Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Bluetooth Nokia E51


ems

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon łączy sie bezproblemowo z bluetoothem audi i na pierwszy rzut oka wszystko wyglada ok. Odbierane jak i wybierane rozmowy przełaczaja sie na głosniki w aucie. Po pewnym czasie cos zaczyna szwankowac i np. dzwoniacy telefon nie przełącza sie na głosniki a odbierajac przez słuchawke rozmowa sie wiesza.

Soft w telefonie jest w wersji 400.34.011, bluetooth nie wiem bo chyba nie da sie tego sprawdzic nie dobierajac sie organoleptycznie do modułu ?

Ktoś miał podobny przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mój szef w audi a6c6 z tym samym telefonem :mysli: teraz mam wątpliwości czy to była wina auta czy telfonu. Niestety problem przestał istnieć bo szef sprzedał auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bluetooth audi ma problemy z współpracą z systemem symbian. Już klika razy było to opisywane na forum.

Rozwiązanie to chyba wymiana telefonu albo modułu na nowszy w samochodzie (znajdziesz na forum linki do opisów, które wersje modułu współpracują z jakimi telefonami - chyba link był podawany do jakiegoś forum).

Jaki masz moduł możesz sprawdzić vag'iem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bluetooth audi ma problemy z współpracą z systemem symbian. Już klika razy było to opisywane na forum.

Rozwiązanie to chyba wymiana telefonu albo modułu na nowszy w samochodzie (znajdziesz na forum linki do opisów, które wersje modułu współpracują z jakimi telefonami - chyba link był podawany do jakiegoś forum).

Jaki masz moduł możesz sprawdzić vag'iem.

Przebrnałem przez wiekszość topiców dotyczacych bluetooth i o modułach również poczytałem, mój to prawdopodobie D gdyz auto jest z 2004 i był orginalnie montowany. Niestety moj kabel nie obsługuje CAN wiec moduł telefonu jest chyba jedynym, do którego nie moge sie dostac :confused4:

Napisze na regionalnym, moze ktos bedzie miał pod cana :) bo fotel chcialbym w ostatecznosci ruszac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Mam E51 i czasem musze go zupelnie wylaczyc i wlaczyc bo inaczej zalancza i rozlancza :) mozna zglupiec.

mam pytanie jak moge ustawic na stale odglos kiedy radio sie zalancza i kiedy sie rozlancza, czasem jak zapomne przyciszyc radia tuz po wyciagnieciu kluczyka ze stacyjki mozna ogluchnac :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...