Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6 ] Nie działa blokada klapki paliwa


Dzo-Dzo

Rekomendowane odpowiedzi

panowie tak jak w temacie po zamknieciu autka klapka paliwa dalej jest otwarta nie wychodzi taki bolec w klapke zeby ja zblokowac

jak to rozebrac albo jak to inaczej sprawdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak otworzysz tylna klape, to po prawej masz klapke schowka. Jak ja otworzysz powinna tam byc taka czerwona linka z kolkiem na koncu. To jest linka do awaryjnego otwierania klapki paliwa. Sprawdz czy nie jest gdzies przycisnieta bo moze caly czas odciaga bolec i dlatego nie zamyka wlewu. Mozesz tez sprawdzic czy ten bolec sie nie zapiekl (potraktuj go WD-40 lub czyms podobnym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamek blokady klapki jest dostępny po wyjęciu subwoofera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamek blokady klapki jest dostępny po wyjęciu subwoofera

Lepiej by bylo gdybys nie musial sie dobierac do zamka, bo demontaz subwoofera to praktycznie demontaz calej tapicerki:(Potraktuj go jakims specyfikiem jak pisalem wczesniej, a jak nie odpusci to niestety bedziesz musial pruc caly bok od srodka tak jak Mario pisal. Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis odbieram furacza od mechanika to zczaje zaraz tą klapke ale nie widzi mi sie rozbieranie calego boku - znajac zycie zaraz sie spinki poupierdzialają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domelq, kolega ma B6, bez demontazu subwoofera sie nie dostanie bo tam jest tak malo miejsca ze nawet nie ma gdzie reki wlozyc :( Dzo-Dzo jak zdecydujesz sie na demontaz subwoofera to skorzystaj z instrukcji ktora jest na forum (chyba malik ja wrzucil) to na pewno nic nie pourywasz :) ja ten temat przerabialem i obeszlo sie bez strat

pozdrawiam i powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czesc dalej nie dziala ta klapka chyba za mocno pociągnolem ten czerwony precik od klapki bo ten bolec od wleu wpadl do blotnika i tylko teraz slychac silniczek a bolca nie ma wiesz demontaz calego boczu

jak mozesz to wyslij mi ten temat malika bo nie moge go znales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czesc dalej nie dziala ta klapka chyba za mocno pociągnolem ten czerwony precik od klapki bo ten bolec od wleu wpadl do blotnika i tylko teraz slychac silniczek a bolca nie ma wiesz demontaz calego boczu

jak mozesz to wyslij mi ten temat malika bo nie moge go znales

wyslij mi maila do siebie to Ci podesle instrukcje w PDFie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis odbieram furacza od mechanika to zczaje zaraz tą klapke ale nie widzi mi sie rozbieranie calego boku - znajac zycie zaraz sie spinki poupierdzialają :(

Tam nie ma spinek, są tylko blaszane wsuwki. Dwie na wysokości lampy i jedna pod szybą (na środku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, ale jak bedzie mial instrukcje gdzie sa te blaszane wsuwki to bedzie latwiej i bez ryzyka ze cos polamie. Dzo-Dzo napisz mi na PW swoj adres mailowy to Ci podesle ta instrukcje bo na forum nie moge znalezc skad to bralem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...