Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PIŁA 2009 - podziękowania dla sponsorów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć :)

Pana Marka poznałem na 1/4 w Poznaniu i 3 tygodnie później był też u nas: MOTUL

Myślę, że taka czerwona brama na starcie była efektowną częścią na lotnisku

www.sigma-wp.com.pl

Miazga i Siła, Spite i Pragnienie potocznie zwani organizatorami dopiszcie tych co jeszcze wsparli naszą zabawę.

PS

Do adminów .. trzeba pomyśleć o przyszłości .. np sponsorzy mają robiony animowany bannerek.

Np. mamy 5ciu sponsorów to robimy animację zmieniających się 5ciu obrazków i takie coś wisi na forum między zlotami,

jak będą sponsorować następny zlot to zostają jak nie to maja reklamę na pół roku na forum.

Trudno wyciągać ręce nie oferując nic w zamian, a to - bannerek - nas nic nie kosztuje.

Opublikowano

mysle ze ciekawy pomysl :good:

Opublikowano

Hermes - producent wód i napojów, na kasę w przyszłym roku raczej nie mamy co liczyć, ale mogą nas sponsorować na lotnisku w napoje i wody przez całą sobotę.

Opublikowano

Dziękuję Karolku za tel do p. Marka Sigma - Motul - Castrol, konkretny i otwarty człowiek, zgodził się bez mrugnięcia okiem na moje warunki .... oby takich ludzi więcej ...

Chcieliśmy z Bartkiem i Zarząderm Klubu podziękować firmom :

Hermes Włoszakowice - za sponsorowanie wody którą mogliście pić

Alcina Warszawa - za ufundowanie nagród (kosmetyki medyczne do skóry głowy)

Motul - Sgma Kostrzyn WLKP - za ufundowanie nagród (oleje Motul) oraz za bramę

Meguiars - za ufundowanie nagród (profesjonalne kosmetyki do aut)

Madas - za ufundowanie nagród (kubki i figurki z cyckiem)

Salon Fryzjerski Tetis - za ufundowanie nagród (płyny do spryskiwaczy BP)

Mleczarnia Opole Lubelskie - za ufundowanie krówek okolicznościowych

DZIĘKUJEMY

Opublikowano

(...)

Chcieliśmy z Bartkiem i Zarząderm Klubu podziękować firmom :

(...)

Madas - za ufundowanie nagród (kubki i figurki z cyckiem)

(...)

DZIĘKUJEMY

Madas - ale sobie wlewasz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja chciałbym podziękować tym którym podziękowano oraz dodatkowo tym którym nie podziękowano. :rolleyes:

DZIĘKI :decayed:

Opublikowano

mysle ze pomysl Pepina jest :good:. dziekujac sponsorom nie mozemy zapomniec o podziekowaniu samym organizatorom bo staneli na wysokosci zadania a przy tym niezle sie naszarpali. byl to moj pierwszy zlot ogolnopolski , tylko jednodniowy ale bylo zajefajnie. dzieki wszystkim ktorzy natyrali sie by bylo jak bylo :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.