Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black on black


Leonard_II

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki za kiepskie foty wieczorem z telefonu, ale właśnie zmieniłem zawieszenie, wrócilem z myjki i wreszcie jako tako wygląda. Jeszcze w pace leżą przednie reflektory black'i i po zalożeniu kończe wstępną przemianę. :rolleyes:

http://www.dk.mserwis.pl/images/a4_1.jpg

http://www.dk.mserwis.pl/images/a4_2.jpg

http://www.dk.mserwis.pl/images/a4_4.jpg

http://www.dk.mserwis.pl/images/a4_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmiczne światła z tyłu. Odruch wymiotny mi się włączył ale jeżeli ci się to podoba to nic mi do tego. W końcu twoja fura! :D Felunek większy zarzuć ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie te światła z tyłu i "tysiąc" rozpieprzonych (znaczy się, gdzie popadnie) znaczków na grillu, to byłoby OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill z tymi znaczkami to masakra, zmien felgi, to moze nawet te tylne lampy jakos obleca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked::polew:

Trzeniek ja wiem co Ci przyszło do głowy :polew:

Gdyby nie te światła z tyłu i "tysiąc" rozpieprzonych (znaczy się, gdzie popadnie) znaczków na grillu, to byłoby OK.

Tak patrze i widzę ze ktoś tu od kogoś od gapia :shocked::decayed:

Lampy mogą być do tego koloru bo efekt nocą jest :kox: i nie jedna osoba może to potwierdzić jak u mnie zobaczyła :naughty:

Co do reszty auta, lampy frontowe wymień na valeo/depo + Hidy (6000K) a nie na "reflektory black" tak jak napisałeś, jesli już zmienisz to mam nadzieje że kupiłeś lampy FK a nie jakieś sonary, też miałem kupować takie lampy ale jak pojezdziłem na takich to zwątpiłem bo w ogóle nic nie świecą a bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze, przejście na Valeo + Hidy (6000K) to był najlepszy wybór i ciesze się że tego błędu nie zrobiłem :)

Zderzak poliftowy ewentualnie.

Nawet ten sam grill Kamei :decayed:

Ale nie wpadł bym na pomysł tak umieścić znaczek choć jest mniejszy niż ori :audi: na grilu :shocked::D:notworthy::decayed:

Zobacz jak jest u mnie:

a2a076558b05c8e4m.jpg

A tu jest tył w doborowym towarzystwie :decayed:

9f00c911c5e1afd0m.jpg

Pomyśl też na większym felunkiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle skopaliście mi tyłek :wallbash:

Jak widać tyle osób nie może się mylic, więc będę zmuszony do zweryfikowania wprowadzonych zmian i uporządkowania sytuacji. Planuję jeszcze czarne felgi, więc coś się poprawi. No i oczywiście wyp...lę znaczki z grilla :notworthy:

Dzięki za konstruktywną krytykę :hi:

W końcu po to jest forum żeby wysłuchać różnych opinii :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że masz takie podejście do krytyki :good: jakie duże te felgi planujesz? :cool1:

No i oczywiście wyp...lę znaczki z grilla :notworthy:

najlepiej cały grill wyp...ol :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na wątek Somesa na piewrszą strone, miał takie same światła jak ty obecnie i pomalował je na czarno, i efekt jest :kox::good:

aec999110dae75f3m.jpgbee97f11257dc394m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na wątek Somesa na piewrszą strone, miał takie same światła jak ty obecnie i pomalował je na czarno, i efekt jest :kox::good:

aec999110dae75f3m.jpgbee97f11257dc394m.jpg

ogolnie tez szału nie ma... osobiscie zmienilbyum lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie, przecież te lampy są ohydne... Myślałem że jest tylko jeden taki na świecie któremu się to podoba...

A tu taka niespodzianka... Nie krzywdźcie samochodów...

u Ciebie Leonard przynajmniej te lampy są jakoś spasowane... Bo PAblo ma tam chyba przerwe na papierosa :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 10:07_________________________________________________ale do takiego "Stajlu" wam Panowie jeszcze troszke brakuje:

ab1vi6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na wątek Somesa na piewrszą strone, miał takie same światła jak ty obecnie i pomalował je na czarno, i efekt jest :kox::good:

faktycznie nieźle wyglądają psiknięte :good:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 12:41_________________________________________________

ale do takiego "Stajlu" wam Panowie jeszcze troszke brakuje:

To pewnie z planu zdjęciowego "Mad maxa" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...