Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO


Madas

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie spadać stąd bo mi śmiechem orkiestre zagłuszacie - dziadek mnie rozjebal :polew: :polew: :polew: :polew:

:mysli:

taki pijany byłeś że nie pamiętasz jak ojciec panny młodej nas gonił z wesela :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spadać stąd bo mi śmiechem orkiestre zagłuszacie - dziadek mnie rozjebal :polew: :polew: :polew: :polew:

to przez niego poszliśmy szukać innej rozrywki[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 00:09_________________________________________________tzn gwałty ,wymuszenia i Haracze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spadać stąd bo mi śmiechem orkiestre zagłuszacie - dziadek mnie rozjebal :polew: :polew: :polew: :polew:

:mysli:

taki pijany byłeś że nie pamiętasz jak ojciec panny młodej nas gonił z wesela :polew: :polew: :polew:

aaa :decayed:

jaki pijany? sam z nim debatowalem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwałty pamiętam ale resztę :mysli:

resztę wolałbyś chyba zapomnieć :naughty: :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziadek był nie do wyjebania bo mu śmiechem muzykę zagłuszamy,to po c**j wylazł na zewnątrz :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziadek był nie do wyjebania bo mu śmiechem muzykę zagłuszamy,to po ch*j wylazł na zewnątrz :mysli: :mysli:

sprawdzic co to za halas :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 00:14_________________________________________________

gwałty pamiętam ale resztę :mysli:

resztę wolałbyś chyba zapomnieć :naughty: :naughty: :naughty:

reszta zajmowal sie ktos inny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziadek był nie do wyjebania bo mu śmiechem muzykę zagłuszamy,to po ch*j wylazł na zewnątrz :mysli: :mysli:

to dziadek jest winowajcą gwałtów,jak by nas nie wygonił to Ive i reszta by spali w spokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziadek był nie do wyjebania bo mu śmiechem muzykę zagłuszamy,to po ch*j wylazł na zewnątrz :mysli: :mysli:

to dziadek jest winowajcą gwałtów,jak by nas nie wygonił to Ive i reszta by spali w spokoju

a Ty cytujesz juz sam siebie i sam sobie odpowiadasz? buahahahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma robić jak nic się nie dzieje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 00:16_________________________________________________

Ale dziadek był nie do wyjebania bo mu śmiechem muzykę zagłuszamy,to po ch*j wylazł na zewnątrz :mysli: :mysli:

to dziadek jest winowajcą gwałtów,jak by nas nie wygonił to Ive i reszta by spali w spokoju

a Ty cytujesz juz sam siebie i sam sobie odpowiadasz? buahahahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mam shizofremię przepraszam ,ale czy ja Was wogóle znam???? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma robić jak nic się nie dzieje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

u mnie sie dzieje - browar mi sie konczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam shizofremię przepraszam ,ale czy ja Was wogóle znam???? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

to jest alzheimer - bylo o tym wczoraj :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 00:19_________________________________________________

cześć Alona :notworthy: :notworthy:

Alona jest gdzies na 20 stronie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma robić jak nic się nie dzieje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

u mnie sie dzieje - browar mi sie konczy :decayed:

to wpadaj mam Grantsa do skończenia

:kawa: :kawa: :kawa: :kawa: :kawa: :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam shizofremię przepraszam ,ale czy ja Was wogóle znam???? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

to jest alzheimer - bylo o tym wczoraj :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 00:19_________________________________________________

cześć Alona :notworthy: :notworthy:

Alona jest gdzies na 20 stronie :naughty:

dopiero??????[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 00:21_________________________________________________Siemka Adaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wpadaj mam Grantsa do skończenia

:kawa: :kawa: :kawa: :kawa: :kawa: :kawa:

nie chce wpasc - wole przyjechac... :decayed: ale dzisiaj juz pozno - wez na jutro to skonczymy :gwizdanie:

czesc pijaczki :cool1:

czesc abstynencie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...