Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Premium Club m.in. Sta*oil - odbiór nagród


KANAL

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Kupilem A4 7 miesiecy temu, w schowku byla karta Premium wiec zamiast wyrabiac swoja przy kazdym tankowaniu daje karte Premium w celu nabicia punktow... I teraz pytanko. Czy podczas odbiory keidys nagrody bede musial podac jakis PIN, ktorego nie znam :) czy po prostu wystarczy karta? Odbieral ktos nagrody na statoil? Z gory dzieki za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze. Nabijaj dalej punkty komuś :polew:

:wallbash:

Karta jest przyporządkowana do danej osoby, więc nic nie odbierzesz, bo nie jest Twoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby sie czlowiek uparl to by odzyskal PIN bo wystarcza dane osobowe wlasciciela a te dane mam - umowa kupna sprzedazy... Fakt troszke tych punktow nabilem, komus :) ale wlasciciel siedzi za granica wiec nie liczy na te punkty napewno. Spytalem tylko czy ktos zna procedure odbioru nagrod z w/w karty na statoil. Wg regulaminu PC wychodzi na to ze podczas odbioru nagrody na statoil MOGA zarzadac dokumentu tozsamosci... czyli czas znalezc stacje w ktorej nie sprawdza dokumentu tozsamosci. I stad ten temat, czy u Was, tych ktorzy odbierali nagrody, sprawdzali tozsamosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta jest przyporządkowana do danej osoby, więc nic nie odbierzesz, bo nie jest Twoja.

Dwa dni temu odbierałem nagrode na nie swoja kartę :cool1: Karta żony w dodatku na jej panieńskie nazwisko :) Nikt o nic nie pytał :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o takie odpowiedzi mi wlasnie chodzilo, jak jest w realu. Bo regulaminy to jedno a real czesto oznacza co innego :) Czyli jest szansa ze czlowiek skorzysta z tej karty. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys taka karte. Pamietam ze karta PREMIUM CLUB byla wydawana w kilku egzemplarzach, które zasilały jedno konto(karta glowna i dodatkowe - zeby mogla cala rodzina miec i zbierac punkty). Mozliwe ze masz karte-córke i na nia nic nie odbierzesz. Lepiej jedz na Statoil i spróbuj odebrać jakiś mały gadżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też odbierałem na Shellu i nikt o nic nie pytał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...