Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Moja Srebrne A4-ODDAM W OBCE RĘCE


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może pochwalę się świeżym nabytkiem.

Teraz mam B6 :>

jak narazie normalne 131koni (96 kW) wyposarzenie +

komputer, czyli:

- skrzynia 6-cio biegowa tylko u nas nie ma gdzie 6-tki wbić

- 2x elektryczne szybki- domykane z kluczyka :evil: :evil:

- poduszki powietrzne plus kurtyny

- felgi 16 niestety nie ogrinalne

- klima dwustrefowa

- tylko 2 głośniki ale to się szybko zmieni+ radyjko Sony(póżniej podam oznaczenie ale jest moją dumą-czarne podświetlane na czerwono)

- tempomat ma, jeszcze nie zdążyłem go rozszyfrować :>

- podłokietnik (przód i tył)

- kontrola trakcji ABS+ESP

- czujnik deszczu-ale nie wiem jeszcze jak działa i czy w ogóle jest

Dobra jak coś jeszcze znajdę albo sobie przypomnę to dopiszę :gwizdanie:

A oto ONA

b4976d94c1956720.jpg

66bffd10b9030944.jpg

f2c1ebbc897bd02d.jpg80330dc90d28253c.jpg

f4eb30ead5a69f72.jpg

b0682c28267ac086.jpg

6c6192775c9f93e5med.jpg[/url]

1c7aefa902fe320emed.jpg[/url]

a co do planów-są skromne i narazie muszą czekać. ale plan jest na:

- podwójny wydech jako pierwszy

- s-line fotele-welur

- s-line kierownica(i tu moje pytanie czy pasuje do B6 kiera z B7??)

- felgi 17 już wzór upatrzony mam będą jednak 18'' 39fe58df3f3c289cm.jpg

- i lekka zciema szyb

- kiedyś kiedyś rns-a

- listwy dolne na drzwi s-line też będą jak tylko gdzieś znajdę

plastików przy zderzakach nie będę malował przynajmniej narazie bo lubie zachaczyć o krawężnik od czasu do czasu :gwizdanie:

chyba tyle.

jak się podoba? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka :good: to teraz nie bedziesz chcial ze mna rozmawiac bo ja mam tylko stara B5 a ty to juz jestes teraz gosc :gwizdanie: . Kiedys wpadniesz na spota to ja oblukamy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy mod już mną-klubowe rakmi juz na autku :tongue4:

Dzięki :hi: ja jestem mały szarak przy Twojej 4ce ;( a na spot już mam czym przyjechać, więc na kielce jak tylko coś się ruszy to jadę, ale u nas trzeba coś ruszyć :wallbash:

Fajna furka :good: to teraz nie bedziesz chcial ze mna rozmawiac bo ja mam tylko stara B5 a ty to juz jestes teraz gosc :gwizdanie: . Kiedys wpadniesz na spota to ja oblukamy :cool1:

:hi: ladny kolorek trzeba cos porezac i bedzie spoko :good:

plan jest i powoli powoli będę go realizował. teraz trzeba się trochę po zakupie odkuć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miniSteel jak narazie jestem zadowolony(wygodnie i szybko jest), tylko jeszcze ze spalaniem nie przestawiłem się z B5, ale już tu za razenie sie powoli zabieram

eee to na obwodnicy coraz tłoczniej się robi od :audi: :> fajna furka niech służy jak najlepiej :notworthy:

:hi:

dzięki Krawcu, na naszej obwodniocy da się poszaleć-zapraszam na jazdę próbną-ja zobaczyłbym sobie Twoje cudo z chęcią

no ładna sztuka jeszcze cie chyba nie widzialem na miescie. musze sie przejechac obwodnica pulanek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczymany pierwsze mody(zderzak już jest od kolegi oliziado ) wymienię tylko spoiler dolny i zaczynamy poszukiwania wydechu.

cf071d6afa7349b0med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę się o osad na klapie martię ale dwórurka musi być a póżniej felgi takie jak u Ciebie tylko ciemne :evil:

Hehehe - następny maniak wydechowy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczymany pierwsze mody(zderzak już jest od kolegi oliziado ) wymienię tylko spoiler dolny i zaczynamy poszukiwania wydechu.

cf071d6afa7349b0med.jpg

BIERZ !!!! bo inni kupia :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/item729310294_audi_a4_02_2_5_tdi_tlumiki_wydech.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczymany pierwsze mody(zderzak już jest od kolegi oliziado ) wymienię tylko spoiler dolny i zaczynamy poszukiwania wydechu.

cf071d6afa7349b0med.jpg

BIERZ !!!! bo inni kupia :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/item729310294_audi_a4_02_2_5_tdi_tlumiki_wydech.html

No niezła okazja :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko troszkę trzeba rurki dospawać :> to raz, dwa - nie wiadomo, za ile pójdzie, trzy - +100pln za transport :> Z całym szacunkiem, żadna to okazja :wink4:

A młodością i pięknem też nie grzeszy :gwizdanie: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczymany pierwsze mody(zderzak już jest od kolegi oliziado ) wymienię tylko spoiler dolny i zaczynamy poszukiwania wydechu.

cf071d6afa7349b0med.jpg

BIERZ !!!! bo inni kupia :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/item729310294_audi_a4_02_2_5_tdi_tlumiki_wydech.html

o dziękuję kolego.

Koval a ile taki zderzak powinien kosztować? mniej wiecej?![br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 14:35_________________________________________________dzwoniłem do człowieka i nawet rozsądnie mówił ale mnie fundusz juz hamuje w tym miesiącu :wallbash: :wallbash: :wallbash: -zderzak musi trochę poleżec samotnie a już widziałem komplet na samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak jak zderzak - ja pisałem o wydechu, który podesłano w linku :wink4:

Koszt samej dokładki to wydatek ok 100 - 150pln, czasem mniej jak się trafi. Ostatnio często widuję w tej cenie całe zderzaki, więc trzeba szukać.[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 22:45_________________________________________________Jeśli chodzi o cenę wydechu, to ok 500pln to standard a allegro - nie czaj się, tylko dzwoń po handlarzach, bo mają dużo szpargałów, których nie wystawiają nawet, a zalegają im po szopach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wydechu musi trochę poczekać-do pażdziernika bo mam inne wydatki co mnie bardzo smuci bo już widziałem komplet na autku :no: powiedział wstępnie 350 ale za 300 by się wyciągneło i człowiek z W-wy jest to transport bym za darmo miała ale cóż :wallbash:

pierwsza myśl była żęby ich nie malować ale chcę w przyszłości założyć listwy S-line na drzwi a do tego dokładki muszą być pomalowane więc jak będę oddawał do lakiernika z drzwiami to i od razu pójdą dokładki.

Przydałyby sie dokładki pod kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...