Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Moje A4 - foto


BartekT81

Rekomendowane odpowiedzi

Klon mojego kiedyś.

Ale chrom z allegro to trochę obciach :decayed:

Szkoda, że alufelgi 16 i bez lekkiej gleby.

Poza tym :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta chrom z allegro to obciach, a jak bylby ori to jest fajny :decayed: widzicie roznice miedzy chromem z allegro a ori patrzac tylko na zdjecia?

Jak ktoś miał chrom czy to z allegro czy ori to widzi różnicę od razu. Oryginalny chrom ma dużo grubszą górną listwę i jest lepiej spasowany.

Ale i tak największa różnica jest jak taki samochód przejeżdża, oryginalny chrom dużo bardziej się błyszczy.

Z daleka i na zdjęciu chrom z allegro może wyglądać całkiem całkiem:

eqj69.jpg

ale podchodzisz bliżej i jest :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi są spoko, mam też takie u siebie i jak dla mnie to najlepszy wzór jaki może być w B5 16" jak to cerB zauważył. Kierunki wymieniaj i będzie ładnie wszystko ze sobą współgrało.

Ogólnie autko na + :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta chrom z allegro to obciach, a jak bylby ori to jest fajny :decayed: widzicie roznice miedzy chromem z allegro a ori patrzac tylko na zdjecia?

Jak ktoś miał chrom czy to z allegro czy ori to widzi różnicę od razu. Oryginalny chrom ma dużo grubszą górną listwę i jest lepiej spasowany.

Ale i tak największa różnica jest jak taki samochód przejeżdża, oryginalny chrom dużo bardziej się błyszczy.

Z daleka i na zdjęciu chrom z allegro może wyglądać całkiem całkiem:

eqj69.jpg

ale podchodzisz bliżej i jest :sick3:

:good:

ja tam i tak nie widze roznicy :decayed:

Pewnie dlatego, że nie masz chromów z allegro :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończcie ten temat z chromami, bo to jest rozmowa bez sensu. Nie każdego stac, żeby wydac 400zł na ori listwy a kupując zwykłe za 65zł otrzymujesz zbliżony efekt a o to głównie chodzi..

Sory za :ot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończcie ten temat z chromami, bo to jest rozmowa bez sensu. Nie każdego stac, żeby wydac 400zł na ori listwy a kupując zwykłe za 65zł otrzymujesz zbliżony efekt a o to głównie chodzi..

Sory za :ot:

No pewnie, nie każdego stać żeby kupić alufelgi za 1500zł a kupując kołpaki za 100zł otrzymujesz zbliżony efekt. Przecież o to głównie chodzi, prawda? :przebiegly:

Chodzi o to, że jak Cię nie stać to nie baw się w półśrodki bo audi to nie golf ani calibra. Seryjna a4 jest wystarczająco ładna i nie potrzebuje "taniego tuningu rodem z allegro".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest co innego. różnicę między kołpakami a alumami każdy widzi, a sam widzisz, że w tym przypadku nie każdy potrafi odróżnic. I nie wyskakuj mi tu z golfami czy calibrami gdzie chrom wisi na każdej częsci auta dookoła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dajcie spokój, na temat chromów jest inny temat nie róbcie zamieszania u kolegi w temacie bo jak tu wejdzie, poczyta to się przestraszy :gwizdanie: i chromy oderwie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest co innego. różnicę między kołpakami a alumami każdy widzi

Uwierz mi, nie każdy :naughty:

Dobra ja już nic nie mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylne lampy :thumbdown:

chrom może byc.

załóż białe kierunki boczne, bo tylko tyle ci pomarańczowego zostało a nie pasuje to do wizerunku auta.

spasuj przedni zderzak, bo wygląda jakby była walona :evil:

a ogólnie to ładne auto :good: te felgi to jedne z najlepszych jeśli chodzi o 16" :good:

Nie wiem co masz do tylnych lamp bo ja uważam że są o niebo ładniejsze od tych w których jest biały klosz i bańka na bańce kolorowe jak w cyrku - mnie się podoba i to najważniejsze. Jeśli chodzi o przedni zderzak to faktycznie był puknięty przeze mnie ale nie jakoś bardzo i wygląda jak wygląda ale nie oszukujmy się "z kur.... dziewicy nie zrobisz". Co do kierunków to chyba faktycznie je wymienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu mi się bardziej podobają lampki po II lifcie :tongue4: ale każdy ma swój gust.

Co do zderzaka to sądzę, że bez problemu byś go poprawił. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a o gustach sie nie dyskutuje :wink4: Na zabawy ze zderzakiem nie mam czasu. Może kiedyś jak będę sprzedawał autko to coś z tym zrobię a narazie niech jest jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...