Skocz do zawartości
IGNOROWANY

silnik 1,8T 150 km przy 3000 obrotów czasami słyszalny gwizd


Piast

Rekomendowane odpowiedzi

jestem użytkownikiem Audi A4 1,8T AEB B5 Avant od trzech tygodni, o silnikach nie mam żadnego pojęcia, zajmuję się drewnem, ostatnio zauważyłem że przy przekraczaniu trzech tysięcy obrotów silnik "gwiżdże", nie jest to regułą, co to może być, martwić się czy to normalne, proszę o informację

:frown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwiżdże Ci turbina, nie silnik. Z reguły nie jest to objaw mocno pożądany, kwestia jeszcze jak Ci gwiżdze...

Przydałaby się analiza logów z komputera, ale też osłuchanie przez człowieka znającego się na rzeczy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwizd pojawia się raz na 5-6 przekroczeń 3 tyś obrotów i tyko przy przekraczaniu 3 zaraz po przejściu cisza :confused:

[ Dodano: 20-04-2007, 19:34 ]

w kwestii ludzi znających się na rzeczy to możecie kogoś polecić z okolic Rzeszowa za rozsądne pieniądze :wink:

[ Dodano: 20-04-2007, 19:37 ]

ten dźwięk pojawia się na przykład przy rozpędzaniu na dwójce a potem na czwórce go już w ogóle nie ma czasami nic się nie dzieje turbina pracuje cicho przez cały okres jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii ludzi znających się na rzeczy to możecie kogoś polecić z okolic Rzeszowa za rozsądne pieniądze :wink:

może uderz tutaj : http://www.szik.pl/kontakt_serwis.phtml

to jest ten użytkownik :http://www.diagtronik.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=45

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...