi na oponę bo ja chcę sobie przymierzyć? no co Wy Panowie mi tutaj opowiadacie? :kwasny:

Opublikowano

najlepiej jak jest możliwość to założyć na auto :wink4:

nie ma takiej mozliwości. co , pójdę do sklepu i poproszę Pana o założenie nowej felgi na oponę bo ja chcę sobie przymierzyć? no co Wy Panowie mi tutaj opowiadacie? :kwasny:

Yhy.

Napisz do malika - wiem, że on w Wawie lub okolicy przymierzał sobie kiedyś felgi (model RS4).

Może ten ktoś ma akurat w ofercie takie modele.

Opublikowano

najlepiej jak jest możliwość to założyć na auto :wink4:

nie ma takiej mozliwości. co , pójdę do sklepu i poproszę Pana o założenie nowej felgi na oponę bo ja chcę sobie przymierzyć? no co Wy Panowie mi tutaj opowiadacie? :kwasny:

Czasami jest właśnie taka możliwość, żeby zadziać delikatnie fele na auto i sprawdzić, ale to musi być znajomek jakiś, bo normalny sprzedawca sobie na to nie pozwoli.

Mi bardziej chodziło o to, że miło by było, jakbyś miał kogoś, kto takie fele posiada :>, bo jak napisałem wyżej, byłem ślepo zakochany w TN4, a jak zobaczyłem je na żywo, to :no:

Opublikowano
  • Autor

Czasami jest właśnie taka możliwość, żeby zadziać delikatnie fele na auto i sprawdzić, ale to musi być znajomek jakiś, bo normalny sprzedawca sobie na to nie pozwoli.

Mi bardziej chodziło o to, że miło by było, jakbyś miał kogoś, kto takie fele posiada :>, bo jak napisałem wyżej, byłem ślepo zakochany w TN4, a jak zobaczyłem je na żywo, to :no:

czyli powiadasz że tn4 to kupa? też tak mi się wydawało. jestem prawie przekonany do TN6. ma ktoś może w Warszawie taki felunek do pożyczenia ? :tongue4:

Opublikowano

Jak zobaczyłem na żywo, to dla mnie kupa. Na tych wszystkich zdjęciach reklamowych wyglądają zaje....ie, ale mi ogólnie do gustu nie przypadły.

Fakt faktem, o gustach się nie dyskutuje - mi się podobają RS6, Tobie nie, więc może i TN4 Ci podejdą.

Opublikowano

czyli powiadasz że tn4 to kupa? też tak mi się wydawało. jestem prawie przekonany do TN6. ma ktoś może w Warszawie taki felunek do pożyczenia ? :tongue4:

Jak Ci się nie pali to może moglibyśmy się jakoś zgadać.

Tylko trza by uzgodnić termin i musiałbyś podjechać do mnie czyli do Skierniewic (75 km od Wawy)

Opublikowano
  • Autor

czyli powiadasz że tn4 to kupa? też tak mi się wydawało. jestem prawie przekonany do TN6. ma ktoś może w Warszawie taki felunek do pożyczenia ? :tongue4:

Jak Ci się nie pali to może moglibyśmy się jakoś zgadać.

Tylko trza by uzgodnić termin i musiałbyś podjechać do mnie czyli do Skierniewic (75 km od Wawy)

o! dzięki wielkie kolego. myślę że to jest dobry pomysł. na spokojnie zrobimy przymiarkę tylko najpierw muszę obniżyć samochód bo tak to lipa wyjdzie. myślę że po wakacjach jakoś się zgadamy :wink4:

a co powiecie na to? :kox:

http://www.makwheels.it/EMP0000000016.asp

Opublikowano

Takie sobie, nic specjalnego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.