Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] "Wyjące" wspomaganie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy, proszę o rady i opinie. Jakiś czas po zakupie Audiany zaczęło denerwować mnie wycie (bo nie wiem jak to inaczej nazwać, gwizd to nie jest ani nic podobnego) wspomagania. Wspomaganie wyło różnie, bez względu na temperaturę silnika, jednak wycie zawsze było głośniejsze w sytuacji im wyższy bieg i niższe obroty. Ostatnio na warsztacie przy przeglądzie i wymianie oleju wspomniałem o problemie i mechanik po prostu uzupełnił płyn do wspomagania. Pomogło to i praktycznie całkowicie zlikwidowało uciążliwe i wkurzające wycie jednak tylko na około miesiąc. Dziś wsiadam do auta, odpalam i znów wyje niczym strażacka syrena. Jak sądzicie co to może być? Nie znam się za bardzo na wspomaganiu kierowniczym więc strzelam, czy to jakiś pasek od wspomagania czy może pompa? Jeśli coś z tych rzeczy ile kosztuje taka naprawa i czy dużo z tym roboty? Strasznie to uciążliwe, szczególnie przy manewrowaniu na parkingach czy wolnej jeździe można się wściec z tym wyciem... :kwasny: Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi i pomoc.

Opublikowano

a może po prostu znowu płynu ubyło :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Sprawdziłem i płyn jest wporządku, nie ubyło więc gdzie indziej leży przczyna... :no:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 08:17_________________________________________________A jednak, płyn ubywa poprzez listwę wspomagania... Przegwizdane... Regeneracja słyszałem że guzik warta a taka część kosztuje nawet do takiego staruszka...

Opublikowano

Sprawdziłem i płyn jest wporządku, nie ubyło więc gdzie indziej leży przczyna... :no:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 08:17_________________________________________________A jednak, płyn ubywa poprzez listwę wspomagania... Przegwizdane... Regeneracja słyszałem że guzik warta a taka część kosztuje nawet do takiego staruszka...

A kto ci powiedział że regeneracja guzik warta. Na forum jest sporo osób co regenerację sobie chwali, no chyba że wolisz zaplacić w ASO ponad 3000 :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Tak powiedział mechanik zajmujący się tym problemem. No cóż, może jednak spróbuję zregenerować :decayed::good:

Opublikowano

Tak powiedział mechanik zajmujący się tym problemem. No cóż, może jednak spróbuję zregenerować :decayed::good:

Warto spróbować :naughty:. Zawsze masz gwarancje :decayed:.

Opublikowano

Ja u siebie miałem to samo, tzn wycie - wymiana płynu - po pewny czasie znów wycie. Skutek pompa padła, o dziwo w AUTO-PARTNER dostałem doby zamiennik za ok 500zł działa juz z rok i nie narzekam.

Opublikowano

spokojnie możesz wsadzić zregenerowaną, ale szukaj takiego warsztatu co daję co najmniej pół roku gwarancji !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.